Oldal: 2 / 22 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A helyzet itt egyébként pofonegyszerű: melyik bukmékercsapatnak van edge-e a másik felett, a sportfogadóoldalnak dolgozóknak, vagy az akadémiának dolgozóknak? Ha az akadémiásoknak, akkor van érték a tippjeikben, ha nem, akkor meg nincs.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 11.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Azért ez nem tűnik kis mintának és eddig szépen tejesítenek. Persze ki tudja milyen eredményekkel zárják a következő évet. A kérdés az hogy ez alapján a 2000 tipp alapján, lehet e hosszútávú következtetéset levonni, el lehet e dönteni, hogy a következő 2000 tipp során jó eséllyel tudnak e hasonló ROI-t produkálni. Biztos vagyok benne hogy komoly sportfogadók adják a tippeket, hobbi sportfogadók képtelenek lennének ilyen mintára. Egy hobbi sportfogadó leginkább a megérzéseire hallgat, vagy kiválasztja a legkisebb kockázatú és ezáltal a legalacsonyabb odds-ú eseményt/eseményeket, mert mindenképp nyerni akar. Szóval én nem gondolom, hogy ezek az emeberek nem élnének meg a sportfogadásból és lelkes amatőrök lennének.
    Hogy az oddsokra mennyire lehet befolyással hogy sportfogadók eladják a tippjeiket, nehéz megmondani. Nem gondolom hogy hatalmas tömegek vesznek tippeket, de ha veszünk csak egy Bundesliga meccset, amire valószínleg rengetegen fogadnak, oda pár ember vásárolt tippje ami valószínűsíthetően nem több néhány tíz Euronál(mivel tőkédnek csak kis %-át kockáztatod), nem lesz befolyással az oddsra. Mivel rengeteg sportesemény van, ezért még kevésbé valószínű hogy egy adott tippet sokan megvásárolnának.
    Ha befektetés szempontjából nézzük a sportfogadást, akkor minden esetben csak tőkénk kis százalékát tesszük kockára és rengeteget fogadunk, ezért nem kell a fogadást közvetlen a meccs előttre időzíteni. Persze, lehet hogy a Fradi megérzi majd Böde Dani hiányát vagy a Bayern meccsen leszakad az ég és nem veri meg a Kölnt, de kis téteket teszünk és több száz fogadást, ezért nem kell úgy figyelnünk a körülmények alakulására mint egy nagyobb, egyszeri fogadás esetében.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    krittt18888: Ilyen alapon én nem csinálok akkor többet oktató videót. Meg a backer csoportok is abba hagyák a backelést mert a sok jó játékos tönkreteszi a profitjukat. Amiért mégse így van az az hogy nagyon kevesen tudják pókerben megfogadni a backerek meg az oktató videók tanácsát. Sportfogadásban meg a profi sportfogadók tanácsát.
    Nincs 0 kockázata a profi sportfogadónak mert ha -ROI-t hoz senki nem vesz tőle tipett és nem lesz pénze. Nyilván megéri neki megtenni a tipett de ha már tutja a tutit még jobban megéri neki ha nem csak megteszi de el is adja a tipet. Többet nyer.
    Igazából Aptok én külső szemlélőként nagyon nem mosnám össze az oktatók és a backerek tevékenységükből eredő őket érintő profit csökkentő tevékenységét a sportfogadásokban a tippek elterjedése miatti oddsz módosulással.

    Egy backer ha igazam van általában egyáltalán nem is játszik a backeltjével talán erre még külön szerződést is kötnek szóval ez a szál rögtön kuka.
    Az tanítványaidnak is jóval nehezebb egy 6 órán át tartó verseny alatt végig betartani az általad oktatott helyes stratégiát, mint egy fogadónak aki csak bepipál két gombot és már meg is teszi a kapott eseményt.
    Meg hát ugye mikor már push szakaszban vagy és beteszel mindent KQ-val tök 8-hogy valaki backelt, kapott-e oktatást, vagy csak részeg és benevezett a 220 összes dollárjából a SM-re az oddszok ugyanolyanok.

    Persze abban is vannak igazságok amiket az admin ír, de ezt befektetésnek előadni főleg most mikor keresztes hadjárat zajlik a sportfogadások ellen világszerte hát mondjuk azt hogy megérdemli a sorsát aki erre teszi fel a családi megtakarítást bármi legyen aztán...

  4. #14
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éppen ezért tartozik a Protipp szolgáltatáshoz, hogy abban a pillanatban amikor a tippmester feladja a tippjét e-mailt is kaphatsz a tippről, így mobilodon másodpercek alatt megteheted.
    És ezt hol lehet kérvényezni vagy beállítani(?), mert én csak arról kapok, hogy nyertes vagy vesztes lett a tipp...

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából Aptok én külső szemlélőként nagyon nem mosnám össze az oktatók és a backerek tevékenységükből eredő őket érintő profit csökkentő tevékenységét a sportfogadásokban a tippek elterjedése miatti oddsz módosulással.
    Kezdem úgy érezni magam, hogy te abban a hitben élsz, hogy az oddsmódosulások utólag módosítják a tippeket. Ha egy csapatnak 50% esélye van nyerni, és 2.90-es az odds rá, akkor +EV rá fogadni. A protipper megfogadja 2.90-en, eljut az infó hozzád, addigra mondjuk 2.80, de még mindig simán megéri. Megrakod x€-val, utána már nyert ügyed van, baromira semmit nem befolyásol az, hogy az odds leesik 1.90-re...

  6. #16
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezt hol lehet kérvényezni vagy beállítani(?), mert én csak arról kapok, hogy nyertes vagy vesztes lett a tipp...
    A tippmesterek aloldalon van egy olyan gomb, hogy feliratkozok. Ha ezt megnyomod, automatikusan az összes jövőbeli tippet megveszed (amíg le nem iratkozol és van kredited), és abban a pillanatban, ahogy felkerül egy tipp, e-mailt kapsz róla.
    iKeksz likes this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 30.
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdem úgy érezni magam, hogy te abban a hitben élsz, hogy az oddsmódosulások utólag módosítják a tippeket. Ha egy csapatnak 50% esélye van nyerni, és 2.90-es az odds rá, akkor +EV rá fogadni. A protipper megfogadja 2.90-en, eljut az infó hozzád, addigra mondjuk 2.80, de még mindig simán megéri. Megrakod x€-val, utána már nyert ügyed van, baromira semmit nem befolyásol az, hogy az odds leesik 1.90-re...
    A protipper persze sokkal jobban kiszámolják az oddsokat, mint a bookmakerek, akik minden nap ezzel foglalkoznak?
    A 2000 meccs meg 0 minta, olyan mint pókerben 2000db sng. 5-10% variancia bőven benne van, és még keveset is mondtam.
    Heskey and van Gerwen like this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdem úgy érezni magam, hogy te abban a hitben élsz, hogy az oddsmódosulások utólag módosítják a tippeket. Ha egy csapatnak 50% esélye van nyerni, és 2.90-es az odds rá, akkor +EV rá fogadni. A protipper megfogadja 2.90-en, eljut az infó hozzád, addigra mondjuk 2.80, de még mindig simán megéri. Megrakod x€-val, utána már nyert ügyed van, baromira semmit nem befolyásol az, hogy az odds leesik 1.90-re...
    Nekem aztán 8 igazad van nem értek hozzá.
    Ha most a fejemhez nyomnának egy fegyvert, hogy vagy sportfogadásba vagy államkötvénybe fektetem be még mindig az államkötvényt választanám, de ez az én butaságom nyilván.

  9. #19
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Mi az,hogy 50% eselye van nyerni?? Ezt ki mondja? Mire alapozza? .Ha valamire 2.9es oddsot adnak az akkora lutri mint a håz!
    van Gerwen and kritttt1888 like this.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet omaha4rollz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A protipper persze sokkal jobban kiszámolják az oddsokat, mint a bookmakerek, akik minden nap ezzel foglalkoznak?
    A 2000 meccs meg 0 minta, olyan mint pókerben 2000db sng. 5-10% variancia bőven benne van, és még keveset is mondtam.
    Jah szerintem is érdekes lenne pl a bet365 bukikat leverni, kb dolgoznak a cégnél több 100an,akik egész nap ezzel foglalkoznak, és még néhány 100 akik a infókat gyűjtik,és kalkulálják a szorzókat... és 2000 az kb nem minta,jól mondod, van haver aki havi 500+fogadást tesz és állati ingadozásai vannak...
    van Gerwen likes this.

Oldal: 2 / 22 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •