Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 09. 16

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 09. 16

    Lapok:
    Játék: NLHE 6 max Cash Game
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6 fős NL50 asztalon, amikor a gombon ülő gyenge regulár $1.5-ig emel. Te a megadás mellett döntessz Ac4c lapjaiddal. Már sokat játszottál ellenfeled ellen a korábbiakban és benyomásaid szerint nem gondolkodik túl mélyen a játékról, viszonylag ABC stílusban játszik. A flopra Q35 érkezik, te passzolsz, ellenfeled pedig $2-t hív, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Én ugyan kevés SH-t játszottam de nálam ez úgy működött jól hogy a hívást a floppon megadtam aztán a turn-ön chek/raiseltem.Szerintem a turn-ön ijesztő kártya csak neki jöhet.Ha nekem nem esik le a lap én úgyis bármire blöffölni fogok.És ott már hitelesebb is lesz mint a flopnál(egy ABC-pókert játszónak is szöget üthet a fejébe hogy miért akarom eldobatni a lapját ilyen hamar).Ha a floppon megadja a visszaemelésem akkor mit csinálok a turn-on előlről?Ha csekkelek akkor kibújt a szög a zsákból ha emelek akkor hízlalom a potot egy olyan partiban ahol esetleg olyan lapja van amit nem ereszt el (a flop után nekem sem lehet többem egy setnél!).Nálam flop call,turn chek/raise és ha visszahív akkor így jártam/fold(megjegyzik a következő partikra hogy blöffölgetek)ha megadja akkor még van egy esély a riveren.De szerintem itt könnyebben elenged egy párt pláne ha lenn van már esetleg egy soresély.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Én is a flop call turn checkraise linet tartom hitelesebb blöffnek. Nem rossz a flop checkraise sem és olcsóbb is a turnblöff/semiblöffnél. Azonban nem túl hiteles. Ez ellen az ellenfél ellen a leírás alapján lehet jobban megéri a megoldás.

  4. #4
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Miért akarsz itt floppon c/r-t játszani? Mit akarsz előadni? 33? 55? Te védesz vakot ilyen kis párokkal? Nem inkább 3betelsz velük? c/r-elnéd a QJ-t? KQ-t? flop check-call turn check-raise.

  5. #5
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    C/callt nyomtam én is, de végiggondolva lehet ellene nem a legjobb.
    Talán azért jobb már floppon c/r-elni, mert nem fogja ezt végiggondolni, jobb elvinni a potot floppon, mint hagyni javulni a szemét lapjait. Erősebb lapokat is dobathatunk, mert nem gondolja végig mit reppelünk. Egyébként meg ha nincs a rangeünkben kis pp floppon, turnön sem változik a helyzet.
    Qx-el is c/r-elhetünk, ha azt gondoljuk nem hisz nekünk, és keveset dob.
    BelaKecske likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 09. 17.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    természetesen védünk vakot kis párokkal (33, 55), plusz lehet nálunk bármilyen kétpár is (Q3s, Q5s, esetleg 35s), amik nagyrészével szeretnénk check-raise-zelni. emiatt érdemes blöff handeket is keresnünk, hogy kiegyensúlyozzuk az aránylag tág skálánkat. ehhez ez az egyik legjobb lap, a végtelen drawk, blokker és fölélap miatt.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Igazmondo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    természetesen védünk vakot kis párokkal (33, 55), plusz lehet nálunk bármilyen kétpár is (Q3s, Q5s, esetleg 35s), amik nagyrészével szeretnénk check-raise-zelni. emiatt érdemes blöff handeket is keresnünk, hogy kiegyensúlyozzuk az aránylag tág skálánkat. ehhez ez az egyik legjobb lap, a végtelen drawk, blokker és fölélap miatt.
    trolling?
    kertitorp and Bill Gates like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    micsoda fa ság. már bocs. van még két utca!!!! egy ilyen regular két utca call után már szétfossa magát, hogy mivel adogatjuk a barreljeit. call turnon is call, riveren meg fake value bet azt csá. dobja is azonnal akármije is van. de leginkább semmije nincs. flop c-r el értéket hagyunk a partyba vagy pénzt égetünk ha tényleg nagyon erős.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  9. #9
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Én szívesen játszom ebben a spotban A4s BDFD-vel a flop x/r-t és sok turn-ön, riveren be is tologatom, de elgondolkodtatóak a flop x/c. turn x/r hozzászólások is.
    Az én logikám szerint ezen a flop-on nagyon kevés value hand-et fogok x/r-elni (33, 55, Q5), ezért nagyon kevés blöfföt elég mellé tenni, hogy balanszált legyen. Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ha nem ezzel (OC + BDFD +GS), akkor ti itt mivel blöff x/r-eltek illetve turn-ön ugyanígy egy arányt szeretnék tudni az érték-blöff kombinációitokról.
    termin likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    flopot nagyrészt csekkelném s turnon játszanám meg a megoldást.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •