Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 315 / 369 ElsőElső ... 215265305313314315316317325365 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.141 - 3.150 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #3141
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dán respect ne táadásnak vedc csak ne értem

    Nyersz havi 20K-t átlagba és le akarsz fogyni
    Mért nem fér bele egy szakács aki a belgyogyász /diabetikus által elöírt alapanyagogból alkot valami ehetött
    + egy csinos kis picsa Magánedző aki rávesz hogy kezdetbe napi x időt sétálj vagy valami.

    Széknél mért nem csináltatsz egy személyreszabottat?
    Belgyógyász/diabetikus? Ilyen tanácsokat ne adj :P A 80%-uk alkalmatlan egy minimal étrend összeírására.

    Nem sokára indul a L!feTilt kaja futárszolgálata. Ott összeállítják és házhoz viszik a kaját, rohadt kényelmes.

  2. #3142
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belgyógyász/diabetikus? Ilyen tanácsokat ne adj :P A 80%-uk alkalmatlan egy minimal étrend összeírására.

    Nem sokára indul a L!feTilt kaja futárszolgálata. Ott összeállítják és házhoz viszik a kaját, rohadt kényelmes.
    Persze most bemenne egy tuti belgyógyászhoz aki kivizsgálná, és utána adna étkezési tanácsokat nem receptekre meg ilynekre gondolok PL: sok hal ,zöldség, kevés disznó (persze jóval részletesebben).

    Az egy uniformizált diétánál tuti jobb

    És az ELTE klinikáján vannak elismert szakemberek.

    Mondjuk alternativa lehet egy kutya is: Napi 3 szarni akar ami azt jellneti sétálni is akar
    CsabiST likes this.

  3. #3143
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk alternativa lehet egy kutya is: Napi 3 szarni akar ami azt jellneti sétálni is akar
    Nem tudom, hogy a kutya és a 15 órás session mekkora barátok...
    dfecco23 and vroli23 like this.

  4. #3144
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy a kutya és a 15 órás session mekkora barátok...
    Annyit kibír a laptop aksija
    CsabiST likes this.

  5. #3145
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy a kutya és a 15 órás session mekkora barátok...
    demotivation.us_Revenge-Because-computer-was-more-important-than-a-walk.jpg
    hozzaszolo2 likes this.

  6. #3146
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze most bemenne egy tuti belgyógyászhoz aki kivizsgálná, és utána adna étkezési tanácsokat nem receptekre meg ilynekre gondolok PL: sok hal ,zöldség, kevés disznó (persze jóval részletesebben).

    Az egy uniformizált diétánál tuti jobb

    És az ELTE klinikáján vannak elismert szakemberek.

    Mondjuk alternativa lehet egy kutya is: Napi 3 szarni akar ami azt jellneti sétálni is akar
    A "szakemberekről" (OÉTI):

    "Az OÉTI, mint országos intézet, az élelmezés- és táplálkozás-egészségügy szakterületén szakmai-módszertani, tudományos kutatási, képzési, továbbképzési, nyilvántartási, koordinálási, szakmai felügyeleti, szakértõi feladatokat ellátó szerv, különös tekintettel a lakossági táplálkozásra, a különleges táplálkozási célú élelmiszerekre, az étrend-kiegészítőkre, a kozmetikumokra; valamint kiemelten az oktatási és nevelési intézményekben, munkahelyeken történő, és a fekvőbeteg gyógyintézeti betegélelmezés keretében nyújtott étkeztetésre, továbbá fenti szakterületeken rész vesz Európai Unió döntés-elõkészítõ folyamatában."

    És most nézd meg, hogy milyen étrendet állítanak össze az OÉTI-s szakemberek:

    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...75809af971de60



    Azt kell mondanom, hogy ez még egy -az átlag- orvosi diétánál jobb étrend, pedig ez is borzasztó. Láttam már olyan orvos által felírt diétát, amiben zsemlét (db!!!! számra) írtak fel reggelinek.

    Nyilván ezekkel is lehet fogyni, de nem mindegy, hogy 1 hónap alatt ledobsz -ha nagyon dagadt vagy- 10 kilót(ugye ekkor heti 2kg simán lemegy, ha kevesebb felesleg van rajtad,akkor jobb kevesebbre beállítani a fogyást) , vagy ezzel a hülyeséggel 4-et nagy kínok közepette, miközben egy normális étrenddel naponta többször kajálsz, nem leszel éhes a nap folyamán, stb.

    Nem értem miért kéne ELTE-re menni étrendet írni, amikor egy -normális- személyi edző összedob neked fél óra alatt egy komplett étrendet.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2014. 09. 04. 23:25
    bgbss and tikka_masala like this.

  7. #3147
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Krono ez az átlag embermek való szint

    dánnak a pénz nem hiszem számitana (és ez nem is hiszem hogy horibillis tétel lenne)

    Most bemegy csinálnak egy csomó vizsgálatott (vér, vizelet, alergia, + **** tudja még mit)
    Ezt megnézi az a fődoki aki külföldi egyetemeken is vendégeéöadó + ithon is egyetemi tanár és 40 éve ezzel foglalkozik (de akár még konziliumot is össze lehet hívatni), + felkereshet egy olyan dokit aki az élsportolok étrendjével foglalkozik

    Na most amit itt ajánlanak az a jobb , vagy Gyurós Jozsí tanácsai a konditeremből,
    vagy egy olyan amit szakemberek raknak ösze mindenkinek jó de kb senkinek se tökéletes

    Rendelt kajánál meg benne van hogy valamelyik nap nincs olyan kaja amit kedvelsz ha ott egy személyi szakács (max 1K$ hó) akkor bármit megkapsz

  8. #3148
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krono ez az átlag embermek való szint

    dánnak a pénz nem hiszem számitana (és ez nem is hiszem hogy horibillis tétel lenne)

    Most bemegy csinálnak egy csomó vizsgálatott (vér, vizelet, alergia, + **** tudja még mit)
    Ezt megnézi az a fődoki aki külföldi egyetemeken is vendégeéöadó + ithon is egyetemi tanár és 40 éve ezzel foglalkozik (de akár még konziliumot is össze lehet hívatni), + felkereshet egy olyan dokit aki az élsportolok étrendjével foglalkozik

    Na most amit itt ajánlanak az a jobb , vagy Gyurós Jozsí tanácsai a konditeremből,
    vagy egy olyan amit szakemberek raknak ösze mindenkinek jó de kb senkinek se tökéletes

    Rendelt kajánál meg benne van hogy valamelyik nap nincs olyan kaja amit kedvelsz ha ott egy személyi szakács (max 1K$ hó) akkor bármit megkapsz
    ez nem az átlagembernek, hanem mindenkinek megfelelő tanács....
    konzílium meg személyi szakács 200K-ért? 'Gyúrós Józsi', mint személyi edző? kicsit el vagy tévedve sztem...
    mozogni kell és nem zabálni, ehhez elég egy hozzáértő(!) személyi edző, ha pedig nem tudja magát megfelelő étrenddel ellátni, 'Gizinénit' kell megkérni a szomszédból h főzzön rá, egy plusz fél nyugdíjért sztem összetenné a két kezét...
    az egészben persze a kulcskérdés a motiváció és az elhatározás, anélkül halott ügy!
    OldRknight, dfecco23 and Krono like this.

  9. #3149
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet bgbss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nem az átlagembernek, hanem mindenkinek megfelelő tanács....
    konzílium meg személyi szakács 200K-ért? 'Gyúrós Józsi', mint személyi edző? kicsit el vagy tévedve sztem...
    mozogni kell és nem zabálni, ehhez elég egy hozzáértő(!) személyi edző, ha pedig nem tudja magát megfelelő étrenddel ellátni, 'Gizinénit' kell megkérni a szomszédból h főzzön rá, egy plusz fél nyugdíjért sztem összetenné a két kezét...
    az egészben persze a kulcskérdés a motiváció és az elhatározás, anélkül halott ügy!
    Vaooooo de megmondtad a frankót!!! Lol

    Amellett hogy sztem elég hülyeségeket írsz, szövegértelmezési gondjaid is vannak, Wildcat sem ajánlotta Gyúrós Józsit, éppen ellentétbe állította a "szakemberekkel".

    150+kg súlyú embernek mozogni kell és nem zabálni, egyszerű az élet, mi?

    "Gizinéni" meg +félnyugdíjért biztos a megfelelő diétás Norbi update kosztot fogja tálalni a nagy bödön töltöttkáposzta meg ránotthús és hurka helyett

  10. #3150
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vaooooo de megmondtad a frankót!!! Lol

    Amellett hogy sztem elég hülyeségeket írsz, szövegértelmezési gondjaid is vannak, Wildcat sem ajánlotta Gyúrós Józsit, éppen ellentétbe állította a "szakemberekkel".

    150+kg súlyú embernek mozogni kell és nem zabálni, egyszerű az élet, mi?

    "Gizinéni" meg +félnyugdíjért biztos a megfelelő diétás Norbi update kosztot fogja tálalni a nagy bödön töltöttkáposzta meg ránotthús és hurka helyett
    1: Ellentétbe állította Gyúrós Józsit, csak az a baj, hogy én rohadtul nem a Gyúrós Józsikra gondoltam, hanem NORMÁLIS személyi edzőkre, ezt írtam is az előző bejegyzésemben. Ez a gyúrósjózsi ordenáré, rosszindulatú leegyszerűsítés.

    2: Nem tudom hogyan jön ide a Norbi update, ami nem igazán való diétához, és a cég által hirdetett "tények" és módszerek 70%-a komplett hazugság és átb@szás.

    3: Gizi néni nem tud kifőzni 1 kiló rizst, nem tud megsütni kókuszzsírban 1 kiló csirkemellet? Vagy te milyen étrendre gondoltál, amit nem tudna összedobni? Elé teszed a receptet és megcsinálja, ennyire ne nézzük már le a Gizi néniket, az én édesanyám is egy "Gizi néni" és tökéletesen megcsinálja a kajákat, ha megkérem rá.

    Wildcatfish: hol van meghúzva az a határ, ami elkülöníti az átlagembereket a "felsőbb osztályoktól"...? Összelehetne dobni olyan étrendet, amit az "átlagemberek" is tudnának használni.
    bgbss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •