Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (61) összesen
Like Tree58Likes

Téma: A PokerStars a .COM/.EU teremben is bevezette a Spin & Go-t

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mókás, hogy ennyien elkezdtetek magyarázni random lajosnak órabérről, roiról, logikáról, köztük olyanok is, akik valóban ebből a játékból élnek, olyasvalakinek, akinek láthatólag fingja nincs az egészről, a múlt héten elolvasott pár motivációs cikket, aztán létrehozta a sokatmondó HugeEdgeOnYou nicket (ahhhahahahaha), és most jól megmutatja mindenkinek.
    Engem szimplán idegesít, amikor valaki nagy mellénnyel hülyeséget beszél, és nem bírom ki, hogy ne magyarázzam el a dolgot érthetően. Mindemellett tudom, hogy annak, hogy így teszek, nincs semmi értelme.

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 24.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Kipróbáltam, köszi megleszek nélküle. Volt egy 4-es szorzó 2 orosz ellen, valószínű volt a győzelmem

  3. #33
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Nekem eddig pozitív tapasztalatom van a játékkal kapcsolatban. 3$-os szinten lenyomtam olyan 100 db-ot, tehát nem támaszkodok túl nagy mintára, de azt nyugodt szívvel ki lehet jelenteni, hogy atom soft a mezőny 90%-a és olyan line-okat lehet megjátszani, amit 6max h-turbo vagy hyper hu-ban egyáltalán nem profitábilis. Nyilván ennek fényében az embernek át kell alakítani a játékát, mivel egyszerűen nem értik, hogy mit szeretnél rep-elni.
    Nyilván az egészben benne van a mázli faktor, de szerintem ezt a jó játékosoknak (mielőtt még savaznátok nem magamra gondolok) van annyi edge-ük a mezőnyön, hogy még így is tudjanak belőle profitot termelni.

    Magasabb szinten nem ismerem, hogy mi a helyzet, tehát simán lehet, hogy oda nem helytálló ez az állítás.
    Dinokaposvar and van Gerwen like this.

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 07.
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás Hud

    Ugye a HUD (HM2) egyelőre még nem működik ennél a játéktípusnál?

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 12.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    8db 1$-os győzelem egymás után, erre nincs valami jackpot?

  6. #36
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Fanthomas07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    8db 1$-os győzelem egymás után, erre nincs valami jackpot?
    de.15 után beadja az 1200ast .De azt bukod
    Maxxxika and van Gerwen like this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Idézet AArmageddon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye a HUD (HM2) egyelőre még nem működik ennél a játéktípusnál?
    nálam működött a hud amikor kipróbáltam csak összevissza pakolgatta

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Szuper

    Idézet HugeEdgeOnYou! eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annyira jó vagyok ill. keresek annyi pénzt a pokerral,hogy nem kell sírnom ha PS-n kevesebb fish lesz az asztaloknál és regek ellen kell játszanom
    lllllllllx te vagy az?
    Utoljára módosítva: CsabiST által: 2014. 10. 03. 07:37
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Az a legnagyobb gond ezzel a játékkal, hogy leginkább az 1000-szeres sng-ktől függ a profitod, amik átlagban 20.000 meccsenként vannak. A többin valószínűleg breakevent, vagy ha valaki jó, akkor minimális profitot lehet hozni, hiszen 3 BI helyett általában 2-ért fog az ember küzdeni a játékok 75%-ában. Na most, ha kicsit rosszabbul jön ki a dolog, akkor az elején csak kb. 30.000 meccsenként kapsz mondjuk 1000-szerest, tegyük fel 100.000 meccs alatt összesen 3-at. Simán benne van, hogy bukod mindet. Lejátszottál 100.000-et (pff), és 3 s&g-től függött a profitod. Egyszerű elbukni 3-at, mint ahogy előfordulnak hyper turbo hu sng-ben is 10-12-es vesztő szériák, itt meg hárman vagytok. Ez alapján a valódi hosszú táv akár több millió spin and go tornát is jelenthet. Ez vicc.

    Sokkal jobb lett volna, és semmi kifogásom nem lenne ellene, ha hasonló nyeremény struktúrát alkalmaznak, mint mondjuk a golden sng-knél. Lett volna 2,3,5,7,10,15,20-szoros nyeremény a hozzájuk tartozó megfelelő gyakorisággal. Szerintem többen játszanák, és a 20-szoros buy-in is kecsegtető, főleg ha nem 20.000 meccsenként, hanem mondjuk 500 meccsenként kerül rá sor. Így is lenne benne variancia bőven, de nem lenne ilyen tragikus.

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a legnagyobb gond ezzel a játékkal, hogy leginkább az 1000-szeres sng-ktől függ a profitod, amik átlagban 20.000 meccsenként vannak. A többin valószínűleg breakevent, vagy ha valaki jó, akkor minimális profitot lehet hozni, hiszen 3 BI helyett általában 2-ért fog az ember küzdeni a játékok 75%-ában. Na most, ha kicsit rosszabbul jön ki a dolog, akkor az elején csak kb. 30.000 meccsenként kapsz mondjuk 1000-szerest, tegyük fel 100.000 meccs alatt összesen 3-at. Simán benne van, hogy bukod mindet. Lejátszottál 100.000-et (pff), és 3 s&g-től függött a profitod. Egyszerű elbukni 3-at, mint ahogy előfordulnak hyper turbo hu sng-ben is 10-12-es vesztő szériák, itt meg hárman vagytok. Ez alapján a valódi hosszú táv akár több millió spin and go tornát is jelenthet. Ez vicc.

    Sokkal jobb lett volna, és semmi kifogásom nem lenne ellene, ha hasonló nyeremény struktúrát alkalmaznak, mint mondjuk a golden sng-knél. Lett volna 2,3,5,7,10,15,20-szoros nyeremény a hozzájuk tartozó megfelelő gyakorisággal. Szerintem többen játszanák, és a 20-szoros buy-in is kecsegtető, főleg ha nem 20.000 meccsenként, hanem mondjuk 500 meccsenként kerül rá sor. Így is lenne benne variancia bőven, de nem lenne ilyen tragikus.
    Ha nem haragszol én irtam a supotrnak vagyis ezt is bemásoltam és még irtam nekik mert már nagyon elegem van hogy hűjének nézik az embert , és kértem őket hogy kiméljenek meg a sablonos válaszukkal.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •