Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Beragadt pénz a Win Cake Pokeren - RedLudmilla interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Beragadt pénz a Win Cake Pokeren - RedLudmilla interjú


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Poker770-en 3 hete várok ra, amit a 2 supporter mondott üti egymást es egy emailt sem küldtek a kiutalasrol, szimplán eltűnt a penz. Biztató jelek, bár mindenhol azt hallom, h ok lesz, megis vannak kétségeim.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    És szerint ők segítenek?
    "Így hivatalosan, a magyarországi szerencsejáték hivatalos szervénél, illetve a rendőrségnél tervezek feljelentést tenni."
    Megmondta a NAV: Tiltott oldalon tiltott tevékenységet csináltál ezért semmit nem tehetsz itthon.
    A NAV figyelmeztet: Magyarországon engedéllyel nem rendelkező szervező által nyújtott online szerencsejátékban történő részvétel a játékos saját kockázatára történik. Bírósági eljárásban nem lehet érvényesíteni az ilyen játékból vagy fogadásból eredő követelést. Forrás: MTI
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2014. 09. 25. 10:35

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Én kb 3 éve várok egy néhány száz dolláros kifizetést az Eversttől. Már nagyon régen lemondtam róla
    De téged megértelek.Nekem is megvolt ez a para,hogy nyertem de félő volt,hogy nem kapom meg a pénzem,bár az teljesen más dolog miatt volt.
    De kívánom,hogy sikerrel járj,bár ahogy vargepard írta a magyar szervektől szerintem se sok segítségre számíts. Azért Gl.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Illetve több magyarnak van több ezer(tíz ezer jurója a Goal Mambo oldalakon) és ők is várják a a pénzüket mindhiába. Erről a 2+2 is lehet olvasni, és semmit nem tudnak tenni.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    az intertrops elvileg fizet, miért nem csináltok oda egy számlát és bukjátok át a pénzt, tudom, hogy nem túl etikus, de nem fizetni se az, sztem több esélyed lenne így (persze itt lehet ott a lebukás veszélye ha nem jól csinálod) mint a cake-től várni hogy fizet...

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Mert az intertops galvanikusan le van választva ettől a tolvaj skintől.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 27.
    Hely
    Bonyhád
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Én a PowerPokerrel vagyok így 2 hónapja várok a pénzemre, de semmi

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nekem Ultimate Bet-nél ragadt benn rollom, ha még emlékeztek rá. A tanulság számomra az, hogy ez benne van a pakliban. Tényleg az a legésszerűbb megoldás, ha nem fizetsz be olyan terembe, ahol bármikor is volt kifizetés csúszás, illetve nem tartod a pénzt rajta. Érdemes hallgatni a kritikus szavakra, UB-vel kapcsolatban engem is figyelmeztettek többen, hogy óvatosan, sajnos nem hallgattam rájuk. Azóta 10-20bi körül bőven elvagyok, még 10-20bi legyen netelleren vagy moneybookersen (amik szintén ugyanígy bármikor csődölhetnek), többit folyamatosan le kell venni.

    Amúgy a Cake már a fekete péntek előtt is fizetésképtelen volt, mikor utoljára vettem le pénzt tőlük hónapokat vártam rá. Csodálkozom, hogy mégis idáig életben tudott maradni. UB-nél "csak" a Potripperes történet adott gyanakvásra okot, a kifizetések a fekete péntekig zavartalanul és gyorsan jöttek.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 09. 25. 12:57
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    506

    Alapbeállítás

    Nekem óriási szerencsém volt!!!Két hónap várakozási idő után egyben megkaptam kb. 4000 dollárt 2013 elején.Nehéz időszak volt,nagyon szenvedtem és már majdnem keresztet vetettem amikor csodák-csodájára megjött a zsé...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •