Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (94) összesen
Like Tree33Likes

Téma: naggeri Omaha+MTT

  1. #61
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    haha,
    gondolkodtam a topik ujraélesztésén egyébként.
    Úgy alakult ugye az életem, hogy 2 hónapja vagyok pro (igen, a lehető legjobb az időzítés) szóval mostmár van mennyiség is játékban, vannak handek.

    KEzdem akkor a havi graph-al



    mit nem adnék ha a piros vonalat megcserélhetném a zölddel
    Nagyon szep graf, igy tovabb!Ha magasabb limitre mesz majd nagyon fog zuhanni a non sd vonalad keszulj fel

  2. #62
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    70BI bukó? ahh, kemény ez a pro élet!

  3. #63
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Azért alexeimartov-ot nem mondanám új arcnak

    Ő az öreg 'legendás' MagicNinja FTP-ről.
    Épp minap gondoltam rá, h wtf lehet vele, aztán felfedeztem nálad

  4. #64
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Nlzkm9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért alexeimartov-ot nem mondanám új arcnak

    Ő az öreg 'legendás' MagicNinja FTP-ről.
    Épp minap gondoltam rá, h wtf lehet vele, aztán felfedeztem nálad
    hehh.. mondjuk az avatarja emlékeztetett egy régi NL HS regre. Ő az? HS NLHE reg volt pár éve? hát ellene akkor tuti szar volt a stackoff életbe nem fog betfoldolni abban a spotban

    BabyGrand neve neked mondd valamit? múlt hónapban még ütöttük egymás PLO200-on, talán 100on is volt, pár napja meg láttam hogy 10/20 deep asztalon ül kb a legkeményebb arcokkal. :O
    Mondjuk be is flageltem anno hogy jó, tényleg jól tolja, de hogy 1 hónap alatt 1/2-2/4 ről 10/20 ra, azért durva.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #65
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    70BI bukó? ahh, kemény ez a pro élet!
    sajnos benne van simán. Ha megnézed dán graphját amit ma tett be, 5k hand alatt nyert 30BI-t. Ugyanigy el is lehet bukni. Nekem ez két nap egymás után sikerült. Persze nem örültem neki nyilván, Omaha-hoz ezért kell -szerintem- ha megélhetési szinten játszol 200-250 BI bankroll, hogy ne fájjon azért egy ilyen ha belenézel. Most a célom hogy 200-on elérjem a 200-250 BI-t, aztán tervezek shot-ot fejjebb. Ha a BR-em leesik 100 BI alá, akkor visszalépek 100-ra.
    jak1 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #66
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Drukkolok a Palinak !

    Ha még nem láttad akkor érdemes megnézni:


    Tegnap MTT napom volt. Hát nem vagyok utólag boldog. Sikerült bejutni 100$ ból a warmupra, aztán top10es stackért egy random ruszki ellenem találta ki hogy WP-zik egyet 100-fővel bubble előtt..

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $200+$15

    Stacks:
    UTG Moisey203 (102,949) 74bb
    UTG+1 Gregori2010 (14,670) 10bb
    MP1 Andrik17 (59,078) 42bb
    MP2 naggeri (98,031) 70bb
    CO MyNMSNBDy (22,448) 16bb
    BTN gosymen (23,942) 17bb
    SB niels90 (156,324) 112bb
    BB TheMIRACLE7 (75,753) 54bb

    Blinds: 700/1,400 Ante 175

    Pre-Flop: (3,500, 8 players) naggeri is MP2
    3 folds, naggeri raises to 2,800, 1 fold, gosymen calls 2,800, 1 fold, TheMIRACLE7 raises to 8,400, naggeri raises to 18,200, gosymen folds, TheMIRACLE7 goes all-in 75,578, naggeri calls 57,378

    Flop: (156,056, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (156,056, 2 players, 1 all-in)

    River: (156,056, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 156,056
    TheMIRACLE7 shows a flush, Queen high

    naggeri shows two pair, Aces and Kings


    TheMIRACLE7 wins 156,056 (net +80,303)

    naggeri lost 75,753
    gosymen lost 2,975

    Összességében a játékommal azért elégedett lehetek, csak a kártya rugdosott tökön tegnap, dehát van ilyen.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Kellemes érzéssel töltött el az interjú.
    naggeri likes this.

  8. #68
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Hú ez király, h betetted a teljes interjút!

    EZ a BabyGrand viszont nem mond sokat, ritkán toltam csak ellene, illetve ahogy látom főleg régebben, de keveset.
    De amgy én ezeken a nagy ugrásokon nem lepődök meg.
    Attól, hogy valaki 200-on játszik, még meg lehet a rollja 2000-hez is. Tudás terén pedig sokszor nüanszok-on múlik a dolog.

    kjunia-t nemvágom igazából, az egyik nap 4zoom 1$, utána bimm 25/50, majd HS megint 1 hétig, majd 2$...

  9. #69
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    BabyGrand FT-re jutott valamelyik Omaha event-en, gondolom abból lett neki több pénze, aztán tolt egy shot-ot. Mondjuk mér pont 10/20 -ra a legkeményebb regekkel azt nem tudom..
    Akármennyit is nyernék, max a köv limitet shotolnám, de csak akkor ha szignifikánsan verem az adottat, egyébként nem látom értelmét.
    Egyébként jah, vannak meglepő regek akik össze vissza tolják, minden limiten. twin caracast gondolom nem kell bemutatnom. Uzistunna is tolta egy ideig 100-on. Alienslayer is néha, mondjuk ő valszeg videót készít.
    Volt egyébként Yaarny is 100-on, bakker be is flageltem hogy fish mondjuk pár leosztás volt csak. Akkor még nem vágtam hogy HS playa.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Én PLO5 -ön jelöltem meg egy arcot fishnek. Aztán Dan asztalánál ült 10-20-on pár napra rá.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •