Oldal: 933 / 975 ElsőElső ... 433833883923931932933934935943 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.321 - 9.330 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9321
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Trckr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali valaki megtudja mondani milyen limiteken lehet husng-zni Titan-on?
    köszi előre is
    2€-5000€-ig találsz HUsng-t.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  2. #9322
    Idegen Trckr avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    köszönöm, itt is 10% a rake mondjuk 2€-os limiten?

  3. #9323
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Trckr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm, itt is 10% a rake mondjuk 2€-os limiten?
    Attól függ, hogy mit szeretnél játszani:
    Hyper: 5.2% a rake
    Turbo: 7.5% a rake
    Regspeed: 8.6% a rake

    Ezt mind 2€-s tétre néztem. Egyébként, ha leszeded a klienst, akkor ezeket belépés és regisztráció nélkül is meg tudod nézni.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #9324
    Idegen Trckr avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Thx Isten vagy castor11
    nem volt idom leszedni,mert melóztam
    gyorsabb volt ide biggyeszteni :-)

  5. #9325
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mivel nem nagyon tudtam megszokni a Coffe kinézetét, ezért testreszabtam/átalakítottam kissé. A pre statokat is egybevettem és a post statokat is. Jobban szemreáll, hogy a cbet után következik a fold to cbet, a 3Bet után a Fold to 3bet. Engem nem zavar, hogy az egyik sb, a másik bb stat. Így van ez az Sh és Fr asztalokon is. Ezen kívül, át is neveztem a statokat, hogy ránézésre is tudjam, miről van szó.

    A pre groupban a két tengelyt is felcseréltem. Azaz, ugyanúgy függőlegesen vannak a statok, mint a post groupban - és a vízszintes tengelyre kerültek a vaksávok. A totál oszlopban kiírattam a (mennyiből/mennyit) információt is - így nem kell annyit egerészni, és beiktattam a Fold to stealt, mert jobb ha azonnal látom, mennyit dob villain, ill már van limpcall is(még akkor is, ha kimatekozható).

    A post groupban minden számnál szerepel a (mennyiből/mennyi) - hiszen, elfér, és sokkal kénylemesebb így. A Cbet és a Fold to cbet statokat "kijavítottam", ugyanis, a Coffe nem számítja az izolálásnál történő cbetet és a fold to cbetet sehová sem. Azaz, kivettem a két statból a pozíciós korlátozást.

    Nagyjából csoportokra osztottam a statokat, amit vonalak választanak el. Narancs színűek a "fő" statok", s kékek a foldra vonatkozóak - így könnyebb az eligazodás.

    A két fő group mellet van egy "Overall" group is. Az is értelemszerűn látszik. Az eff bb-t kivettem, mert csak ránézek a két bb számra és látom, hogy mennyi. És van az én eredeti Hudom, amit meghagytam heronak. Ebből is jobban látom, hogy mit láthat rólam villain. Pl, mennyit probeoltam, stb...

    Ami még érdekes lehet stat, s talán kíbővítem, hogy mennyit dob villain, ha a donkjára emelek..., ill a késleltetett cbet - bár lehet, nem sok értelme van.



    Gondoltam, megosztom Veletek - nekem nagyon jól működik ez az elrendezés.

    Üdv
    Szabolcs
    Csatolt képek Csatolt képek
    Norbi1983 likes this.

  6. #9326
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mivel nem nagyon tudtam megszokni a Coffe kinézetét, ezért testreszabtam/átalakítottam kissé. A pre statokat is egybevettem és a post statokat is. Jobban szemreáll, hogy a cbet után következik a fold to cbet, a 3Bet után a Fold to 3bet. Engem nem zavar, hogy az egyik sb, a másik bb stat. Így van ez az Sh és Fr asztalokon is. Ezen kívül, át is neveztem a statokat, hogy ránézésre is tudjam, miről van szó.

    A pre groupban a két tengelyt is felcseréltem. Azaz, ugyanúgy függőlegesen vannak a statok, mint a post groupban - és a vízszintes tengelyre kerültek a vaksávok. A totál oszlopban kiírattam a (mennyiből/mennyit) információt is - így nem kell annyit egerészni, és beiktattam a Fold to stealt, mert jobb ha azonnal látom, mennyit dob villain, ill már van limpcall is(még akkor is, ha kimatekozható).

    A post groupban minden számnál szerepel a (mennyiből/mennyi) - hiszen, elfér, és sokkal kénylemesebb így. A Cbet és a Fold to cbet statokat "kijavítottam", ugyanis, a Coffe nem számítja az izolálásnál történő cbetet és a fold to cbetet sehová sem. Azaz, kivettem a két statból a pozíciós korlátozást.

    Nagyjából csoportokra osztottam a statokat, amit vonalak választanak el. Narancs színűek a "fő" statok", s kékek a foldra vonatkozóak - így könnyebb az eligazodás.

    A két fő group mellet van egy "Overall" group is. Az is értelemszerűn látszik. Az eff bb-t kivettem, mert csak ránézek a két bb számra és látom, hogy mennyi. És van az én eredeti Hudom, amit meghagytam heronak. Ebből is jobban látom, hogy mit láthat rólam villain. Pl, mennyit probeoltam, stb...

    Ami még érdekes lehet stat, s talán kíbővítem, hogy mennyit dob villain, ha a donkjára emelek..., ill a késleltetett cbet - bár lehet, nem sok értelme van.

    Gondoltam, megosztom Veletek - nekem nagyon jól működik ez az elrendezés.

    Üdv
    Szabolcs
    Őszintén szólva szerintem egyszerűen felesleges volt ezt az egészt így egybevágni, nagy hiba egybevágni a bb meg sb statokat, nekem egy katyvasznak tűnik az egész. Egyedül az tetszik, hogy heroról több stat van. Kivenni az eff stack értékét? Mindig minden vakszinten tizedpontossággal látod akár több asztalon is, hogy mekkora az effektív stack? Fejből vágod a nasht? Néhány stat amit hiányolsz megtalálható már a coffe 2.0-ban. Egy szint felett érdemes azt beújítani (vagy a lassan egy éve készülő orangehudot??), mert a coffee 1-es verziója egyszerűen hiányos és elavult. Ilyen pl az ISOcbet ami már ott megvan, viszont belevágni a cbet statok közé, ráadásul pozíciótól függetlenül nagyon fals dolgokat eredményezhet. Ha átnevezed magadnak a statokat sosem fogod tudni, ha másnál nézel rá statokra, hogy mit jelentenek egy esetleges elemzés kapcsán...mert nem tanultad meg. Elhiszem, hogy hetekbe telik megszokni, nekem is így volt, de érdemes rászánni az időt.
    Ascent888 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #9327
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    lyézusom

    Tényleg kellett volna adni még egy kis időt magadnak, amíg megszokod.
    Én a coffee1-et turbóztam fel magamnak, ugyanazt tudja, mint a legújabb.
    DZoliteres and Ascent888 like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #9328
    Újonc lecsito avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    coffeehud 1-t lehet upgradelni coffee2-re, ha közösen vásárolt?
    orangehud-t honnan lehet letölteni?
    erről mi a véleményetek: http://www.husng.com/content/coffeec...er-need-husngs
    Utoljára módosítva: lecsito által: 2014. 09. 17. 13:39

  9. #9329
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Köszönöm a véleményezést!

    Igazából semmi sincs összekeverve, csak a Cbet és az IsoCbet, mert nem volt semmilyen információm utóbbiról. Annál még az is jobb, ha egyben van. Az viszont igaz, amint hozzájutok az IsoCbethez, tényleg külön kellene kezelni.

    Az effektív stacket ugyanúgy látom, mint előtte - igaz, nem tizedespontossággal, de azon lehet változtatni. Nem vágom fejből a Nasht, de két monitorom van(28' és 19'), így a kisebbiken mindig meg vannak nyitva a segéd képek, jpg, pdf, stb... Ezt azért is szeretem inkább így, mert szintén nem kell egerészni...

    Ami az átnevezéseket illeti, igazatok lehet.., de azért csak nem veszek el a coffeban sem, hiszen hetekig szerkesztettem, vizsgáltam egy-egy statot... Tehát, nem újakat csináltam - kivéve azt az egy-kettőt, ami nem volt benne. A lényeg, ha TV-znék egy csoporttal, ugyanúgy tudnám, hogy mi micsoda a Coffeban.., - talán 1-2 sec-el lenne hosszabb a reakcióidőm... Ami viszont mindenképpen segítség még, hogy a (mennyiből/mennyi) kint van mindenből. Több asztalnál ez kifejezetten előnyös is lehet.

    A látszólagos nagy káosz ellenére semmi sincs összekeverve(kivéve az említett cbet statok, de a hiányos információk alapján ez volt helyénvaló - , persze ezt meg fogom változtatni)

    Mégegyszer, köszönöm a hozzászólásokat.

  10. #9330
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 05. 02.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás Kérdés hogy mit kellene még fejleszteni.

    Tisztelt HUSNG Fórumtársak!

    Két képet csatoltam igaz kicsi minta, de látható hogy felfelé ível az EV vonalam egy bizonyos teremben Hyper HUSNG játékok során. Van egy ellenfél azonban akivel nem nagyon tudok mit kezdeni, kicsit durvának is tartom, hogy 50%+ Roit hoz rajtam ( kép csatolva ) főleg úgy hogy nem érzem magam teljesen fogalmatlannak. Egész egyszerűen ennyi variancia van a játékban és kerüljem el ezt a villaint, ha tudom és játszak mások ellen? Szerinte 3% max 7% Roi életszerű hyperen, de érdekelne, hogy ti tapasztaltatok már ilyesmit.

    Köszönöm a válaszokat.
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •