Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: vpn

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás vpn

    vpn használók! Olyan probléma előfordult nálatok, hogy a saját magyar szerveretek rosszul működött mióta használjátok? 2. problem nem csak a saját gépemen, de a faterén is rosszul megy, amihez semmi köze az én vpn-es gépemnek.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    !

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Csak én nem értem a kérdést?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Aki használja, érteni fogja

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Magam sem tudom. Bele lehet kavarodni a kifejtésbe. Valószínűleg az lesz a probléma, hogy egy routeren vagyunk.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Goldenfrogvpn. Azt hiszem, hogy ez a neve ennek a szarnak. Ne vegyetek meg! Ma játék kozben gondolt egyet a net es ugy döntött, hogy az ipoker kliens disconnectel es csak akkor hajlandó működni ha VPN-n keresztül felmegyek a román ip-re. A sajátomon nem indult el. Persze mikor fent vagyok azon a szaron, az egész lakásban nem lehet internetezni, csak nálam! Komolyan senkinek nincs ilyen gondja ezzel a kikurt VPN-el?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Van itt az akademian vpn-ekkel foglalkozó topik? Mert én nem találom. Tapasztalatok alapján melyik a legjobb?
    https://www.privateinternetaccess.com/pages/buy-vpn/

    Nekem ez a legszimpatikusabb így 1 óra gúgli után. Valaki próbálta már?

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 18.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni ebben a témában! Az a gondom, hogy a NAV rászállt a WilliamHillre és így nem tudom kikérni a pénzemet. VPN nélkül nem indul a kliens ugye plusz az oldal sem jön be, csak a NAV-os szar. A másik gond hogy ide még az OTP-s számlám van beállítva nem a skrill. És ha belépek vpn-nel kliensbe és meg akarom változtatni az OTP-t Skrillre, akkor, ahogy bejön a wilhill oldala az előugró szöveg ez:
    Sorry, we ha been unable to determine your specific location. We have been unable to determine your specific location through the IP adress which you are currently using and therefore would like to remind you of our Terms of Use in relation to use of our services.Acces to or use of the Website or any of the Services via the Website may not be legal for some or all residents of or persons in certain countries.
    We do not intend that the Website should be use for betting gaming or any other purposes by persons
    The fact that the Website is accessible in any such country, or appears in the official language of any such country shall not be construed as a representation or warranty with respect to the legality or otherwise to and use of the Website and the making of deposits or receipt of any winnings from your account. The availability of the Website does not constitute an offer, solicitation or invitation by us for the use of subscription to betting gaming or other services in any jurisdiction in which such activities are prohibited by law.
    It is your responsibility to determine to law that applies in the location in which you are present. You should ensure that you will be acting legally in your jurisdiction in opening your account and/or using the website and you represent warrant and agree that you will do so.
    Fordítóval: Elnézést, ha nem tudta , hogy meghatározza a meghatározott helyre . Mi már évek óta nem tudja meghatározni a konkrét helyét az IP címet , amit a jelenleg használt , és ezért szeretném emlékeztetni Önöket a mi Felhasználási feltételek kapcsolatban használja szolgáltatásainkat.Acces vagy a Weboldal használata vagy a szolgáltatás segítségével a weboldal nem lehet törvényes néhány vagy minden polgára vagy személyek bizonyos országokban .
    Nem kívánjuk , hogy a weboldal fel kell használni a fogadás szerencsejáték vagy bármilyen más célra személyek
    Az a tény, hogy a honlap elérhető minden ilyen országban , illetve megjelenik a hivatalos nyelvén bármely ilyen ország nem értelmezhető úgy, mint a képviseletet vagy garanciát tekintetében a jogszerűség vagy más módon , és a weboldal használatát és a készítés betétek vagy kézhezvétele nyereményt fiókjából . A rendelkezésre álló weboldal nem képez ajánlatot vagy meghívás általunk használatának előfizetés fogadások szerencsejáték vagy egyéb szolgáltatás bármely illetékességi területen, ahol az ilyen tevékenységeket a törvény tiltja.
    Az Ön felelőssége , hogy meghatározza a törvény , hogy alkalmazni kell a hely , ahol jelen van. Meg kell arról, hogy akkor jár el jogszerűen a joghatóság megnyitása fiókjába, és / vagy a weboldal és képviselt indokolják, és egyetért azzal, hogy ezt
    Plusz utána még ott van, hogy ha elfogadom hogy felülvizsgálják a hely törvényességét ahonnan bejelentkeztem kattintsak az "accept"-re. Mit csináljak szerintetek? Ha rámegyek az "accept"-re akkor rábaszhatok vele? Vagyis megbüntethetnek? Köszönöm a segítségeteket!!

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 27.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Írj a supportnak, hogy utalják ki a pénzed a Skrill számládra.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalatok alapján melyik a legjobb?
    Private Tunnel-t ajánlom.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •