Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Keltaharcos1 a Sunday Stormon kaszált nagyot, Ballage87 megnyerte a Bigger $5,5-t

  1. #11
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    gordijú ügyes, de hogy ez csak véletlen volna azt kétlem.

  2. #12
    Lelkes újonc Minusz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 10.
    Hely
    PC
    Hozzászólások
    77

    Villanykörte Vagy így, vagy úgy...

    Sziasztok!
    Mindenesetre Én gratulálok Neki mert ez a "srác" vmi olyat tud
    vagy így, vagy úgy (sztem az eredmény szempontjából mellékes) amit Mi NEM... Respect
    "...a győztes éli az életét, a vesztes elmeséli..."

  3. #13
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hihetetlen, hogy itt gordiju erdményén mindenki megrökönyödik. Ha a PS végtelen ideig fog működni olyan is lesz hogy egy nap valaki megnyeri ezt a három versenyt meg a miliont és a Warm-up ot is. Nagyon nem értem ezt a hozzá állást hogy aminek kicsi az esálye de nem 0 az már be sem következhet.
    Riddler1988 and TooBigJoe like this.

  4. #14
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Ja az élet kialakulásának is elég kicsi volt az esélye akkor most én nem hiszem el, hogy van élet a földön. Valaki csalt
    TooBigJoe likes this.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    gordijú valószínűleg egy UK Pro multiaccja vagy csak szimplán egy idén új erőre kapott playa
    2010-ben lett létrehozva,2012-ig 3év alatt 900 versenyt játszottak rajta, 12$ avg buy in mellett mindegyik év breakeven volt.2013-ban egyetlen játékot sem játszottak rajta, majd 2014 május 29.én kezdték el újra használni, ahol az első két sessiönjének (27verseny) 1900$ volt az össz buyinja.
    Multi acc ide vagy oda, ezek az eredmények önmagukért beszélnek

    És ezek az scorek miért lennének egyből csalások ? Szimplán egy jó játékos egy jó nappal.

    Jymaster1 is nyert anno két major versenyt FTP-n egy nap, illetve nem kell messze menni, pl: theNERDguy a WCOOP Main Event 2.hely mellett megnyerte a Bigger 162-t vasárnap, CrownUpGuy meg a WCOOP Main Event győzelem mellett 3.lett a Bigger 109en.
    Mac Hine likes this.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Hát igen én is húztam már be 3-ból 3 1.5 dolcsis 6max SNG-t Úgyhogy semmi sem lehetetlen
    SMaster50 and van Gerwen like this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy csalik a szájt?
    Nem vagyok csaláselmélet hívő , de ez most megrengette a hitemet kicsit..
    Mivel nagyon feltűnő és gyanús ilyen módon "csalni" bármelyik félnek is, ezért igazából teljesen értelmetlen is. Bár pont ezért lehet zseniális módja a csalásnak!
    Ja, amúgy senki nem gratulált szegény keltaharcosnak! Grat!
    dfecco23 and van Gerwen like this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Ezelőtt a vasárnap előtt -18K volt a srác egyenlege, és az FT-n ugyan úgy rátolta BTN-ről a Q7o-t a BB KK-jába így igaz, grat keltaharcos

  9. #19
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Amúgy ismerek pár magyar eredményt amik számomra sokkal hihetetlenebbek.

  10. #20
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok csaláselmélet hívő , de ez most megrengette a hitemet kicsit..
    Mivel nagyon feltűnő és gyanús ilyen módon "csalni" bármelyik félnek is, ezért igazából teljesen értelmetlen is. Bár pont ezért lehet zseniális módja a csalásnak!
    Ja, amúgy senki nem gratulált szegény keltaharcosnak! Grat!
    Egy nagy mezőnyű verseny FT-jén egy képzett játékos szerintem könnyen tud érvényesülni, így az,h megnyerte 3 verseny FT-jét ez még nekem beleférne. De hogy egy napon belül három nagymezőnyű versenyen eljut FT-ig, nekem ez a furcsa/gyanús. Egy stormon 36000 indulóból mennyi flipet 30-70-t stb-t kell behúzni a sok kamikáze ellen, bele gondolni is félelmetes!
    Plusz itt írta már valaki,h pár nappal előtte még egy Big22-n is célba ért. A PS szerintem tiszta, nekik sem jó ha ilyesmiről pletykálnak, de ha fogadnom kellene, én valami spéci technikai újításra tippelnék, mint sem egy hihetetlen upswingre. Sajnos ha ez beigazolódna, akkor sem derülne ki soha.
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •