Oldal: 71 / 74 ElsőElső ... 21616970717273 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 701 - 710 (739) összesen
Like Tree35Likes

Téma: R1per2 poker sessions review

  1. #701
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    1. raise turnon tovább.

    2. Tudni kéne hogy a fish van-e annyira nagy bálna, hogy fog limp/3b-callozni, enélkül nem lehet megmondani hogy mi a jó. Meg hogy a regnek nagyobb-e az isoja mint az openje adott poziból (nekem 1,5x-er akkora, nem BU-n! hanem MP&CO) Ez a lap ritkán jó amúgy 3betre.

    3. Turn dobnék nincs túl sok IO-d. Flop call okés, ismeretlenül nem is kell más.
    R1per2 likes this.

  2. #702
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    hajra az ujrakezdeshez

  3. #703
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Az első handnél szerintem nagyon rossz lett volna turn rátolni.
    Turn, river foldon gondolkodtam inkább. A probléma lényege szerintem, hogy a donk/call turn donk line mindig nagyon erős lapot takar, többnyire ami javult, 2pár+.
    Top párral inkább c/callolnak turn.

    Kettes parti szerintem is egyértelmű rossz így pre.

    Harmadikra gondoltam még turn lehetek jó fd-k vagy random blöff ellen, de lehet a fold jobb.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #704
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első handnél szerintem nagyon rossz lett volna turn rátolni.
    Turn, river foldon gondolkodtam inkább. A probléma lényege szerintem, hogy a donk/call turn donk line mindig nagyon erős lapot takar, többnyire ami javult, 2pár+.
    Top párral inkább c/callolnak turn.

    Kettes parti szerintem is egyértelmű rossz így pre.

    Harmadikra gondoltam még turn lehetek jó fd-k vagy random blöff ellen, de lehet a fold jobb.
    1. sztem sem kell rátolni turn, de nem azért mert tartanék attól, hogy sokszor jobb lesz, tök random amit csinál valszeg, közepes tp is lehet.

    2.ja

    3. azok ellen riveren is jó vagy, tudni kéne h mikkel csinálja ezt flop, ha ez nincs meg, akkor én is dobom inkább turn.
    R1per2 likes this.

  5. #705
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    1. Szerintem jobb turn-ön rátolni, de ha csak callolsz turn-ön ezt a rivert is callolni kell.

    2. Callolnék preflop, 3bet nem tetszik ezzel a lappal oop.

    3. Nem tudom melyik a jobb, call vagy fold turn-ön, játék közben szerintem callolom én is.
    R1per2 likes this.

  6. #706
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első handnél szerintem nagyon rossz lett volna turn rátolni.
    Turn, river foldon gondolkodtam inkább. A probléma lényege szerintem, hogy a donk/call turn donk line mindig nagyon erős lapot takar, többnyire ami javult, 2pár+.
    Ez szerintem nagyon nem igaz. Csak a 67 ért oda, és továbbra is blocking betelhet az fd-ivel, Qx-szel, gutshottal.
    R1per2 likes this.

  7. #707
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Donk/call, donk, szerintem pont hogy nem erős. Donk/3bet, az igen. Ez a turn nem sokat változtat és a fish is félne drawktól +2párokkal. Tehát az ő range amivel floppon donk/calloz az ezen a turnon kb. ugyanaz lesz. Nem azt mondom hogy mindig elől vagy, vagy hogy hiba callozni, de a raiseben nagy érték van, és nem is kell rátolni. Most 22$ van még mögötte, a 4$ betjét lehet raiselni nonAI, simán.
    R1per2 and kriispirolls like this.

  8. #708
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    1. Túlzottan leegyszerűsítettem a gondolatot. Donk/call + donk line veszélyes törnön jelent erős kezet. Ha a harmadik szín jön biztosan nem emeltük volna, most az open-ended esett, miért tennénk másképp?
    Random tp vagy busted fd ellen nyerek értéket turn call, river újraértékeléssel is. Emellett döntöttem végül, és a jónak tűnő potodds miatt calloltam, 67-et mutatott.

    Másik gondolatom, ha ezt valamennyire figyeli ellenfelünk, hogy a turn ugyanúgy scarecard neki, mikor TP szerű lapja van, miért donkolna ki velük? Ha blank turn lenne érthető, hogy nem akar ingyen lapot adni húzóknak.
    Itt inkább valami FD szerű blöfflapot tudok elképzelni, amit sokszor dobna emelésre (?) ha nagyon maniac fish persze nem, de ezt nem akartam róla feltételezni.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #709
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Azért donkol mert ő egyszerűen csak lát egy Qx-et vagy egy oesdet vagy egy FD vagy akármit, és ő azzal van elfoglalva.

    A callal az a bajom, hogy sok busted ch/f olja turnt, és ezért értéket vesztünk az ellen.

  10. #710
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Mármint rivert? Mert floppon amit írsz, oké.
    Turnről beszélünk, ahol az oesd egészült. Vagy azzal ne számoljunk, blanknek tekintsük?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •