Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree9Likes

Téma: mikró limiten megéri darálni, mint barom?

  1. #1
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás mikró limiten megéri darálni, mint barom?

    Sziasztok! Szerintetek van értelme annak,h valaki nulláról neki áll ismét darálni (mondjuk 50 bi rollal) és extra nit játékkal(mondjuk egy bss stratégiával) neki áll fr NLH cash-t tolni? Manapság mindenki annyira nit, főleg a kis limiteken,h kérdéses-e az időt és energiát beleölni.. vélemények? Motivációnak mit határoznátok meg? Mondjuk handszám per nap vagy mondjuk egy hónapra 100 000 hand? Vagy mondjuk inkább egy BB per százat tűzzek ki célul? Rakewhorekodni hogy érdemes? Starson meglehetősen kicsi a rake mikrón, akkor vennétek ki mikor kipörög vagy mondjuk év végén egyben? Mit ajánlotok epic full ring darálás mellé trackerprogram statnak? Vpip/pfr ilyenekre gondolok...
    Minden építő jellegű tanácsot örömmel fogadok!

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Handszám nem rossz, de inkább az legyen a cél, hogy minnél többet tudj úgy játszani, hogy nagyon koncentrált vagy és az A játékodat hozod. BB/100-at semmiképp se tűzz ki, mert az nem csak rajtad múlik.

    Nem tom, hogy van e értelme FR-t játszani, én biztos sh cash-t játszanék, starson meg valszeg zoom sem rossz, de ha sokat akarsz játszani, akkor NL10 is jobban jársz Ipokerrel, simán tudsz az akadémiás termekből bónuszt meg rakerace pénzt is kiszedni.

    Trackerprogram jól jön ja, nézzél meg egy HM-ről szóló videót az akadémián, szerintem a te is nyerhetsz sorozatban van.

    Nyilván h van e értelme időt beleölnöd azt nem tudom, biztos h kitartónak kell lenned és bírnod a varianciát, aztán el tudsz majd érni valamit. Nem tudom mi a célod vele, szal nem tudom h érdemes e csinálnod
    Lordtebeli likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    1. Sztem nincs ertelme
    2. Ha mindenki baromi nit, akkor miert valasztanad te is ezt a strategiat?

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Olyan dolgokat kérdezel amire nem lehet választ adni.
    Nyerni és veszteni is lehet mindenhogyan:
    lag / tag játékkal
    sok / kevés asztalon
    Lordtebeli likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Hát én most csütörtökön kezdtem el NL5-t játszani igyekszem nem a nit stratégiát folytatni hanem alkalmazkodni az ellenfelekhez.

    Én szerény célokat határoztam meg az első hónapban mindössze szeretnék csak pluszban lenni, utána havi 200 dollár profitot szeretnék elérni/ hó a suli mellé és fellépni NL10-re.
    Ja és mert félős vagyok, bár tudom hogy ehhez a téthez nem a legjobb opció, de én a Starsot választottam.

    Azt hogy megérte-e majd egy fél év múlva megmondom.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utána havi 200 dollár profitot szeretnék elérni/ hó a suli mellé
    Csak megjegyzem, hogy ahhoz 10bb/100-at kell játszanod 40k handen keresztül.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak megjegyzem, hogy ahhoz 10bb/100-at kell játszanod 40k handen keresztül.
    A 200 dollár profitot úgy gondoltam, hogy akkora már fellépek NL10-re és ott, de tudom merész még az is.

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    A havi $200 profit elérésében - mert ugye ez a cél - az is sokat segít ha jó affiliate-en keresztül regelsz ill. olyan termet választasz, ahol az FD mellé kapsz rb-t is.
    kritttt1888 likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    KÖszi srácok! Nekem az a célom,h mint állatkert daráljak, sok asztalozva, nagy monitorokkal... Kicsit berozsdásodott a NLHe játékom (abbahagytam egy ideje) ... A véleményekre voltam kíváncsi.. Továbbá olyat kérdeznék tőletek,hogy szerintetek a napszak (idő- mikor játszol) lehet e hatással arra,h milyen winratere vagy képes? Pl. mikor starson délelőtt van 60000 ember akkor eléggé nit fesztnek érzem a témát, ugyanakkor meg esténként 170000 emberrel lehet jobb, de ugye reg is több.. szerintetek? Illetve asztalhoz ültető progit használtok? (pl. tablescanner) Mikró limitre az hasznos vagy elég megjelölni színkóddal a dolgozókat? Ellenfél elemzést,h érdemes csinálni Full ringen? (bejelöltem általam nyerőnek vélt nicket és nézegettem handjeiket) Progin belül milyen statokat érdemes néznem(ellenfél elemzésére gondolok-regek)?

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Ha berozsdásodott a tudásod, szerintem semmiképp nem kéne, hogy igy grindolj, ettől nem leszel jobb. Olyan esetben tudom elképzelni az általad emlitett massziv grindolást micron, ha valaki, aki amúgy nagyon korrekt skillekkel rendelkezik, újra kell épitse a bankrollját valami okból kifolyólag. Berozsdásodott tudással kezdeni igy nem jó az alábbiak miatt: The Conscious Competence Ladder - Learning Skills from MindTools.com
    Ha mindenképp ezt akarok, akkor is az első pár napot próbáld meg kevesebb asztalon lenyomni.
    A napszak számit valamennyire, én jobban szeretek délelőtt grindolni, egyrészt jobban megy a koncentrálás még, én úgy érzem, hogy fishybb is akkor, ez nyilván sok mindentől függ Program felesleges, a colorcode az hasznos, a noteok is.
    Ellenfelet elemezni sehogy sem érdemes, annyit úgysem fogsz játszani senkivel, hogy értelme legyen, inkább keresd a saját leakjeid.
    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Progin belül milyen statokat érdemes néznem(ellenfél elemzésére gondolok-regek)?
    Ezt mind: https://www.pokertracker.com/guides/...ical-Reference
    TiffanyMills5925 likes this.
    you rock, woohoo

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •