Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By mikki86

Téma: Rake race

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás Rake race

    Hello rake racerek. Kitaláltam hogy top 3 leszek egy nagyobb szabású racen. Az érdekelne hogy ti hogyan oldjatok meg a nagyobb swingeket. Ugye itt pörgetni kell a handeket ha fúj ha szakad gondoltam en, ennek köszönhetően el is veszítettem 1800 - at ma 150 dollar rake-ert h meglegyen a mennyiség. En mindig is annak a híve voltam, hogy ha nem meg nem erőltetem , viszont itt... Ti hogyan kezelitek a raceket?

  2. #2
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Grindelni csak erős rollal lehet.Azt nyomni kell amíg látsz.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha rendelkezel olyan tudással, hogy az adott tétet adott mennyiség és asztalszám, tehát a szokásosnál kicsivel nagyobb terhelés alatt is verd, akkor kb. tök mindegy, és ne nézz eredményt. Ha megfelelő bankrollal vágsz bele, nem lesz gáz. Ha nem megfelelővel (kisebb winrate vagy BE = nagyobb swingek -> nagyobb BR szükséges), vagy ha az első része nem áll fenn, akkor meg bele sem kellett volna kezdeni nyilván ilyenbe.

    Szóval a lényeg, ha olyan swinged lehet így, ami már a BR-t is fenyegeti v ilyesmi, akkor hiba belevágni szerintem. Ha nincs ilyen gond, akkor az lehet a megoldás a feltett kérdésre, hogy nem is nézed az eredményt, hiszen hosszútávon rendben lesz, a rollod meg bírja.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Roll nyilván megvan, nem ezen múlik.

    Én magamból kiindulva azt mondom, hogy egy sima race miatt max egy 30%-ot tegyél rá a handmennyiségre. Annál több már durván felborítja a hozzáállásodat, és nagyon másként fogod megélni a játékot, ami rengeteg rossz döntést fog eredményezni.
    misirulez and BelaKecske like this.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem biztos h jó, de mindig úgy csináltam h nem néztem a race eredményt, nem befolyásolt, toltam a megszabott mennyiséget és az utolsó napokban rátettem kicsit.

    Ha vered a limitedet, akkor a race kvázi egy varianciacsökkentő plusz bevétel, nem ér annyit h elmenjen rá a játékod, minnél többet játssz koncentráltan, A játékot ez a lényeg, ha így 1000 usd helyett csak 800usd a race, sztem belefér.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    pár nappal a vége előtt szoktam nézni az állást. ilyenkor belövöm magamnak,
    hogy kit-kiket érdemes megelőzni. az általuk elért rake alapján megbecsülöm,
    mennyit fognak még termelni.
    ezt tűzöm ki célnak+egy kis biztonsági mennyiséget persze.
    általában bejön. asztalszámot már nem tudom növelni, így marad
    a játékra fordított idő kitolása.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Arra a konklúzióra jutottam, hogy nem hozok nagyobb áldozatot a race miatt. Nem fogok napi rake limitet hozni, nyilván nincs értelme, hogy ezért napi annyi penzt bukjak ami a race első helyezetjenek a fele es a rollom sem bírna az ilyen dolgokat. Fokozatosan próbálom kitolni a mennyiséget es mint a "szintlepes" ugy szeretnem elérni a top harmat. Úgyhogy nem hagyom fel a projektet, csak kitolom az időpontot. Köszönöm mindenkinek!

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Én úgy számoltam, hogy plo50+ nem kéne gondot okoznia $150 rake-nek. Vagy PS-en a kis termekhez képest ennyivel kevesebb a rake?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •