Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (41) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Hit Tudás Alázat?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van. Ez nem lehet semmiképp sem a te hibád. Biztos a csillagok...
    kizárólag csak az én hibám tudom, te meg biztos a felhívtad a pénzenergiát azért lettél LG és ez nem a tv márka.....

  2. #12
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam ez a szerencsések szlogenje. De én már mást is megfigyeltem a nem hidegek és a punci nélküliek is jobban nyernek mert ők az élet jó dolgait itt kapják vissza
    Tehát véleményed szerint minden nyerő pokeres meleg. Mert akkor van itt jó pár óriási b.uzi!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    előre megmondtam hogy nem az LG vagy más néven elgé vagy más néven lucky gay vagy más néven szerencsés **** válaszokat várom!!!!!!!!!!!!!! akik nem hidegek és puncit is csak keritésre rajzolva láttak!!!!!!!!!!!!!!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát véleményed szerint minden nyerő pokeres meleg. Mert akkor van itt jó pár óriási b.uzi!
    egy szóval se mondtam ilyet!!!!!

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kizárólag csak az én hibám tudom, te meg biztos a felhívtad a pénzenergiát azért lettél LG és ez nem a tv márka.....
    Azt is fájdalmas olvasni amikor ilyen alaptalan, alátámasztatlan általánosításokat ír egy kezdő. De amikor valaki ennyi játékkal a háta mögött írja...

    Tényleg úgy érzed, hogy akik nyerő játékosok ("kiválasztottak") lettek azok nem a beleölt tanulás, fegyelem, kitartás stb miatt lettek azok, hanem azért mert
    -"a farok rossz oldalára kerültek"
    -"nem hidegek"
    -"punci nélküliek" (ez milyen csoport is lenne pontosan? )
    -"felhívták a pénzenergiát"
    R1per2 likes this.

  6. #16
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Lolos topik.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt is fájdalmas olvasni amikor ilyen alaptalan, alátámasztatlan általánosításokat ír egy kezdő. De amikor valaki ennyi játékkal a háta mögött írja...

    Tényleg úgy érzed, hogy akik nyerő játékosok ("kiválasztottak") lettek azok nem a beleölt tanulás, fegyelem, kitartás stb miatt lettek azok
    Igazad van csak is kizárólag a tudásuk alapján nyernek a játékosok.Tehát te komolyan gondolod, hogy 10 azonos játékosból mindenki egyformán nyer, vagy esetleg elindítunk 10 robotot azonos programmal és mind egyformán nyer. looool ne legyél már ilyen vicccc

  8. #18
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Mind Games


  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van csak is kizárólag a tudásuk alapján nyernek a játékosok.Tehát te komolyan gondolod, hogy 10 azonos játékosból mindenki egyformán nyer, vagy esetleg elindítunk 10 robotot azonos programmal és mind egyformán nyer. looool ne legyél már ilyen vicccc
    Nem mondta senki, hogy egyformán, csak hogy mind nyerni fog. És ezt ha nem látod ennyi év után, akkor inkább hagyd abba ezt a játékot.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Nem kellene, de nem tudom megállni.

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam ez a szerencsések szlogenje.
    Ez pedig azok szlogenje akik nem csinálják jól.

    előre megmondtam hogy nem az LG vagy más néven elgé vagy más néven lucky gay vagy más néven szerencsés **** válaszokat várom!!!!!!!!!!!!!! akik nem hidegek és puncit is csak keritésre rajzolva láttak!!!!!!!!!!!!!!
    Döbbenet ez a két mondat, hallod. Szóval jó lenne könnyebb szívvel viselni a kudarcot, ezért szeretnél pár hasonló véleményt látni - és csak azt - illetve azzal nyugtatod magad hogy te legalább láttál puncit, és aki sikeres a pókerben az biztos nem látott még, és különben is meleg.
    Lesz pár társad akik hasonló problémával küszködnek, és az a napjuk fénypontja ha előbukkan ez a téma valamelyik fórumon. Láthatóan imádják oldalakon át magyarázni hogy tulajdonképpen azok a lúzerek akik megcsinálták azt ami nekik nem ment.

    Tegnap azt írtad az mtt-s topikba hogy azért jó 3bet pusholni 50bb-t QQ-val mert kizárjuk a vicc lapokat. Ezek szerint ezt 10 év pókerezés után írtad.
    Én csak most kezdtem el érdeklődni az mtt-k iránt, de még nekem is egyértelmű hogy ez mennyire amatőr push lenne. Annyira alap tudás kell hozzá hogy pár nap tanulás után az ember ezzel már tisztában kell hogy legyen.
    Nagyon valószínűnek tartom hogy ilyen és hasonlóan komoly hibákkal toltad végig azt a 10 évet, ezért nem meglepő az eredménytelenség.
    De nem is értem a dolgot, mert írtad hogy stakeltek, oktattak, stb.

    Nyilván nem foglak meggyőzni sem téged, sem másokat, nincs is ezzel baj.
    Ha nektek így könnyebb akkor legyen, csalik, titeket rossz kalapba tettek, akármi.
    Csak akkor nem kell tovább erőltetni sem a játékot, de főleg a fórumozást nem, mert vannak itt jó páran akik éjt nappallá téve tanulnak, dolgoznak, és ezzel az ő érdemeiket vonjátok kétségbe.
    Mintha én minden rosszul sikerült session után átmennék a szemközti irodaházba és azt hajtogatnám a főnököknek hogy biztos csak jó családba születtek.
    Nem kell.
    fejes1988, R1per2, Krono and 4 others like this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •