Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree9Likes

Téma: mikró limiten megéri darálni, mint barom?

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek van értelme annak,h valaki nulláról neki áll ismét darálni (mondjuk 50 bi rollal) és extra nit játékkal(mondjuk egy bss stratégiával) neki áll fr NLH cash-t tolni?
    Attól függ... Ha például szeretnéd elütni az időt, akkor van értelme, hiszen elmegy vele az idő.

    Mit ajánlotok epic full ring darálás mellé trackerprogram statnak? Vpip/pfr ilyenekre gondolok...
    Nálam így néz ki a HUD:

    Notes / Player Name / Hands

    VPIP / PFR / 3bet Pre / Fold To 3bet Pre / Fold BB To Steal / Total AF

    Cbet Flop / Fold To Flop Cbet / Cbet Turn / Fold To Turn Cbet / WTSD / W$SD.

    Továbbá olyat kérdeznék tőletek,hogy szerintetek a napszak (idő- mikor játszol) lehet e hatással arra,h milyen winratere vagy képes?
    Persze, hogy. Manapság már nemigen tolom a 'stars- on, de régebben olyan hajnali 1, fél 2 körül már volt esélyed beülni a legjobb asztalokra NL5- ön. NL2- n mondhatjuk úgy, hogy tökmindegy, olyan du. 5- től hajnalig kellemesebb.

    Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden teremben ugyanígy... Van, ahol ilyen hajnali fél 5 - 7, fél 8- ig a legjobb. Volt olyan, ahol éjjel 11- től hajnal fél 3- ig találtam a legjobbnak a mezőnyt (ez utóbbi mondjuk DON volt, nem cash) .
    TiffanyMills5925 likes this.

  2. #12
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szerintetek van értelme annak,h valaki nulláról neki áll ismét darálni (mondjuk 50 bi rollal) és extra nit játékkal(mondjuk egy bss stratégiával) neki áll fr NLH cash-t tolni? Manapság mindenki annyira nit, főleg a kis limiteken,h kérdéses-e az időt és energiát beleölni.. vélemények? Motivációnak mit határoznátok meg? Mondjuk handszám per nap vagy mondjuk egy hónapra 100 000 hand? Vagy mondjuk inkább egy BB per százat tűzzek ki célul? Rakewhorekodni hogy érdemes? Starson meglehetősen kicsi a rake mikrón, akkor vennétek ki mikor kipörög vagy mondjuk év végén egyben? Mit ajánlotok epic full ring darálás mellé trackerprogram statnak? Vpip/pfr ilyenekre gondolok...
    Minden építő jellegű tanácsot örömmel fogadok!
    a célodat kéne meghatározni, anélkül nehéz megmondani, hogy mi éri meg és mi nem
    TiffanyMills5925 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #13
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat urak!
    Célom jelenleg annyi,hogy újra belelendüljek a játék vérkeringésébe, kicsit a sikert keresném benne.. Talán célnak mondható,hogy verjem a mikrót és jóval később (pár hónap) szintet lépjek.. Pénzre egy jó ideig nem számítok belőle. Cél még talán,hogy az első 5 x 10 + 1 x 50 dollárt dollárt vppbe kidaráljam. Meg eddig nem igen foglalkoztam ezzel,de közösségileg aktívabb leszek,mert totál azt érzem,h ez is egy nagy hibám,hogy korábban nem kértem ki nálam jobbak véleményét. 2 olyan komám van aki pókerrel foglalkozik és meg is élnek belőle, egyik évek óta, másik pár hónapja. Nekem elsősorban nem a megélhetés a cél, hanem a sikerélmény keresése és nyilván később egy kis plusz sem jönne rosszul. Lehet fogok majd olyat csinálni,hogy havi grafot kipakolom, mondjuk egy 100-120 ezer hand után, napi szinten 5-6 ezer handet akarok letolni, ennyi játékkal szerintem a limit regjeit is felismerem majd, tudom őket színjelölni, meg kapok egy képet magamról és akkora minta havi szinten már leak keresésre is elég lehet.. Még egyszer kösz a válaszokat.
    Utoljára módosítva: TiffanyMills5925 által: 2014. 09. 07. 11:18

  4. #14
    Újonc Brave avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Én tavaly szeptemberben hasonlóan indultam neki a hónapnak. 1 hónap alatt nagyjából 85000 handet játszottam pokerstarson fullring nl25-ön 12-16 asztalon. Kb 4bb/100-as statot értem el, úgy hogy korántsem hoztam az "A" játékom+voltak még leakjeim bőven. Amit jó tanácsként tudok ajánlani, hogy nézegessed
    Tir-X videósorozatát (Te is nyerhetsz). Nagyon jól elmagyarázzák benne a lényeget és jó alapokat ad a grindhez. Ha napi 6000 leosztást akarsz játszani, akkor kb 5-6 órát kell játszanod aznap. Én azt tapasztaltam, hogy úgy a legjobb, ha 2 óránként szünetet tartok és 15 percre kiülök. Sok sikert az asztaloknál !
    TiffanyMills5925 likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    A "darálni, mint barom" az FR-en 200k+ hand/hó. Ennek kb. 5 éve volt a fénykora, és mióta a PS átállt dealtről contributed rakebackre, azóta nem igazán éri meg így játszani.

  6. #16
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    MEgvolt az első hét, kb lement 35 k hand, nem is olyan rossz, ugye mikró legalja.hu, NL 2 , újrakezdésnek ez is valami.. Ami bajom van az az,hogy kicsit szokni kell még az epic darálást, így hirtelenül kicsit befáradtam tőle. Ti ilyenkor mit csináltok? (érzitek a fáradást az asztaloknál- pl. nem koncentrálsz annyira, hajlamos leszel belelevelingelni magad butaságokba)
    Esetleg olyat tudtok,hogy hogyan lehet a nyerő reg ellenfeleimet kiadatbázisolni Hm2 ben? Illetve zavaró tényezőket hogyan kapcsoljátok ki? (pl. szülők?) full titokba tolom újra mert nem igazán örülnek a játéknak- ugye ez nekik gambling :S
    első hét.jpg

  7. #17
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    stat nl2..jpg
    hand:31131, net won 125,44 usd, bb/100- 20,15, rake: 28,99 dlr, vpip 12,2, usd per óra: 3 usd , pfr 7, 3 bet: 4,48, wtsd% 33%, w$sd 55%, agg : 1,56, agg% 22,1 %
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: TiffanyMills5925 által: 2014. 09. 17. 20:18

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Talán ott éri meg a legjobban barom módjára daralni! Vagy ha olyan vagy mint a hs plo kihívó akkor hs-en is megéri.
    TiffanyMills5925 likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Most lestem az eredményeket! Nem semmi eredmény! Sok sikert a folytatáshoz!
    TiffanyMills5925 likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •