Oldal: 3 / 22 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet omaha4rollz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A protipper persze sokkal jobban kiszámolják az oddsokat, mint a bookmakerek, akik minden nap ezzel foglalkoznak?
    A 2000 meccs meg 0 minta, olyan mint pókerben 2000db sng. 5-10% variancia bőven benne van, és még keveset is mondtam.
    Alapvetően így kéne lennie, ahogy mondod. Azonban a mai világban az információk áramlása már olyan gyors az internet és a social média által, illetve a fogadási kínálat olyan széles, hogy ezt a sportfogadó irodák nem bírják lekövetni.

    Napi szinten tapasztalják a tippmestereink, hogy rosszul jön ki egy-egy odds. A nagyobb piacoknál ez persze ritka, de a kisebb piacokon ez elég gyakori.

    A junior kategóriában lévő tippmestereinknek kiépített információ hálózatuk van. Igen sokszor rendelkeznek olyan információval, amit az oddsot kínáló iroda még nem tud, vagy nem megfelelően áraz be.

    A Varianciával kapcsolatban teljesen igazad van. Előfordulhat, hogy akár 8-10 hónapig egy lépést nem teszel előre, aztán meg 2 hónap alatt nyered meg, amit 1 év alatt kellett volna. Sőt az is előfordulhat, hogy nem nyersz semmit. Bukót 1 éves távlatban, az eddigi tapasztalatok alapján nehezen tudunk elképzelni.

    A 1,5 év alatt 2,3% volt a legalacsonyabb all time ROI. Azonban az is igaz, hogy az utóbbi 2 hónap mesésen alakult. Ezt valamennyire vártuk is, hiszen a tippmesterek is fejlődnek. Jobban választanak fogadásokat, jobban látják mit kell kerülni, jobban súlyozzák a téteket, szakosodnak.
    csabacz likes this.

  2. #22
    Nex
    Nex nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 19.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Én személy szerint majdnem napi szinten fogadok, eddig sem fizettem tippekért, ezután sem fogok.
    oTBo likes this.

  3. #23
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Csak szerintem van úgy hogy aki szórakozásból tippel az nem fog ezért fizetni, viszont aki komolyabban játszik annak van már akkora tudása, tapasztalata h ért hozzá, és valszeg ő is tudná produkálni az említett 5% nyereséget?

    sztem forma1-en motogp-ben nem nehéz plusszosnak lenni , mert úgy veszem észre h a fogadóirodák leginkább a focihoz "értenek", és az algoritmust is az alapján számítattják
    Utoljára módosítva: Fu által: 2014. 09. 28. 19:23

  4. #24
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Nex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint majdnem napi szinten fogadok, eddig sem fizettem tippekért, ezután sem fogok.
    Ha Te magadtól is pluszos tudsz lenni az a legjobb. Akkor nem is ajánljuk, hogy vegyél. Sőt akkor keress ezzel még egy kis plusz pénzt és jelentkezz tippmesternek.

    Ha pluszos vagy egy nagy minta alapján és hitelesen tudod igazolni, akkor lehetsz tippmester. Mindössze annyi a feladat, hogy 3-4 hónapig fel kell vinni a tippjeidet egy gyakornoki program keretében és ha pluszos vagy egy 200-as minta alapján tippmester lehetsz.

    Miután Te már megtetted a tippet, neked már mindegy merre mozdul az odds. Nem de?

  5. #25
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet omaha4rollz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A protipper persze sokkal jobban kiszámolják az oddsokat, mint a bookmakerek, akik minden nap ezzel foglalkoznak?
    A 2000 meccs meg 0 minta, olyan mint pókerben 2000db sng. 5-10% variancia bőven benne van, és még keveset is mondtam.
    Én most gondolkodok azon, hogy belekezdjek és én is utána gondoltam a szórásnak. Pókeres példa két eset :
    1.) Az akadémiás tippmester lejátszik 2000db Hiper HU-t a bukival és hoz 5%-ot
    2.)Az akadémiás tippmester lejátszik 2000db Deep HU S&G-t ahol nincs vakemelkedés (PS-en van ijen) és hoz 5%-ot
    Érezzük, hogy első esetben nem elég a minta 2. nál meg fele is elég lenne.
    Na most melyikhez hasonlít az eredeti szitu. Mivel a bukik gondolom 100 tippel kijönnek naponta és a tippmesternek (aki a bukihoz hasonlóan nyilván teljes állásban foglalkozik ezzel) csak azt kell kiszúrni hol hibázott a buki, és ahol nem hibázott azzal nem kell foglalkozni, szerintem a 2-es esethez áll közelebb.

  6. #26
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Srácok szerintem nem teljesen helytálló az a kijelentés, hogy száz és száz bukit kell megverni, hogy nyerjél. Egy valódi bukméker, amiből max 1-2 van a piacon (kb a pinnacle meg max a bet365) nyilván a line-ok kíírásánál figyelembe veszi a nyerési esélyeket, de utána már a piacra reagál, a pinnacle pl. úgy állítja az oddsait h. bármelyik kimenetelen 5% profitot csinál az összes beérkező fogadásból. Ezért az oddsokon keresztül folyamatosan egyensúlyban tartja az egyes kimenetelekre elhelyezett összegeket. Nekik konkrétan mind1, hogy egy játékos nyer vagy bukik, mert ők minden kimenetelen nyernek.

    Ha az odds ilyen dinamikus, és nem az a célja, hogy az ügyfél mindenképpen bukjon, akkor ugye könnyen előállhat olyan eset, amikor plusz EV a fogadás.

    Az egyszerűség kedvéért, ha egy kétesélyes fogadáson úgy gondolod, hogy az egyikre 50% az esély h. bejöjjön, akkor a 2-es odds felett már plusz EV.

    Innentől fogva már csak azon múlik, hogy milyen pontosan tudod megbecsülni az egyes kimenetelek valószínűségét. Ehhez pedig nem sok köze van a száz meg száz bukmékernek.
    Greyboy likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Itt mindenki olyan okos és felhomályosult <3
    Nottobe likes this.

  8. #28
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    igen, ez gy van. pl ha 50-50 százalék arra h ki fog nyerni egy teniszmeccsen akkor a fogadóirodák 1,85 1,5-ös oddsot kínálnak, tehát ők mindenképpen nyernek

  9. #29
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt mindenki olyan okos és felhomályosult <3
    Te meg aztán végképp D Ezért érdemes volt hozzászólni

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Én abszolút pozitívan tudok róla nyilatkozni, nagyon rendben van, amit csinálnak a srácok. Néha tényleg a bukmékeri mellélövéseket használják ki, amire egyébként perceken belül reagál is a piac, néha viszont egyszerűen a meglévő tapasztalatukra és háttérismeretükre hagyatkozva adják a tippeket.
    Pénzpazarlásnak érezném leállni vele. Egyszerűen nincs jó oka annak, hogy a póker bankrollom épp számlán pihenő részét ne fektessem be 5%-os roival.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •