Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Ismét áll a balhé a Ted Forrest-fogyás miatt - Matusow négy éve nem fizet

  1. #11
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Tehát ha jól értem a kronológiai sorrendet megkötötték a fogadást majd másnap kérte, hogy mégse csinálják. Mután Ted Forest erre nem volt hajlandó azt mondta jó de csak akkor fizet ha nem kell változtatni az életvitelemen. Szerintem miután Forest azt mondta nem tekinti semmisnek egyoldalúan nem lehet módosítani. Ha csak Forest nem mondta, hogy Ok haver csak akkor fizess ha nem kell változtatnod akkor ez nem kifogás.
    icedavid likes this.

  2. #12
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Ilyen egy igazi féreg.

  3. #13
    Nex
    Nex nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 19.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Igazi példaképek... wait, what?

  4. #14
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Forrest sosem fogja megkapni a pénzt, Matusow le****ja hogy milyen a megítélése, bűnöző múltja is van, ha jól emlékszem.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #15
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Elég vicces hogy pont Mike emlegeti a drogot... Másik Matusow a poker hall of fame-be? Már a high stakes fisheket is díjazzák? Mit tett ő a póker közösségért? Nagy volt a pofája és ezért sokat vette a kamera? Az meg mi hogy akkor fizetek ha nem változtatja meg az életvitelem/színvonalam? Akkor 1: ne fogadott volna ekkora összegben. 2: Ez mit jelent? Két "utcával" kevesebb naponta? Igazi féreg ez a Matusow, az meg a hab a tortán hogy azt várja hogy a másik szívrohamot kapjon. Hagyjuk már. Az ő lesz a súlyfeleslegével és az "életvitelével". Gusztustalan. És még valami ne kerüljön már be egy olyan vki a Poker Hall Of Fambe akit egy nl100-as regular halálra szívatna! Tudom nem is kell pókerjátékosnak lenni ehhez, de Mike az egyéb területeken sem állná meg a helyét, ami miatt bekerülhetne. Imádom ezt: karkötősök a hall of famben akik akkor szerezték a címeiket, amikor csimpánzok ellen játszottak és erre verik a nyálukat.
    Pat, SMaster50, Netrol and 1 others like this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hely
    P.C.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Minek iszik, aki nem bírja?! Vállalja érte a felelősséget. Ha részegen pókerezik, és veszít egy nagyobb összeget, akkor másnap megy és kifogásokat keresve visszakéri a pénzt? Röhej. Szerintem kevesebbért is tűntek már el végleg a nevadai sivatagban.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •