Oldal: 10 / 22 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #91
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 28.
    Hely
    Dunabogdány
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Mit takar ez a visszaterites?Jah en is tolom 2napja,nekem bejott
    Hmm sajna 2meccsre cumi volt fogadni...szarabb golaranyok voltak mint amit a tippmwster mondott es nem vallaltam be...magyar noi kezi meg eleg halott tema 400profittol usztam el 250es tetekkel

  2. #92
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    kőszeg
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    nem egészen értem miért kell nagy bankroll.....50 euros fogadásnál érdekes lenne 1000 eurobol, ha zsínorban 20 fogadás nullás....ha 20-ból 20 nullás, akkor ott már gáz van....egyébként az utolsó 13 tippből 11 a helyén volt.....az meg nagyon jó............ ROI 59,84 %

  3. #93
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 28.
    Hely
    Dunabogdány
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Jaja hat az csak biztonsagi kerdes...nyilvan elegge lehetetlen hisz szingli fogadasokrol van szo es sok az azsiai handikepp is ami a malmunkra hajtja a vizet,ergo variancia minimalizalas es profit normalizalas...hisz nagyon sokszor latom nem a legnagyobb oddsal hanem a legjobb erteket rakjak meg ergo van benne biztonsagi tenyezo pl a tet visszajar opciokkal

  4. #94
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet bigbang87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm sajna 2meccsre cumi volt fogadni...szarabb golaranyok voltak mint amit a tippmwster mondott es nem vallaltam be...magyar noi kezi meg eleg halott tema 400profittol usztam el 250es tetekkel
    Fontos nagyon sok esetben a gyorsaság, mert a line-ok nagyon hamar el tudnak csúszni.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #95
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    bigbang87, tegnap ugyanebbe a helyzetbe kerültem, két fogadóirodánál volt számlám, tegnap este nyitottam meg a 3.-at is, mert gyakorlatilag a délutáni tippekből semmit nem tudtam megfogadni. Sem bwin-en, sem pinnaclen nem volt meg, vagy rossz volt az odds, úgyhogy én is vertem a fejem a falba, mert 250-es tétekkel kb. pont én is 400 dodót buktam, de sebaj, fejlődni kell, kell vele foglalkozni, főleg az elején, mire minden kialakul.
    mpagnes: talán annak kell nagy bankroll, aki nem 50 eurós fogadásokat akar megtenni, hanem mondjuk nagyobbakat.

  6. #96
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 28.
    Hely
    Dunabogdány
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    en dollarba nyomom,de 50es alaptet vegyesbe tolom 1masik tippes oldallal ahol alig van elofizeto,de sikeresek.
    De ezeket a bonuszokat meg visszateriteseket valaki leirna?200-250es atlag fogadasok vannak azzal a 6-8 "beulo" vagy mas néven egység, havonta az tulzott hosszutavon?
    melle cashback es bonusz ha eppen van
    Bet365-re en is regiztem,mert mindenki dicseri es a skrilles cashbackbe is benne van
    Nalatok van stop loss(ahhoz szol a kerdes aki regebben tolja)?pl ha 3k profitod van akkor azt mondod hat akkor ennyi volt a honap...mert ez nem olyan hosszutav mint a pokerbe...a jatekosok nem jatszanak ossze,hogy vazze ennek jo a roija akkor bukjuk el a 4.osztalyu ellen a meccset
    Utoljára módosítva: bigbang87 által: 2014. 10. 04. 12:19

  7. #97
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt az adatot a tippmesterek maguk állítják be, az alapján, hogy ők mit gondolnak, meddig van value az oddsban.
    Bocsánat elírtam. Arra gondoltam, hogy VIDDIK és iKeksz említették, hogy kb BE lenne, ha mindig az "eddig éri meg" oddson fogadnánk. Az a számítás érdekelne, hogy ez hogy jött ki.

  8. #98
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a számítás érdekelne, hogy ez hogy jött ki.
    Ha ezt kifejtené egy tippmester (akik nem is aktívak ezen a fórumon), akkor azt árulná el, amiért most fizetnek neki. Megnézi szerinte milyen odds-ig érdemes rakni a tippet, és ha az irodák jobb oddsot kínálnak ennél, akkor megrakja/elküldi tippnek.
    Azzal, hogy kifejtené miket vesz figyelembe az odds kiszámolásánál, saját magának ártana.

  9. #99
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ezt kifejtené egy tippmester (akik nem is aktívak ezen a fórumon), akkor azt árulná el, amiért most fizetnek neki. Megnézi szerinte milyen odds-ig érdemes rakni a tippet, és ha az irodák jobb oddsot kínálnak ennél, akkor megrakja/elküldi tippnek.
    Azzal, hogy kifejtené miket vesz figyelembe az odds kiszámolásánál, saját magának ártana.
    Na még egyszer, nem az érdekel, hogy hogy jött ki a tippmestereknek az "eddig éri meg odds", hanem az, hogy hogy számította ki VIDDIK és iKeksz, hogy ha mindig az "eddig éri meg oddsot" tennénk meg, akkor az kb BE lenne.

  10. #100
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na még egyszer, nem az érdekel, hogy hogy jött ki a tippmestereknek az "eddig éri meg odds", hanem az, hogy hogy számította ki VIDDIK és iKeksz, hogy ha mindig az "eddig éri meg oddsot" tennénk meg, akkor az kb BE lenne.
    Nálam ez saját tapasztalat, mivel mindig késve rakom meg a tippeket, amikor már lejjebb estek az oddsok, mert nem érek rá általában. Ezek az oddsok már közel vannak eléggé az eddig éri meg kategóriához. A tét skálán 1-10 egység közül nálam 1 egység 2500ft jelent. Pl. Ma is felkeltem volt egy kerékpár tipp 1.65-ös oddson, mire megakartam rakni 1.32-re esett már meg se érte...

Oldal: 10 / 22 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •