Oldal: 12 / 22 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (214) összesen
Like Tree36Likes

Téma: A sportfogadás mint befektetés - 150%-os éves hozam?

  1. #111
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ez a cucc tényleg megbízhatóan évi 30% felett (nem 150, 30) termelne, akkor az összes tippmester meg szervező bankhiteleket venne fel, hogy maximalizálják a nyereségüket.
    Szerintem itt nagyon erős korlát a maximalizált tétnagyság, amit egy limit után már nagyon nehezen tudsz kijátszani, ergo itt már jobban megéri a tippmesternek, ha miután megrakta a fogadást, eladja a tippet (ráadásul utóbbival nehéz bukni). És ugyanezért lesz halott, ha elterjed, hiszen egy adott esetben + ev-s tippből mindig ugyanannyi pénzt lehet csinálni, viszont sokkal több ember fog rá hajtani. A végén itt is jönnek a scriptek, akik 1 másodperccel a beérkezés után megrakják a tippet.

  2. #112
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    A jelenleg elérhető "Tipptörténet" eredményeit vizsgáltam. Szeptember elseje óta 526 feltett tét 93,99 tét hasznot hozott, ez 17,87% ROI, ha jól számolom. Ha a nyertes tippeket az eredeti oddsnál 0,09-dal alacsonyabb odds-szal sikerült volna megtenni, akkor ez a ROI csak 12,39% lenne, azaz a csökkenés 5,48%. Én erre alapozom, hogy az "Eddig éri meg" odds megjátszása a tipp megvásárlásával együtt -EV. Persze, lehet, hogy hibás a következtetésem.
    Relax* likes this.

  3. #113
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az alacsony össztétek és az automatikus oddsmódosítások miatt minden tippmesteri fogadás esetán megvan az az összeg, amit a fogadóoldal rendszerében +EV-sen meg lehet tenni. Pl egy kézilabda meccsen mondjuk 1.65-nél még tök jó, de amint érkezik pl 1500 euró fogadás rá, máris lemegy az odds 1.4-re. Szóval lehet versenyezni a többi tippvásárlóval, meg hozzáértő fogadóval, hogy ki teszi rá a pénzt először.
    Már nem emlékszem melyik oldalon láttam, de van ahol meg lehet nézni statisztikákat, mekkora összegek érkeztek bizonyos tippekre. Nagyságrendekkel nagyobb összeg kell ahhoz, hogy ennyit változzon az odds (esetleg kisebb piacokon persze előfordulhat, de akkor se lesz olyan gyakori). Kivéve persze, ha ők is észreveszik, hogy túl magas az odds. De ennek is kicsi szerintem a valószínűsége, ha rövid időn belül megrakod a tippet.
    Amit leírtál, az eddig is így volt. Csak most kicsit több ember fogja tenni az adott tippet. Drasztikus változást ez nem eredményez. Összességében kis része ez a közösség az egész világ sportfogadóihoz képest

  4. #114
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Régi olvasója vagyok a hatharomnak és elismerem hogy nagyon profin dolgoznak májusban is volt már olyan tippjük amit blokáltak az irodák mint a Santa Fe -Atletico Nacional a Kolumbia bajnokságból mivel a csapat másnap a Copa Sudamericanaba játszott igy a bajnokira a tartalék csapattal álltak ki , és akkor volt a brazil Nauticio is akik az ifjúsági csapattal játszottak mert már biztos kiesők voltak.Ezeket a dolgokat csak rengeteg munkával tudod meg ezért sokszor minden másodperc is számithat , én nem veszek tippeket mert arra nincs keretem de hogy profik az tuti .Persze mirre én olvastam a tippet már blokálva voltak és sajnos nem tudtam profitálni de amit csinálnak le a kalappal előtűk.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2014. 10. 04. 20:10
    Krejdül likes this.

  5. #115
    Idegen czombacs avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Én egy hete kezdtem el játszani, és eddig nagyon bevált. Problémám viszont a következő a bet365-tel:

    "Sajnálattal értesítjük, hogy egy a számláján történt ellenőrzést követően a telefonos fogadási szolgáltatásunkat a jövőben nem tudjuk biztosítani Önnek, valamint bár a weboldalunkon megtett fogadásait továbbra is elfogadjuk, a további fogadásai közben korlátozások léphetnek fel..."

    Ez azt jelenti, hogy jelentősen le lett korlátozva a maximális tétek összege. Például élő focira annyit rakhatok fel, hogy adott odds mellett pontosan 11.340 Ft nettó nyereségem lehet (2.0 odds mellett 11.340 Ft, míg 51.0-s odds mellett 226.8 Ft). Kézilabdánál még rosszabb a helyzet, pontosan 1.1340 Ft-ot nyerhetek. Viszont még meg nem kezdett focira annyit rakhatok, hogy 37.800 Ft max nettó nyereségem lehet. Kértem a helpdesk-től bővebb információt, de azt mondták, hogy ez egy vezetői döntés és erről senki nem fog tudni nekem többet mondani, még arról se, hogy fel lesz-e oldva.

    Találkozott már valaki hasonlóval? Egy hét alatt nyertem hozzávetőleg 42 egységet (5.000 Ft/egység), aminek körülbelül 60%-a a Tippmestertől, 40%-a pedig saját fogadásokból jött, így gondolom ez a "vezetői döntés" oka. Amint visszaigazolom a postán kapott úton a címemet, ki fogom tudni venni az összeget, viszont nagyon zavaró, hogy nem hagynak fogadni. Valaki találkozott már ehhez hasonlóval, aki a Tippmestert vagy bet365-t használja? Mit javasoltok Pinnacle mellett harmadik oldalnak, ahol tudok fogadni kisebb mérkőzésekre is, mint például kosárlabda vagy kézilabda európai országok meccsei.

    Előre is köszi!
    Utoljára módosítva: czombacs által: 2014. 10. 05. 23:21

  6. #116
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet czombacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Én egy hete kezdtem el játszani, és eddig nagyon bevált. Problémám viszont a következő a bet365-tel:

    "Sajnálattal értesítjük, hogy egy a számláján történt ellenőrzést követően a telefonos fogadási szolgáltatásunkat a jövőben nem tudjuk biztosítani Önnek, valamint bár a weboldalunkon megtett fogadásait továbbra is elfogadjuk, a további fogadásai közben korlátozások léphetnek fel..."

    Ez azt jelenti, hogy jelentősen le lett korlátozva a maximális tétek összege. Például élő focira annyit rakhatok fel, hogy adott odds mellett pontosan 11.340 Ft nettó nyereségem lehet (2.0 odds mellett 11.340 Ft, míg 51.0-s odds mellett 226.8 Ft). Kézilabdánál még rosszabb a helyzet, pontosan 1.1340 Ft-ot nyerhetek. Viszont még meg nem kezdett focira annyit rakhatok, hogy 37.800 Ft max nettó nyereségem lehet. Kértem a helpdesk-től bővebb információt, de azt mondták, hogy ez egy vezetői döntés és erről senki nem fog tudni nekem többet mondani, még arról se, hogy fel lesz-e oldva.

    Találkozott már valaki hasonlóval? Egy hét alatt nyertem hozzávetőleg 42 egységet (5.000 Ft/egység), aminek körülbelül 60%-a a Tippmestertől, 40%-a pedig saját fogadásokból jött, így gondolom ez a "vezetői döntés" oka. Amint visszaigazolom a postán kapott úton a címemet, ki fogom tudni venni az összeget, viszont nagyon zavaró, hogy nem hagynak fogadni. Valaki találkozott már ehhez hasonlóval, aki a Tippmestert vagy bet365-t használja? Mit javasoltok Pinnacle mellett harmadik oldalnak, ahol tudok fogadni kisebb mérkőzésekre is, mint például kosárlabda vagy kézilabda európai országok meccsei.

    Előre is köszi!
    Én is épp ma kaptam ilyet (bár szerintem már hatharmon is diskurálunk róla). Nekem még lóg mobil/tablet bónusz is a levegőben, azzal sem tudom, hogy mi lesz. Keresek helyette én is valamit, nekem életbevágó, hogy mobilről tudjam ****án használni.

  7. #117
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    "Sajnálattal értesítjük, hogy egy a számláján történt ellenőrzést követően a telefonos fogadási szolgáltatásunkat a jövőben nem tudjuk biztosítani Önnek, valamint bár a weboldalunkon megtett fogadásait továbbra is elfogadjuk, a további fogadásai közben korlátozások léphetnek fel..."

    Én is hasonló üzenetet kaptam,...ez így nagyon gáz az oldal részéről. És még az sem fogja őket érdekelni, hogy ha lelépsz, mert neked volt hasznod rajtuk, s nem fordítva...

    Ennyi erővel lehetne az a szlogenjük, h "Itt csak bukni lehet, de játssz nyugodtan!" - szánalmas...

  8. #118
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Kamedapro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Sajnálattal értesítjük, hogy egy a számláján történt ellenőrzést követően a telefonos fogadási szolgáltatásunkat a jövőben nem tudjuk biztosítani Önnek, valamint bár a weboldalunkon megtett fogadásait továbbra is elfogadjuk, a további fogadásai közben korlátozások léphetnek fel..."

    Én is hasonló üzenetet kaptam,...ez így nagyon gáz az oldal részéről. És még az sem fogja őket érdekelni, hogy ha lelépsz, mert neked volt hasznod rajtuk, s nem fordítva...

    Ennyi erővel lehetne az a szlogenjük, h "Itt csak bukni lehet, de játssz nyugodtan!" - szánalmas...
    Pontosan ezt kaptam én is. Más megoldás nincs, keresni kell másik termet.

  9. #119
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Valószínűleg kiszúrták, hogy (gondolom) új felhasználók vagytok, telóról fogadtok és azonos időben, azonos tippeket raktok meg. Még jó páran kaptak szerintem ilyen levelet.

  10. #120

Oldal: 12 / 22 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •