Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 20.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás NL2 SH AJs vs fish

    Sziasztok!

    Érdeklődnék ,hogy itt mit tennétek a helyemben.
    Ellenfelemről 11 leosztás van csak viszont azokban 73/55-öt játszott és tabletről tette mindezt.
    Postflop nincs róla elég adat.

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG citampoker ($2.04) 102bb
    CO beniolinho ($2.67) 134bb
    BTN arabrt ($2.34) 117bb
    SB nitrrr ($4.80) 240bb
    BB fishedfish ($1.88) 94bb

    Pre-Flop: ($0.03, 5 players) arabrt is BTN
    2 folds, arabrt raises to $0.06, 1 fold, fishedfish calls $0.04

    Flop: ($0.13, 2 players)
    fishedfish checks, arabrt bets $0.08, fishedfish raises to $0.24, arabrt calls $0.16

    Turn: ($0.61, 2 players)
    fishedfish bets $0.40, arabrt raises to $0.89, fishedfish goes all-in $1.58

  2. #2
    Lelkes újonc Arkhon avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Turnön miért emeltél? Ráadásul majdnem minraise-t? Ha húzók ellen akartad kifizettetni a lapodat, akkor elég jó odds-ot adtál a fishnek a callhoz. Véleményem szerint itt húzókkal egy fish csak megadná, és riveren donk all-in menne, ha nem jönne le neki, de így elég kicsi esély maradt a tényleges húzókra. Lesznek esetek, amikor gyengébb ász lesz nála, de itt többnyire szerintem verve vagy.
    Utoljára módosítva: Arkhon által: 2014. 09. 05. 20:16

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Nekem nincs nagy tapasztalatom meg nem is igazán értek hozzá, de NL2-n és 5-n tipikusan így játsszák az AK, AQ lapokat mint az ellenfél.

    Pre-ha ő az első beszélő 3-4 BB bet, ha utánad jön csak call, aztán flopon jön a trükk mikor lejön az A a jó öreg check raise formájában, itt még azért lehet, hogy csak simán ki akar blöffölni úgyhogy jó lehet a call, de aztán turn-on már nem bír ülni a seggén és behívja a 20 BB-t innen már biztos lehetsz benne, hogy lapja van én itt biztosan nem emelném vissza J kickerrel.

    Persze lehet hülyeséget mondok, de tegnap meg ma csak kb 30 hasonlóan megjátszott AK, AQ-t láttam a limiten, mint ahogy fishedfish itt játszik.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 20.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Nekemis nagyon zavaros volt a megjátszása, én azt gondolom h AK AQ-val visszaemelt volna preflop.
    Végülis megadtam mivel tekintve h milyen sok lapot játszik meg úgy voltam vele h a range amit eddig előadott annak 70%-át verem.Arról nem beszélve h amilyen handeket láttam tőle elég lunatic módon játszott.A legnagyobb félelmem egy floppolt set volt egyébként. Végülis Q5s-et mutatott és sima húzóra ment all-in ami szerencsére nem esett le neki.
    Utoljára módosítva: arabrt által: 2014. 09. 05. 23:03

  5. #5
    Lelkes újonc Arkhon avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet arabrt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ....Arról nem beszélve h amilyen handeket láttam tőle elég lunatic módon játszott....
    Ezzel a kis "aprósággal" kellett volna kezdened! Ilyen ellen ez esetben, aki postflop megőrül, belefér a call.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •