Oldal: 25 / 39 ElsőElső ... 15232425262735 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #241
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Netrol, köszönöm szépen az idézetet, ez bennem is körvonalazódott, pont a tegnap gondolkodtam el erről, csak aztán szokás szerint elvesztem valami másban... Köszönöm szépen! Próbálom fejben tartani mindazt amit kapok, látok, tapasztalok, és mindig bízom benne, hogy úgy épül be a tudatalattiba, hogy az onnantól a lényegemet alkotja, de sajnos sokszor nem így van, sokszor elfelejtek alapvető dolgokat és elveszek részletekben... Köszönöm szépen nektek!!!!!!!

  2. #242
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Matekozzunk: havi 40 óra * (6asztal*75hand/asztal) = 18000 hand, ha azon hozok 30bb/100-at (simaliba) akkor egy hónap 60BI, 2. hónaptól mehet 40BI-vel NL20. Ugyanilyen rátával az 60BI NL20-ra, és meg is van a roll nl50-re 50BI-vel. 3.hónaptól NL50-en játszhatok. Hmm is it impossible? Maybe, yes. But I love to reach the impossible goals. Fck the standards. 1.lépés: megismerni a standardokat. 2.lépés: ellenstratégia kidolgozása. 3.lépés: keep calm and smile.
    Netrol likes this.

  3. #243
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Gondoltam tolok egy hyper mtt-t 3$, az FT-re cl-ként érkeztem toronymagasan, aztán első leosztás AcKc, flop 2c5cQd ss ellenfél allin megy, callolom, bukta. Ezután nem kaptam értelmes lapot, a következő csonkítás A9o vs Ajo, aztán a végére amikor felkapaszkodhattam volna még akkor a turnre érkező 2es setemet tulhuzta az ellen a riverre érkező ász settel, jó hát nemrossz, de azért ez sz*p*.

  4. #244
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet Fluxxxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30bb/100-at (simaliba)
    ha rájössz, áruld el majd nekem is! :P gl
    ProAdel89 likes this.
    Kapol

  5. #245
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Amint rájöttem, írok belőle egy könyvet és akkor mindenkinek bódogság

  6. #246
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Tegnap esti session:

    No, a tegnapi session CG-ben botrány volt, 1k hand alatt annyival voltam mínuszban mint amennyivel pluszban akartam lenni, elég figyelmetlen voltam mert 2-szer is adtam egy calling station vbetjét mert nem vettem észre hogy cs (jéjjjzusom)...ez nagyjából el is döntötte a sessiont mert ezek nagyobb kasszák voltak. Mondjuk a terv 1k hand meg 2BI plusz volt hogy annyit majd biztos, ami meg is lett csak nem CG-vel hanem a hyper mtt-vel.
    Annyira nem érzem magam elveszettnek, de talán tegnap már túl fáradt voltam este 10kor mikor nekiálltam játszani, aminek meglett az eredménye mert égbekiáltó baromságokat csináltam pusztán a figyelmetlenségből adódóan. Jó koncepció ez, hogy fáradtan ne játszunk, de ha nem tudok csak este játszani, amikor már eleve fáradtkás a hangulat akkor sprite. Mondjuk a reggeli session lehet jobban adná, ha jól emlékszem Misirulez javasolta is egyszer. Hmmmm, lehet, hogy reggelente kéne játszani? Kipróbáljuk. Ma lefekszem 9-fél10kor és akkor felkelek fél4kor aztán mehet a móka. Jó ötlet Misirulez, még jó, hogy eszembe jutott időtlen idővel a tanács elhangzása után. Lehet át kéne alakítani a napirendem és 3:00 a.m.-től 9:00 p.m.-ig alakítani egy napot. Let me try it sir.

  7. #247
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Üdv újra itt.
    Írtad, hogy probléma nálad a túlságosan anyagias hozzáállás és ezen javítani akarsz. A tegnap leírt terveid viszont nem tükrözik ezt az elhatározást. Nagyon feszes tervet írtál magadnak össze, ráadásul 30bb/100-as winrate mellett, ami sokkal inkább vágy lesz, mint valóság. Nem kérdőjelezem meg a tudásod, de ez manapság egy nagyon magas érték és nem csak a következő limitet céloztad meg vele, hanem még további kettőt. Ez azt fogja eredményezni, hogy ha elkap egy rossz széria, vagy egyszerűen hó végére nem éred el a kitűzött nyereményt, akkor frusztrált leszel és még kevésbé fog menni a business a stressz miatt. Sokkal célravezetőbb lenne a teljesítményorientált szemlélet, ahol nem BI-ről és bb/100-ról van szó, hanem a saját legjobb tudásod kihasználásáról és fejlesztéséről.

  8. #248
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Ezt a gondolatsort némileg viccesre vettem, az értékek tudom, hogy irreálisan magasak, és a bemutatott szemlélet is hibás, csupán próbálom élesztgetni magam. Abszolút igazad van, a folyamatorientáltságot illetően. Ez az egyetlen út ami járható, fejlődni, fejlődni, fejlődni, élvezni a játékot, a tudást, és a profit a fejlődésünk, azaz a cél eredményeképp lesz konstatálható nem a célként, és így minden kerek. Jelenleg a stratégiai tudásomon dolgozom, mert a statisztikák, rangek, stratégiák, bet sizing elég ködösek. Ezen felül a mentális oldal extrémbrutál fos, de coachra egyelőre nem telik, úgyhogy marad Arkhon társunk elgondolása miszerint ha jól meghatározott céljaink vannak és ahhoz jó tervet készítünk akkor a gambler szemlélet elkerülhető minimális fegyelemmel. Skypeon diskurálhatnánk már, bár tudom én tüntem el, fain volna.

  9. #249
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Bár mostanában én is ritkábban vagyok, de részemről oké.

  10. #250
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    A kávém, egy kis szőlő, a HM, a kártyák meg én. 6 óra alvás után, nézzük meg milyen egy hajnali session meló előtt.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •