Oldal: 5 / 26 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (251) összesen
Like Tree128Likes

Téma: Netrol hobby MTT élményei!

  1. #41
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Véget ért a móka mára!

    Mai versenyem is a szokásos:
    $3,000 Guaranteed 99c R&A FRENZY ismét sikerült FT-re bejutni, de sajnos ott nagyon nem adta a lapokat allin mentem 99-cel egy megadás KK flopon setje lett 8. helyen zártam a versenyt $65.95 díjazással, összességében ezért is megérte. És sikerúlt egy nagy hibámra is rájönnöm az FT-hez közeledve nagyon leszűkítem a laptartományt amivel hajlandó vagyok kockáztatni, nem egy esetben tudtam volna stacket építeni kicsit lazább játékkal. Mostmár ezt is tudom ezért is megérte!
    Lordtebeli and kritttt1888 like this.

  2. #42
    Újonc Hágrid avatara
    Csatlakozott
    2014. 09. 01.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Öcsém, ennyi FT... Látom jól megy neked!

    GLGLGLGL!
    Netrol likes this.

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Nem semmi up-ban vagy szinte már irigylésre méltó.

    Aztán nem elkönnyelműsködni a most szerzett pénzeket GL!
    Netrol likes this.

  4. #44
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hobbi játékos vagyok ezért nem túl feszes a BR-om, de igyekszem nem elszórni! 5$-nál magasabb nevezési díjú versenyen nem indulok.

  5. #45
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Vasárnapi helyzetjelentés!

    Nem nagyon volt érdekes a vasárnap egy ITM volt $3.000 Guarantee R&A $3,5 egészen jól álltam a végén 7-8. hely környékén aztán sikerült belenéznem egy 5-ös setbe és így sajnos csak a 24. helyen végeztem $25 nyereménnyel, de az up még mindig tart!

    Ami érdekes, hogy ezt a versenyt nem jeleníti meg sem a sharkscope sem a pokerprolabs. Ezt csak azért írom mert érdekes. Veletek volt már ilyen?

  6. #46
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vasárnapi helyzetjelentés!

    Nem nagyon volt érdekes a vasárnap egy ITM volt $3.000 Guarantee R&A $3,5 egészen jól álltam a végén 7-8. hely környékén aztán sikerült belenéznem egy 5-ös setbe és így sajnos csak a 24. helyen végeztem $25 nyereménnyel, de az up még mindig tart!

    Ami érdekes, hogy ezt a versenyt nem jeleníti meg sem a sharkscope sem a pokerprolabs. Ezt csak azért írom mert érdekes. Veletek volt már ilyen?
    Velem nem, de láttam már ilyet egy havernak. Éppen a legnagyobb nyereménye nincs beszámolva prolabson, sharkscopeon viszont szerepel.
    Netrol likes this.

  7. #47
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Velem nem, de láttam már ilyet egy havernak. Éppen a legnagyobb nyereménye nincs beszámolva prolabson, sharkscopeon viszont szerepel.
    Prolabs egy vicc. Velem volt már olyan, hogy nem értem pénzbe valami VIP frírollon, de ott azt jelezték, hogy 30K dollárt nyertem rajta.
    Netrol likes this.

  8. #48
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A hétfői pénzpocsékolás után ma ismét jött egy FT az Up folytatódik beszámoló holnap reggel!

  9. #49
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Eljött a szerda ami számomra pocsék eredményt hozott!
    A tegnapi pár MTT-m totál nullás lett, a lapjárás sem volt jó és amikor jöttek a lapok akkor sem tudtam velük mit kezdeni, az ellenfeleim megkínoztak, kereszrefeszítettek, hagytak aszalódni a napon majd mikor már a halálomon voltam hasba szúrtak és mire végleg kileheltem a lelkem újraélesztettek csak, hogy aztán levághassák a fejemet!
    Röviden tömören ennyi volt a tegnapi nap! Sebaj volt ez már máskor is így ilyen az MTT világa, majd legközelebb összejön, ahogy már többször is összejött!

  10. #50
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Csak azért nem lájkolom, hogy nehogy azt hidd, hogy örülök neki..

    Épp ezen gondolkoztam, hogy az elmúlt két napban semmi eredményt nem tudtam felmutatni, hogy erről érdemes-e írni vagy sem, de egyelőre inkább csendben maradtam.

    GL neked!
    Netrol likes this.

Oldal: 5 / 26 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •