Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (41) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Hit Tudás Alázat?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás Hit Tudás Alázat?

    Lehetséges az, hogy valaki 10 éve nem ér el normális eredményeket, MTT-n úgy hogy folyamatosan fórumozik, olvassa, a cikket nézi, a videókat tol közös sessionöket nyerő játékosokkal + 8 hónapig stakelik oktatják?
    Esetleg nem lehetséges, hogy valaki a farok rossz oldalára került bármit csinál? L Mert ugye hosszútávon mindenki ugyanannyi jó lapot kap, csak kurvára nem mindegy ki milyen akciót kap a jó lapra vagy éppen korai vagy végső szakaszba basszák szét a prémium lapokat.

    Tudom, most majd jönnek a szerencsések válaszai , akik a farok jó oldalán vannak, hogy hit ,tudás alázat, de ez csak a kiválasztottak szlogenje.Nem az ő véleményükre vagyok kíváncsi , hanem a többség kb 80-90% akik hasonló cipőben járnak. Sok ismerősöm van aki bemákolt 5-10k-s nyereményeket érdemtelenül úgy , hogy közük sincs a játékhoz soha életben nem néztek meg egy videót sem . És sok olyan, aki tolja folyamatosan az átlagnál jobban, de 10-30 főnél mindig elfogy az alázat. 100 Ból 100X nem söl a flip nem sül a 80/20 stb, nyilván több 100 főnél mini zsetonért tudok én is mákolni.
    Utoljára módosítva: Borsodpro által: 2014. 09. 10. 23:29
    Ultar likes this.

  2. #2
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Pontosan mit értesz "normális" eredmény alatt?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan mit értesz "normális" eredmény alatt?
    hát több 1000$-t mert 1100 nél még nem volt több mert az felé nem enged de az is max 5-8 hely volt mert a vicc mindíg jön

  4. #4
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hit, tudás, alázat. Ezek a dolgok sokra vihetnek az élet más területein, de már úgy érzem pókerben egy kalap szart sem érnek.

    Nem vagyok mtt-s de tudom milyen mikor elkap egy iszonyú ds, hogy aztán tolj 100k breakevent amíg nem jön a következő ds és így tovább. Persze úgy hogy folyamatosan elemzel, tanulsz, tolod, minden szabadidődet belefekteted azért hogy sok-sok ezer handen keresztül minden feljövő lap az ellenfeledet segítse (márha nem voltál eleve hátul a 2nd nutsoddal).
    dr.drogba and Fluxxxi like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hit, tudás, alázat. Ezek a dolgok sokra vihetnek az élet más területein, de már úgy érzem pókerben egy kalap szart sem érnek.

    ).
    Ahogy írtam ez a szerencsések szlogenje. De én már mást is megfigyeltem a nem hidegek és a punci nélküliek is jobban nyernek mert ők az élet jó dolgait itt kapják vissza

  6. #6
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Félreérthetően kérdeztem. Milyen ROI-t gondolsz normálisnak?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félreérthetően kérdeztem. Milyen ROI-t gondolsz normálisnak?
    40-60% os roival ismerek embereket akik 2-3 hónap vicc után befejezték, nyilván nem fordult meg a fejükben hogy előtte a fütykös jó oldalán voltak és nem valós volt a folyamatos siker

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tolja folyamatosan az átlagnál jobban, de 10-30 főnél mindig elfogy az alázat


    Nagyon jókat írsz! (Mostanában, legalábbis - eddig nem követtelek, de ezután esélyes. )
    Maxxxika likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Így van. Ez nem lehet semmiképp sem a te hibád. Biztos a csillagok...

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    40-60% os roival ismerek embereket akik 2-3 hónap vicc után befejezték, nyilván nem fordult meg a fejükben hogy előtte a fütykös jó oldalán voltak és nem valós volt a folyamatos siker
    2-3 hónap alatt mennyire tükrözik szerinted ezek az értékek a valós tudást?
    A te 10 éves eredményedet miért hasonlítod össze egy alig játszó hobbijátékoséval?
    screwtape likes this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •