Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Hit Tudás Alázat?

  1. #21
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    én is jártam ebben a cipőben. mármint a sikertelenség cipőjében, bár én beláttam hogy az mtt nem nekem való és vmit biztos szarul csinálok! inkább kerestem olyan játékfajtát ami jobban testhez állóbb nekem és elérem benne a sikereimet. a lényeg az hogy tanulj és előbb utóbb téged is megfarkalnak

  2. #22
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én is kipróbáltam sok játékfajtát és vágül így ragadtam le az MTT-nél, mert ebben tudok felmutatni eredményt. Például CG-ben totál fogalmatlan vagyok, de ezt én tudom is magamról és csak mert ott bukó lennék nem mondom azt, hogy a nyerő CG játékosok a farok jó oldalán állnak, meg csak nekik oszt a gép, meg csalik a szájt. Arrol már nem is beszélve, hogy biztos b.zik meg csak recskáznak mert csajuk nincsen stb... Ekkora baromságokat amiket leírtál, komolyan mondom nem értem!
    Bár nem meglepő pár havonta mindig felbukkan egy-egy ilyen guru aki megmondja a frankót! Mint legutóbb az a fórumozó akit már nem tudom, hogy hívnak azzal jött, hogy haverja dolgozott egy terem supportjánál és azt állította, hogy már a regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki lesz vesztő játékos. Na a te fórumbejegyzésed is ez a kategória! Remélem egyszer te is a farok jó oldalára kerülsz majd.

  3. #23
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetséges az, hogy valaki 10 éve nem ér el normális eredményeket, MTT-n úgy hogy folyamatosan fórumozik, olvassa, a cikket nézi, a videókat tol közös sessionöket nyerő játékosokkal + 8 hónapig stakelik oktatják?
    Esetleg nem lehetséges, hogy valaki a farok rossz oldalára került bármit csinál? L Mert ugye hosszútávon mindenki ugyanannyi jó lapot kap, csak kurvára nem mindegy ki milyen akciót kap a jó lapra vagy éppen korai vagy végső szakaszba basszák szét a prémium lapokat.

    Tudom, most majd jönnek a szerencsések válaszai , akik a farok jó oldalán vannak, hogy hit ,tudás alázat, de ez csak a kiválasztottak szlogenje.Nem az ő véleményükre vagyok kíváncsi , hanem a többség kb 80-90% akik hasonló cipőben járnak. Sok ismerősöm van aki bemákolt 5-10k-s nyereményeket érdemtelenül úgy , hogy közük sincs a játékhoz soha életben nem néztek meg egy videót sem . És sok olyan, aki tolja folyamatosan az átlagnál jobban, de 10-30 főnél mindig elfogy az alázat. 100 Ból 100X nem söl a flip nem sül a 80/20 stb, nyilván több 100 főnél mini zsetonért tudok én is mákolni.
    Tilten vagy, tarts szünetet! Vagy legalább ne indulj sok nevezős tornákon, csak a párszáz fős kisebb versenyeken. Bár ezeken is 10-15.-nek kiesni k.rvára nem felemelő, párszor átéltem most a nyáron, de lesz még lecsós a dobogó!
    Nagy (több ezer fős) versenyt meg behúzni elengedhetetlen upswing nélkül, rengeteg oktatóvideóban elmondják. Nem kell végigmákolni az egészet, de pl 1x-2x nyerni kell hozzá nagyon hátulról is!
    Nézd ezt végig pl, így megy ez.
    https://www.youtube.com/watch?v=PxoA...6bXooyJL1jhoEA

  4. #24
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Khm, nem értve bizonyos részeket, és rám nézve igaznak fogadva el azt, hogy a faroknak tényleg csak jó oldala van és puncit is minden nap látok, én Borsodpro írását megköszönve csak annyit írnék, hogy egy jó és régi játékos annak minden tudásával és tapasztalatával együtt elismerésre méltó a szememben, és bármi miatt is ír bármit én nem ez alapján fogok véleményt alkotni.

    Inkább - mivel borsodi ahogy én - meghívom egy sörre (vagy amit meginna), és én sugárzom rá aranysárga fényemet mint a Republicban, és pillarebegtetve hallgatom a tudást, amire meg nekem van szükségem.

    https://www.youtube.com/watch?v=smIFPSAeS7g
    Utoljára módosítva: Mágika által: 2014. 09. 11. 07:43
    kircip and BT86 like this.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szeretnél pár hasonló véleményt látni - és csak azt
    nem kell tovább erőltetni sem a játékot, de főleg a fórumozást nem


    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... a fórumozó akit már nem tudom, hogy hívnak azzal jött, hogy haverja dolgozott egy terem supportjánál és azt állította, hogy már a regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki lesz vesztő játékos.
    Legjobbjainkat "illik" név szerint ismerni: Jacsapoker.
    Netrol and VTomi24 like this.

  6. #26
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Köszönöm jegyeztem!

  7. #27
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Kik azok a nyerő játékosok? Őket erről nem kérdezted meg?
    "Zseton kell, nem imidzs"

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Szegény Gus t is besorolták a nyerő kalapba , de valamikor pár évvel ezelőtt tiszteletlenül beszélt a supportossal, mert késett a rakeback egy napot. Erre a supportos berágott, és át**szta a bukó kalapba , amúgy a játékával nem is lenne semmi baj.
    Ezt onnan tudom, h a haverom anyjának a teniszpartnere volt a supportos, és egyszer mesélte mikor fecsegős kedvében volt.
    Tanulság: a supporttal mindig tisztelettudóan kell beszélni. Pl én mindig Sir nek szólítom. Akkor is , ha nő.
    fejes1988, bakyka, Pat and 6 others like this.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van csak is kizárólag a tudásuk alapján nyernek a játékosok.Tehát te komolyan gondolod, hogy 10 azonos játékosból mindenki egyformán nyer, vagy esetleg elindítunk 10 robotot azonos programmal és mind egyformán nyer. looool ne legyél már ilyen vicccc
    Milyen választ vársz egy olyan topicban, amit kizárólag azért nyitottál, hogy sajnáltasd magad?
    Koszka9999, R1per2, danfiu and 3 others like this.

  10. #30
    Nex
    Nex nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 19.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Úgy látszik valaki csúnyán tiltre került.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •