Oldal: 4 / 26 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (251) összesen
Like Tree128Likes

Téma: Netrol hobby MTT élményei!

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Egy észrevételt osztanék meg veletek. Rendszeresen összefutok a tornákon egy bődületesen nagy fishel. Rákerestem az eredményeire és 1800$ pluszban van a halunk és folyamatosan hozza az eredményeket! Mégis hogy van ez???
    Egyrészt sokkal több plusszt látok nála, mint 1800, másrészt megoszthatnál handeket, hogy mire gondolsz, mert a grafja alapján nem tűnik fishnek

  2. #32
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Gyűjtők majd handeket tőle ha tudok. Szerintem vagy többen is használják ezt a felhasználónevet (néha az öcsi is hagy bohóckodjon már egy kicsit) vagy bazi nagy gambler és vagy bejön vagy nem játékot játszik. Tegnap űltünk egy asztalnál valahol a 90. hely környékén esett ki talán J5-tel egy olyan flopon ahol totál esélytelen volt. Na meg minden lappal játszik és rengeteget rebuyol.

  3. #33
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Amúgy meg minden tiszteletem Markowé, de őt is fishnek tartják nagyon sokan, a grafjai meg az eredményei mégsem ezt igazolják.

  4. #34
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Mostanában nem írtam, hát most megteszem!

    Nos az történt, hogy azon a PS oldalon ami olyasmi mint a PA van lehetőség ingyen 10$ megszerzésére. Regeltem is meg is kaptam a 10$-t a Poker770 terembe. Na akkor most mondom mi volt. Beült em egy 2€-s versenyre 1000€ garantált nyereményalap még 200 induló sem jött össze így elég szép summát vághattam volna zsebre feltéve ha.......:!!!!
    Gyerekek ennek a teremnek van a legmocskosabb legszararabb legpocsékabb legfishbarátabb rngje ami a piacon létezik! Arról nem beszélek, hogy háromszor kaptam pókert egy versenyen abból kettőt flopra, három leosztásban kaptam QQ-t egymás után! Ha valakit eltalál a flop az minimum drill az egy párt két párt nem ismeri az rng met ha párt kapsz az tuti fullra javul a sorozatos flopolt flush és sorok tömkelegéről már nem is beszélve! Komolyan mondom úgy éreztem magam mintha egy videójátékban easy módban röpködnének a fullok meg a pókerek! A lényeg, hogy nem értem pénzbe a maradékot meg elnyomtam CG-n! Bekerült a 4,5€-m egy flop után KK-m volt a flop 6 8 T a baromarcú meg mutatott egy 79-et nem is értem miért adta meg a flop előtti hívásom, na mindegy így alakult a kaland!
    Ha rám hallgattok nagy ívben kerüljétek el ezt a termet, ha csak nem akartok agyvérzést kapni szívinfarktus közben attól amit az rng produkál! Még, hogy a pokerstarson csalik a gíp!!!

  5. #35
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    én nemrég játszottam itt versenyeket (betfair) általában értelmes lapot nem kaptam, pofátlan egy oldal elmondhatom

  6. #36
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Meg is szűnik az oldal egyesül a NetBet Pokerrel és ezen a néven fut tovább.

  7. #37
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ma sajnos nem volt velem Fortuna.
    A menetrend a szokásos volt:
    $500 Guaranteed 6-max R&A $1,35+$0,15verseny, az eredmény nem volt rossz, de a végén elfogyott a szerencse 11/208 profit $11,45
    majd ezt követte a
    $2,000 Guaranteed 99c R&A FRENZY $0.90+$0.09 (ezt sikerült megnyernem a multkor azóta a szívem csücske) itt a 60. helytől fizetős lett volna a buli sajnos egy 2 3 4 5 9 boardon mentem allin az ellen megadta én A6-ot mutattam ő pedig 67-et sajna az eredmény 74/450 profit $0.00.
    Sebaj majd holnap összejön a dolog!

  8. #38
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hát véget ért az esti hajtás majdnem sikerült megismételnem a múltkori sikerem csak a végére már eléggé elfáradtam.
    Mai eredményem:
    $3,000 Guaranteed 99c R&A FRENZY 695 induló 3. helyezés $235 nyereség! Ezért megérte fennmaradni! Sajnos nem bírtam a szívós orosszal elég agresszívan tolta 3 handedben! Azt hiszem elkezdem végignézni Aptok MTT videóit biztos erre a szitura is vannak jó megoldásai. És lehet, hogy HUD-ot is el kellene kezdenem használni.
    no röviden ennyi tőrtént, ha változás lesz szólok! GL for all!

  9. #39
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    grat
    Netrol likes this.

  10. #40
    Újonc Hágrid avatara
    Csatlakozott
    2014. 09. 01.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát véget ért az esti hajtás majdnem sikerült megismételnem a múltkori sikerem csak a végére már eléggé elfáradtam.
    Mai eredményem:
    $3,000 Guaranteed 99c R&A FRENZY 695 induló 3. helyezés $235 nyereség! Ezért megérte fennmaradni! Sajnos nem bírtam a szívós orosszal elég agresszívan tolta 3 handedben! Azt hiszem elkezdem végignézni Aptok MTT videóit biztos erre a szitura is vannak jó megoldásai. És lehet, hogy HUD-ot is el kellene kezdenem használni.
    no röviden ennyi tőrtént, ha változás lesz szólok! GL for all!

    Gratulálok! Szép eredmény!
    Netrol likes this.

Oldal: 4 / 26 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •