Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (158) összesen
Like Tree117Likes

Téma: Gyúrunk Vaze?

  1. #121
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem tudom, én kenyeret egyáltalán nem eszek.
    Pedig nincs is jobb, mint a f@sza, házi csípős kolbász, szalonna és lilahagyma mellé friss, ropogós fehér kenyeret enni.

  2. #122
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Na srácok eléggé nagy bajban vagyok. Most hogy intenzívebben elkezdtem edzeni a bal csuklóm elkezdett fájni. Nyugalmi állapotban nem fáj csak, ha erősen ökölbe szorítom, vagy ha hátra feszítem, akkor belenyilal a csuklóm és a tenyerem találkozásánál középen. Eléggé kétségbe vagyok esve most. Pihentetem 1-2 napig ha és meglátom hogy mi lesz vele. Kellene valami porcerőt szednem?

  3. #123
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 08.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Riddler, ha szeretnéd valamivel felturbózni az izületeidet, akkor állítólag most ez a legjobb porcerő a piacon! 10 romungroból 9 ezt ajánlja!
    Riddler1988 and Lordtebeli like this.

  4. #124
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    xDDDDDDDDDDD áhh kiégtem Ádám! Remélem azért jön építő jellegű válasz is mert most a teszkóba a 45g os csipszet se bírtam felemelni! (de fő az egészséges táplálkozás)

  5. #125
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na srácok eléggé nagy bajban vagyok. Most hogy intenzívebben elkezdtem edzeni a bal csuklóm elkezdett fájni. Nyugalmi állapotban nem fáj csak, ha erősen ökölbe szorítom, vagy ha hátra feszítem, akkor belenyilal a csuklóm és a tenyerem találkozásánál középen. Eléggé kétségbe vagyok esve most. Pihentetem 1-2 napig ha és meglátom hogy mi lesz vele. Kellene valami porcerőt szednem?
    Mit jelent az intenzívebben? Én pihentetném pár napot tuti. Vitamin pakkot amúgy is kéne szedni, ha most nem szedsz, fontosabb mint bármilyen fehérje vagy kreatin, zsírégető stb. De izületvédő sem fog megártani (Arthroxon Plus, Wod Crusher NEM Forte megy itthon nagyon). Megelőzésre jó (és olcsóbb) a Joint-x is.
    Utoljára módosítva: Shokyu által: 2014. 09. 04. 19:18
    bgbss and Krono like this.

  6. #126
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Köszi! Rendelni fogok valamit akkor. Hát heti 4 szer edzem most. Pár napig pihentetem, remélem elmúlik majd és nem újul ki!

  7. #127
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na srácok eléggé nagy bajban vagyok. Most hogy intenzívebben elkezdtem edzeni a bal csuklóm elkezdett fájni. Nyugalmi állapotban nem fáj csak, ha erősen ökölbe szorítom, vagy ha hátra feszítem, akkor belenyilal a csuklóm és a tenyerem találkozásánál középen. Eléggé kétségbe vagyok esve most. Pihentetem 1-2 napig ha és meglátom hogy mi lesz vele. Kellene valami porcerőt szednem?
    4-5 nap pihenő + ízületvédő + csuklóbandázs. Én ezt vettem meg ajánlom nagyon. Csuklószorító gumi (pár) - Gasp

  8. #128
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Totyesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Istenem, évek óta ugyan ez a téma minden egyes kondival kapcsolatos fórumban... Srácok, nem kell olyan vér komolyan venni a dolgokat, vannak akik agyhalottak a témában és úgyse fog sikerülni megmagyarázni nekik. "Fehérjetúladagolást" nem fog tudni senki sem elkövetni havi 3-4k ft alatt.
    Én lemegyek edzeni, bepattintom a tejsavómat közvetlen edzés után vízzel, azt kajálom ami van otthon, amúgy is húst hússal típusú vagyok és megy magától a fejlődés. F*szom tolja be a koxot, minek ha amúgy is betudom érni azt a szintet amit koxal tudnék csak jóval később. És? Nem vagyok versenyző, időm mint a tenger. Áhoj

    Pedig ha tudnád, hogy manapság már milyen szuper szteroidok vannak... (és nem, amit szteroiddal elérhetsz, azt soha sem érheted el tisztán)

  9. #129
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Rendelni fogok valamit akkor. Hát heti 4 szer edzem most. Pár napig pihentetem, remélem elmúlik majd és nem újul ki!
    a "mit jelent az intezívebben?" kérdésre nem válasz a: hát heti négyszer...
    míg rendbe nem jön, végezz olyan gyakorlatokat, amik kevésbé terhelik a csuklót, valszeg ez magadtól nem fog menni, kérj a teremben segítséget olyantól aki tényleg ért hozzá
    Riddler1988 likes this.

  10. #130
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Na elmúlt már párnapja a fájdalom, pár fekvőtámasz már megy és rendeltem izületvédő kapszulát (Athro guard biotech usa shopból 120 kapszula) úgy hogy folyt köv! Még egy csuklószorítóra beruházok és tuti lesz!
    Krono likes this.

Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •