Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kritttt1888 4t-vel naplója

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás Kritttt1888 4t-vel naplója

    Üdvözlök mindenkit rólam annyit, hogy egy huszonéves srác vagyok aki most kezdi a mestertanulmányait ahol nincs túl sok órám így most van időm kicsit komolyabban foglalkozni a kártyával.

    Eddig csak szórakozásból játszottam versenyeket ahol voltak is kisebb sikereim, mint 3,5R 180-as sng megnyerése, de semmi komoly nem volt és inkább égettem a pénzt. Most viszont teljes energiával belevetem magam a SH CG világába amit hosszas dilemma után választottam ki, tervben van még, hogy a változatosság miatt csakis vasárnap fogok MTSNG-ket játszani.

    Az alapok:

    -150 dollár kezdőtőke a Starson ami bár tudom, hogy nem a legjobb opció, de a mai helyzetben inkább óvatos vagyok, illetve egy év eleji gamblerkedésem alatt félig kijátszottam egy 10 dolláros bónusz részletet amit kár lenne veszni hagyni.

    -NL5-ön kezdek ahol kb napi 1500 handet játszok 4 asztalon ha lefogynák 100 dollárra visszalépek NL2-re. A megőrülés elkerülése miatt beállításra került, hogy egyenlőre ne tudjak magasabb limitre lépni.

    -A cél ebben a hónapban csak a plusz elérése és még majd idén fellépés az NL10-re és havi 200 dollár profit elérése.

    Itt fogok beszámolni a napi fejleményekről és az eredményeim alakulásáról, valamint pár érdekesebb kézről.

    Köszönöm ha követed és kommentálod.

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Nos nagyon röviden még beszámolnák az első 3 nap eredményéről, mert csütörtökön kezdtem az ipart.

    Lement 5K hand és eddig bizony 3BI mínuszban vagyok, de ez a szörnyű tegnapi napnak köszönhető elsősorban.

    2-szer került be AA-al preflopp az összes zsetonom egyszer KK másszor pedig QQ bizonyult jobbnak illetve volt egy KK-al floppolt setem amivel szinten bekerült minden zsetonom ezt riverre ütötte az AA, valamint volt 5 db nagy vakként kapott AA-on amire mindenki foldolt ez szégyen nem szégyen engem bosszantott, szóval bevallom okos dolog volt beállítani a felelősségteljes szerencsejáték szűrőt.

    Szóval így hogy csak 3 BI a mínuszom nem is rossz, remélem ezek után nem csak bad beatokról tudok beszámolni.

    Mivel időközben elértem a Chromestar szintet indulok a VIP freerolon ami egy jó kis ajándék kaparós sorsjegy.

    GL mindenkinek!

  3. #3
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    gl. nyomjad, űzzed
    kritttt1888 likes this.

  4. #4
    Újonc Hágrid avatara
    Csatlakozott
    2014. 09. 01.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Gl!

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Na le ment a mai ipar sikerült durván 1 beülő plusszal zárni plusz tegnap esett egy kevés a VIP freerolon is így már csak 1,5 BI mínuszban leledzek sajnos lehetett volna ez sokkal jobb, de a nap végére riverre be eső sorok és flössök tömkelegével szépen elbánt velem az RNG.

    Leírok egy random szituációt amiben kíváncsi lennék a véleményetek:

    -Ellenfél az osztó gombon ül eddig nincs sok információm róla egy handet láttam tőle ahol slowplayelt egy AK-val fogott top párt és riverre egy zseni le javulta K4-el.

    -Én nagy vak vagyok lapom QQ

    -Ellenfél hív 3BB-t
    -Én vissza hívok 9BB-t
    -Ellenfél 4bet 24BB-ig

    Itt megadnátok, vagy visszaemelnétek esetleg dobnátok? Én calloltam ami szerintem hiba volt.

    -Flop 4 9 j szivárvány

    -Passzoltam (szerintem újabb hiba)
    -Ő emelte a pot felét.

    Na itt mit tennétek és egyébként is hogy lett volna helyes lejátszani az egész szituációt?
    Mágika likes this.

  6. #6
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Én pre bepakoltam volna.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pre bepakoltam volna.
    Az a baj, hogy annyi kísértetiesen hasonló szituációban futottam bele -ba, hogy nehezen merem, de akkor megnyugodtam, hogy az a helyes lépés.

    (Itt flop után pakoltam be és -a volt természetesen az ellenél, de hát akkor van ilyen.)

  8. #8
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na le ment a mai ipar sikerült durván 1 beülő plusszal zárni plusz tegnap esett egy kevés a VIP freerolon is így már csak 1,5 BI mínuszban leledzek sajnos lehetett volna ez sokkal jobb, de a nap végére riverre be eső sorok és flössök tömkelegével szépen elbánt velem az RNG.

    Leírok egy random szituációt amiben kíváncsi lennék a véleményetek:

    -Ellenfél az osztó gombon ül eddig nincs sok információm róla egy handet láttam tőle ahol slowplayelt egy AK-val fogott top párt és riverre egy zseni le javulta K4-el.

    -Én nagy vak vagyok lapom QQ

    -Ellenfél hív 3BB-t
    -Én vissza hívok 9BB-t
    -Ellenfél 4bet 24BB-ig

    Itt megadnátok, vagy visszaemelnétek esetleg dobnátok? Én calloltam ami szerintem hiba volt.

    -Flop 4 9 j szivárvány

    -Passzoltam (szerintem újabb hiba)
    -Ő emelte a pot felét.

    Na itt mit tennétek és egyébként is hogy lett volna helyes lejátszani az egész szituációt?
    Én a leírtak alapján úgy gondolkoztam volna, hogy osztóról 3 vak akár lopás is lehet, erre visszaemelésre (lopni akarsz, vagy van valamid) jelezte, hogy van valamije. Itt én biztosan nem hagytam volna annyiban, (elfogult is vagyok a QQ-kal), és ha jön, akkor flop után még nem hagyom békén és meglátom mi is a helyzet nála.

    És szeretem az ilyen típusú kérdéseket, amit egy laikus elolvasva is tud értelmezni, mint a szakzsargonnal, és rövidítéssel telepakolt, többször "magát a kérdést is nehéz felfognom" típusú leosztásokat, úgyhogy köszi

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Üdv mindenkinek rég jelentkeztem és mivel letelt az első hét úgy látom itt az ideje egy helyzetjelentésnek.

    Nos a VIP Stellar bónusznak köszönhetően pluszban vagyok, de nagyon nem vagyok elégedett. Szerintem nagyon könnyű a mezőny és van benne ráció, de sajnos volt 2 session ahol az rng először csúnyán ellenem fordult majd az agyam is elszállt mindkét ilyen sessionban elment valamivel több, mint 4 BI szóval ha ezek nincsenek bőven pluszban lennék, úgyhogy a tilt kezelés terén valamit tennem kell, hogy az ilyen sessionokot megússzam mondjuk -2 BI-vel és ne bukjak még mellé 2-t idegből.

    Eddig egyébként mindig csak SH CG sessionok mentek, de mivel ha minden jól megy ma már Silverstar leszek így holnap tudok indulni 2 VIP freerolon is és ezért tervezem, hogy melléjük 180 fős 1 dolláros normál MTTSNG-ket indítok párat.

    A végére egy kérdés. Valaki elmondaná röviden, hogy hogyan számoljuk a BI/100-at köszönöm.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Nos jelentkezem újra.

    Örömmel jelentem, hogy kezd beindulni a dolog újra felszaladt 2BI plusz a bankrollomra, így már biztosan pluszban vagyok.

    Tegnap végül nem toltam MTTSNG-ket csak a Chrome és Silver VIP ment le a Cash asztalok mellet ahol a Chrome-on megint jött egy kis apró.

    A hét egyéb pozitívuma, hogy az egyre több játék után kezdem átlátni a hibáimat amiket már egyre több sikerrel javítok kifelé (sajnos a rossz beidegződéseket éles helyzetben nehéz elhagyni).
    Az asztaloknál egyre több ismerősöm van akiről mennek a note-ok és gyűlnek a handek ami szintén segít és nem érzem úgy, hogy az NL5-ös regektől be kéne xarnom ennyi idő után.
    A jövő héten miután rendbe rakattam a gépemet tervben van, hogy felrakom az egyik tracker program trail verzióját.

    Egyenlőre ennyi GL.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •