Oldal: 331 / 370 ElsőElső ... 231281321329330331332333341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.301 - 3.310 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #3301
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sikerült a pénz kivétel d-_-b? Nekem pár óra és mindig kiér.
    nem.

  2. #3302
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Szétbsz ez a kbsztt terem, még mindig szroznak a kifizetésemmel. csak egyszer utalják ki a dellám, egy életre elfelejthetnek

  3. #3303
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Kliensen belül működik nektek a "My Account"? Nekem mindig "This program cannot display the webpage" :/

  4. #3304
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Mint totál kezdő igyekeztem visszaolvasni az eddigi beszélgetéseket. És a régebbi hozzászólásokból az derült ki, hogy a teremben igen kedvező a fishek felhozatala (PLO). Ez mai napig igaz, vagy azért már javult a mezőny? (Bár, most hogy regisztráltam már biztos több van eggyel... )
    Utoljára módosítva: necopor által: 2014. 09. 13. 16:55

  5. #3305
    Idegen Bubisbuble avatara
    Csatlakozott
    2014. 09. 17.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Helló
    Befizetni készülök és nem áll teljesen össze a kép. Hogy működik ez az eurós befizető bónusz? ugyan úgy működik dollár alapon mint eurón? ha dollárral fizetek be és azzal játszok akkor dollárba vagy euróba kapom a bónuszt? ha euróba akkor gondolom közepes árfolyamon folyik a váltás, ami nem túl jó...

    Felvilágosítanátok?

  6. #3306
    Újonc Tomas avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 12.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Mivel a Ladbrokes kivonult, gondoltam áttelepülök egy másik ipoker2 terembe, azonban valamiért nem sikerült a regisztráció, kitöltöttem mindent, megjött az üzenet, hogy lépjek be, belépni azonban nem enged, mondván rossz felhasználónév/jelszó... Semmilyen e-mailt nem kaptam, írtam a supportnak tegnap, de azok sem válaszoltak. Tud valaki valami érdemi segítséget? Nem szívesen húznám sokáig az új terem felkutatását, tudom hogy ez első kiutalásig sok adminisztrációs hülyeségen kell túl lenni, ezért is szeretnék mihamarabb hozzálátni.... plz help

  7. #3307
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Tomas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a Ladbrokes kivonult, gondoltam áttelepülök egy másik ipoker2 terembe, azonban valamiért nem sikerült a regisztráció, kitöltöttem mindent, megjött az üzenet, hogy lépjek be, belépni azonban nem enged, mondván rossz felhasználónév/jelszó... Semmilyen e-mailt nem kaptam, írtam a supportnak tegnap, de azok sem válaszoltak. Tud valaki valami érdemi segítséget? Nem szívesen húznám sokáig az új terem felkutatását, tudom hogy ez első kiutalásig sok adminisztrációs hülyeségen kell túl lenni, ezért is szeretnék mihamarabb hozzálátni.... plz help
    Ugyanis ők is ott vannak a listán
    everestpoker.com 6798/6/2014 30 2014.09.22

  8. #3308
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanis ők is ott vannak a listán
    Aminek nincs köze a fenti problémához.

    Idézet Tomas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tud valaki valami érdemi segítséget?
    Úgy tűnik valami a regisztráció során félrement. Ha az Everest 24 órán belül esetleg nem válaszolna küldd el nekünk a részleteket (username) emailben és mi is rákérdezünk.

  9. #3309
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Hello,

    Lehet tudni valamit, hogy a blokkolás milyen következményekkel fog járni? ( lehet e játszani tovább, veszélyben van a race vagy sincs stb.)
    Twitter: RandomRambo

  10. #3310
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet RandomRambo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet tudni valamit, hogy a blokkolás milyen következményekkel fog járni? ( lehet e játszani tovább, veszélyben van a race vagy sincs stb.)
    A race a meghirdetettek szerint növelt díjalappal fut októberben. Blokkolás esetén az Everest mindent megtesz, hogy elérhető maradjon a szolgáltatásuk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •