Oldal: 523 / 709 ElsőElső ... 23423473513521522523524525533573623 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.221 - 5.230 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5221
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    E-mail support azonnal. Milyen ATM volt egyébként? Esetleg annál a banknál is érdemes lenne jelezni gyorsan...

  2. #5222
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    3 ATM is próbáltam....Rafi, mindig ott szoktam, Unicredit és Otp...mind szar volt...
    Amúgy havernak is ez volt, most szóval kiderült hogy skrillnél van általános hiba..

  3. #5223
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Hali

    Ezek a majmok 8. napja nem válaszolnak. Eléggé idegesítő, mert elveszett jelszó miatt írtam nekik. A jelszóemlékeztetőben feltüntetett első 4 szám nem egyezik a bankkártyámon szereplő első 4 számmal, így természetesen nem is fogadja el, kvázi nem tudok jelszóemlékeztetőt kérni. Mindenhol olvasom, hogy milyen retek a support, de mit tudnék csinálni, hogy válaszoljanak? (Tudom, a vip tagoknak egyből válaszolnak, de az most nem opció)

    Hogy tudnak ilyen ügyfélszolgálattal piacvezetők lenni? Hihetetlen számomra az egész.

    Köszi

  4. #5224
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Ezek a majmok 8. napja nem válaszolnak. Eléggé idegesítő, mert elveszett jelszó miatt írtam nekik. A jelszóemlékeztetőben feltüntetett első 4 szám nem egyezik a bankkártyámon szereplő első 4 számmal, így természetesen nem is fogadja el, kvázi nem tudok jelszóemlékeztetőt kérni. Mindenhol olvasom, hogy milyen retek a support, de mit tudnék csinálni, hogy válaszoljanak? (Tudom, a vip tagoknak egyből válaszolnak, de az most nem opció)

    Hogy tudnak ilyen ügyfélszolgálattal piacvezetők lenni? Hihetetlen számomra az egész.

    Köszi
    Ezen gyorsabban megtudod mi a gond, hívd fel őket. A levelekre több hétig nem válaszolnak mostanában.
    Skrill Help Call Us

    If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562
    Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT
    Krono likes this.

  5. #5225
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    hello! én most szeretnék regisztrálni a skrill-re és lenne egy olyan kérdésem, hogy mivel én kettős állampolgár vagyok és az állandó lakcímem ukrajnai viszont itt élek BP-n (koliban) szóval országot Magyarországot, lakcímnek viszont ukránt adok meg, abból nem lesz-e gond?!

  6. #5226
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hello! én most szeretnék regisztrálni a skrill-re és lenne egy olyan kérdésem, hogy mivel én kettős állampolgár vagyok és az állandó lakcímem ukrajnai viszont itt élek BP-n (koliban) szóval országot Magyarországot, lakcímnek viszont ukránt adok meg, abból nem lesz-e gond?!
    Szerintem minden adatot úgy adj meg, mint ha ukrajnában élnél. Ez a legsimább. Oda fognak menni a verifikáciős levelek, az ukrán igazolvánnyal kell majd igazolnod a lakcímed stb. Szerintem feleslegesen bonyolítanád az egészet.

  7. #5227
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Oké, köszönöm a segítséget!

  8. #5228
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    csak azért mert a regisztrációs útmutató azt ajánlja, hogy:"A regisztrációban továbbhaladva egy újabb fontos részekhez érkezünk. Meg kell határoznunk az aktuális lakóhelyünk országát. Mindenképpen azt az országot jelöljük be, ahonnan a Skrill irányába a tranzakciókat végezzük." és én itt végzem a tranzakciókat.

  9. #5229
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak azért mert a regisztrációs útmutató azt ajánlja, hogy:"A regisztrációban továbbhaladva egy újabb fontos részekhez érkezünk. Meg kell határoznunk az aktuális lakóhelyünk országát. Mindenképpen azt az országot jelöljük be, ahonnan a Skrill irányába a tranzakciókat végezzük." és én itt végzem a tranzakciókat.
    Majd amikor rendesen kész leszel a regisztrációval és mielőtt elkezdenéd használni a skrill kártyát stb, akkor előtte emailben jelezd majd nekik,h hosszabb időre ideiglenesen magyarországon fogsz tartózkodni, és innen fogod használni az accountod.

  10. #5230
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Megszűnt a magyar bankszámla a Skrillen talán idén, de most újra lehet nekik magyar bankba utalni ez az új utalási adataik:

    Account holder Skrill Ltd.
    Bank Raiffeisen Bank Zrt.
    City/Town Budapest
    Country HUN
    Account number 12001008-01406220-00200001
    SWIFT UBRTHUHB
    IBAN HU79120010080140622000200001
    Account currency HUF
    buckaroo and necopor like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •