Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #51
    Újonc skis avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 01.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Bet 365 reszveteli feltetelek:

    4.7 Amennyiben bizonyíték van ugyanazon magánszemélyek, csoportok által vagy azok számára megtett és megegyező választásokat tartalmazó fogadások leadására, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a fogadásokat érvénytelenítse, vagy a nyereség kifizetését visszatartsa az utólagos vizsgálat idejéig.
    Utoljára módosítva: skis által: 2014. 09. 29. 12:50

  2. #52
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet skis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bet 365 reszveteli feltetelek:

    4.7 Amennyiben bizonyíték van ugyanazon magánszemélyek, csoportok által vagy azok számára megtett és megegyező választásokat tartalmazó fogadások leadására, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a fogadásokat érvénytelenítse, vagy a nyereség kifizetését visszatartsa az utólagos vizsgálat idejéig.
    Itt az eredeti szöveg:

    4.7 Where there is evidence of a series of bets each containing the same selection(s) having been placed by or for the same individual or syndicate of individuals, bet365 reserves the right to make bets void or withhold payment of returns pending the outcome of any subsequent investigation.

    Tehát problémás lehet ugyanazon tippeket egy érdekcsoport számára többször (több számlán) megtenni. Például szólók a havernak, hogy tegye meg ő is nekem ugyanazokat a tippeket (mert alacsony a limitem az eseményre).

  3. #53
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Ha 2k-s mintán 5% roit hoznak 1,88-as odds mellett (ennyi volt az átlagodds protippben), akkor kevesebb mint 1% az esélye annak, hogy 0 alá, valamint 75%-os eséllyel 2,5% és 7,5% közé fog esni a hosszútávú roi. Már ha jól számoltam...
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Persze lehet, hogy félreértek valamit, de nem pont erről szól az egész? Nem pont azt javasoljátok, hogy ezt tegyük? Nem láttok esélyt a lebukásra? Úgy értem, tegyük fel a cikk meggyőz számos embert innen is, hogy csatlakozzon, eddig is voltak már előfizetőitek, lesz pl. néhány száz ember, aki a bet365 oldalán évente megteszi többé-kevésbé ugyanazt az 1000 tippet különböző összegekkel. Nem láttok esélyt arra, hogy ez egy idő után gyanús lehet nekik?

    *Bocsi, Admin kommentjére akartam válaszolni

  5. #55
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze lehet, hogy félreértek valamit, de nem pont erről szól az egész? Nem pont azt javasoljátok, hogy ezt tegyük? Nem láttok esélyt a lebukásra? Úgy értem, tegyük fel a cikk meggyőz számos embert innen is, hogy csatlakozzon, eddig is voltak már előfizetőitek, lesz pl. néhány száz ember, aki a bet365 oldalán évente megteszi többé-kevésbé ugyanazt az 1000 tippet különböző összegekkel. Nem láttok esélyt arra, hogy ez egy idő után gyanús lehet nekik?
    Ha a bet365 észleli, hogy valaki rendszeresen +EV fogadásokat köt (ezt onnan tudja, hogy a záróoddsnál többnyire magasabb odds-szal fogad az illető), akkor előbb-utóbb úgyis korlátozni fogja a tétek nagyságát. Ellenben a Pinnacle nem ilyen szemét.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  6. #56
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Én arra céloztam, hogy ha nem csak valaki köt rendszeresen +EV fogadásokat, hanem ugyanaz a ~száz ember fogad szinte mindig szinte ugyanazokra a végkimenetelekre, nem láttok esélyt arra - a fenti szabályból kiindulva -, hogy komolyabb szankciókat foganatosítsanak velünk szemben?
    A Pinnacle rész viszont legalább bíztató.

  7. #57
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze lehet, hogy félreértek valamit, de nem pont erről szól az egész? Nem pont azt javasoljátok, hogy ezt tegyük?
    Abba köthetnek bele, ha másnak teszed a tippeket (kvázi multiacc). Ha saját magadnak teszed azzal nincs gond, azt teszel meg amit akarsz.

  8. #58
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ebben azért van valami. Mert mikor a tippmester elküldi a maileket jó esetben az összes szolgáltatást igénybe vevő ugyanazt teszi meg. A szolgáltató meg egy idő után úgyis felfigyel arra, hogy mindig ugyanabban az időpontban ugyanazok a felhasználók ugyanazt az eseményt rakják meg. Szerintem benne van a lebukás veszélye. Azért a fogadási oldalak sem hülyék. Összejátszás végett meg még a bennlévő pénzt is zárolhatják. Indoklásnak meg elég lesz majd felmutatni 3-4 fogadási eseményt egymás után ami minden felhasználónál egyezik, sőt még ráadásul mindenki Magyarországról játszik ez sem javít a helyzeten.
    Én nem vágnék bele, mert 4000 ejró azért kicsit több, mint amit be mernék áldozni, ha esetleg zárolnák, de sok sikert azoknak akik belevágnak!

  9. #59
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben azért van valami. Mert mikor a tippmester elküldi a maileket jó esetben az összes szolgáltatást igénybe vevő ugyanazt teszi meg. A szolgáltató meg egy idő után úgyis felfigyel arra, hogy mindig ugyanabban az időpontban ugyanazok a felhasználók ugyanazt az eseményt rakják meg. Szerintem benne van a lebukás veszélye. Azért a fogadási oldalak sem hülyék. Összejátszás végett meg még a bennlévő pénzt is zárolhatják. Indoklásnak meg elég lesz majd felmutatni 3-4 fogadási eseményt egymás után ami minden felhasználónál egyezik, sőt még ráadásul mindenki Magyarországról játszik ez sem javít a helyzeten.
    Én nem vágnék bele, mert 4000 ejró azért kicsit több, mint amit be mernék áldozni, ha esetleg zárolnák, de sok sikert azoknak akik belevágnak!
    A Protipp rendszer 1 éve fut. Semmi ilyennel nem találkoztunk. Továbbá nemzetközi szintéren a tipp eladásnak már évtizedes múltja van. Egy csöpp vagyunk a tengerben a sportfogadási piachoz képest.

  10. #60
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben azért van valami. Mert mikor a tippmester elküldi a maileket jó esetben az összes szolgáltatást igénybe vevő ugyanazt teszi meg. A szolgáltató meg egy idő után úgyis felfigyel arra, hogy mindig ugyanabban az időpontban ugyanazok a felhasználók ugyanazt az eseményt rakják meg. Szerintem benne van a lebukás veszélye. Azért a fogadási oldalak sem hülyék. Összejátszás végett meg még a bennlévő pénzt is zárolhatják. Indoklásnak meg elég lesz majd felmutatni 3-4 fogadási eseményt egymás után ami minden felhasználónál egyezik, sőt még ráadásul mindenki Magyarországról játszik ez sem javít a helyzeten.
    Én nem vágnék bele, mert 4000 ejró azért kicsit több, mint amit be mernék áldozni, ha esetleg zárolnák, de sok sikert azoknak akik belevágnak!
    Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
    Egyrészt mert a bukik majd szépen az oddsok változtatásával reagálnak a megtett tétek összegére (így működik ez a piac), és mert gondolod, hogy néhány tucat ember magyar pénztárcával megtett tétjei majd komolyan kiütköznek a világ legnagyobb oldalainál?
    Oké, hogy nagy a bankroll. De senki nem kényszerít arra, hogy az egészet a fogadószámládon tartsad. Ott pihen a netelleren/skrillen, és mindig csak pár tippre elegendő zseton van a számlán. Aztán hónap végén kiveszed a fölét, vagy menet közben pótolod.

    A következő az lesz, hogy valaki kitalálja, hogy a hatharom "kuncsaftjait" meccsbundázással vádolhatják, mert egyszerre tesznek azonos meccsre?

Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •