Oldal: 7 / 22 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #61
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok mekkora minimum bankrollal lenne érdemes neki állni? 2000€ semmiképp?
    Szerintem már benne van a 2K juró is. De utána kell számolni.

  2. #62
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én csak agyalogtam, de ezennel fejet hajtok és hiszek az érveiteknek!

  3. #63
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ki tudjátok számolni, hogy ha mindig az "eddig éri meg" oddson lett volna megrakva az összes fogadás, mennyi lenne a roi?
    R1per2 and Relax* like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #64
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki tudjátok számolni, hogy ha mindig az "eddig éri meg" oddson lett volna megrakva az összes fogadás, mennyi lenne a roi?
    Ez tényleg érdekes lenne.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  5. #65
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok mekkora minimum bankrollal lenne érdemes neki állni? 2000€ semmiképp?
    Legdrágább csomag esetén 1 tipp = 1€. Ennyit kell nyernünk egy tippen, hogy nullán legyünk. 5% roi esetén: 1/0,05=20, vagyis 20€ tétnél vagyunk nullán. Innentől pedig brm kérdése az egész. 2000€ br esetén már egész jól hoz.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  6. #66
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legdrágább csomag esetén 1 tipp = 1€. Ennyit kell nyernünk egy tippen, hogy nullán legyünk. 5% roi esetén: 1/0,05=20, vagyis 20€ tétnél vagyunk nullán. Innentől pedig brm kérdése az egész. 2000€ br esetén már egész jól hoz.
    Legdrágább csomag esetén 7000/10, azaz 700 tippet tudsz megvenni 500 euroért, ergo 0,71 euro egy tét.
    Az más kérdés, hogy ezzel a bankrollal ezt pont nem érdemes megvenni, mert akkor már kapásból eltűnik a bankrolljának 25%-a, ergo kisebb alaptéttel tud kezdeni.

  7. #67
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg érdekes lenne.
    szerintem inkább kulcskérdés, mint érdekesség
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #68
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legdrágább csomag esetén 7000/10, azaz 700 tippet tudsz megvenni 500 euroért, ergo 0,71 euro egy tét.
    Az más kérdés, hogy ezzel a bankrollal ezt pont nem érdemes megvenni, mert akkor már kapásból eltűnik a bankrolljának 25%-a, ergo kisebb alaptéttel tud kezdeni.
    Arányosan a legdrágább, úgy értettem. 1500€ esetén 37,5€-val tud fogadni, így még bőven termel profitot. 37,5*700*0,05-500=812,5€.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2014. 09. 29. 17:45
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  9. #69
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arányosan a legdrágább, úgy értettem.
    Ja igen, így persze, világos.

    Amúgy én azért azt sem feltétlenül hagynám ki a történetből, hogy a tippmesterség mivel tudás és tapasztalat alapú, így nyilván tanulható. Hiszen ha én értenék hozzá, akkor nem kéne vennem sem ugye. Mivel tanulható, így talán az is elvárható, hogy a tippmesterek fejlődjenek. És nincs feltétlenül kőbe vésve, hogy indulás óta kell nézni a ROI-t. Az elmúlt fél év tekintetében például már 10-es roi-t hoztak.

  10. #70
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Topikot nem olvastam végig, de engem érdekel, lehet belevágok, többször próbálkoztam különböző szisztémákkal, amik nem lettek volna rosszak, csak számomra időigényes volt kiválasztani a tippeket, viszont ez a rendszer tetszik.
    Kérdéseim:
    1. bet365 öt írtátok meg valami pinaple vagy mi, amiről életembe nem hallottam. Most ezek nincsenek tiltólistán? ha igen, akkor -gondolom- csak trükközve tudom elérni az oldalt, letölteni a klienst.
    2. láttok e bármilyen veszélyt abban, hogy bentragad a pénz? ugye a tiltás miatt, plusz elég sokfelé lehet hallani hogy bentragadnak pénzek.
    3.van olyan ember az akadémián aki használja ezt, és tudna referálni ?
    4. tudtok adni egy linket az egészről, ahol le van írva szájbarágósan hogy működik az egész? mi mennyi stb?

    Köszönöm


    *extra info*fent van az edge of tomorow csak FYI
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2014. 09. 29. 19:17
    erikkke likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 7 / 22 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •