Oldal: 542 / 594 ElsőElső ... 42442492532540541542543544552592 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.411 - 5.420 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5411
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Mondtam hogy hobbista vagyok csak játszom az okosat hülyegyerekként a profik között tehát fejethajtok és ebben az esetben minraise preflop, de turn hívásra tuti dobnék!

  2. #5412
    Újonc szoby avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 22.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Turnon dobnál?! Az abszolút elfogadhatatlan szerintem!

  3. #5413
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet szoby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnon dobnál?! Az abszolút elfogadhatatlan szerintem!
    bocsánat flop hívásra.

  4. #5414
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet szoby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnon dobnál?! Az abszolút elfogadhatatlan szerintem!
    Akkor mi volt kérdés? Kicsit úgy érzem, hogy csak meg akartad osztani, hogy buktál egy 80-20-at fish ellen.
    "Miért találnak meg mindig az idióták?!" Nemtudom. De engem ez nem zavarna, max az, hogy nem tudok holdolni ellenük

    Komolyra fordítva, a hol hibáztam kérdésre énis a preflop raise méretét mondanám. Nagyon sok ez a 3,7BB.
    Nem azt mondom, egy 8as bigen, ha csuromfish a tábla balanszálni kell, mert nem kell, lehet minizni, meg 2,5-3bb-t is emelni, de ezzel az utg3as 3,7bb-s emeléssel én pont ilyen lapra tennélek, mint amid van(egy erős, de postflop nehezebben játszható lapra:TT,JJ,AQ)
    Arról nem beszélve, hogy csak a sajátod meg a bb-stackjét tetted be, a köztetek ülőkét nem, pedig az sem elhanyagolható, mert ha mondjuk van 2 15bb-s, meg 2 20bb-s stack, még rosszabb ez a 3,7bb-s emelés, mert ők sem fogják visszatenni mondjuk egy 7es párral.
    Ergo minden rosszabbat eldobatsz, minden jobb ellen meg bajba vagy. Mert ha én lennék mondjuk a bb, és te ilyen size emelsz előről, akkor QQ(JJ)+AK insta 4600ig 3betelnék, mert egyértelmű, hogy erős vagy és fizetni fogsz (Ha meg dobnád visszaemelésre, akkor ismét nem volt értelme 3,7BB-t hívni.)
    Utolsó sorban pedig ekkora stackből, 8as bigen elég sok lappal emelnék onnan(ha nincsen sok ss), és mivel egy KTs,vagy 89s-el mondjuk kb miniznék, ezért TT-sem emelnék 3,7BB-t, mert egyértelmű lesz mi a szitu.
    Ahogy ment a parti, én r/c-nék flop. Főleg, hogy pre ennyire megemelted a potot, nem szívesen callolnék, majd gondolkodnék el turnon kb 1,5ös spr-el második potbetre. gl
    szoby and kertitorp like this.

  5. #5415
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet szoby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blinds: 250/500
    Average stack: 22.455
    utg+3 szoby(30.456): raise 1850
    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3-4K-t biztos emeltem volna arra meg szerintem dob a K9-el
    Borzalmas játék lett volna. 6-8 bb-ig emelnél? Minek? Csak magaddal cseszel ki, tök könnyű lesz ellened játszani, valamint csak pislogsz mutatásnál midnig, hogy hogy lehet az ellenfélnek mindig erősebb lapja. Hát úgy, hogy beemelsz 8 bb-ig, ami brutál nagy
    Az a felfogás meg főleg rossz, hogy mi el akarnánk dobatni a K9-et, ráadásul úgy, hogy IP vagyunk.

    A flop call is teljesen rendben van.
    szoby likes this.

  6. #5416
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Mit csináltok olyankor, ha pl egy 180 fős mtsng ft-jén amikor már csak 3-an vagytok és az egyik játékos disconnekted lett, és a másik pedig felajánlja,h 1-1 én és ő visszük a potot felváltva az emelésekkel amíg kiesik a harmadik disconnekt-elt játékos? Ha folyamatosan jó lapok jönnek, akkor is eldobnátok, ha épp dobnom kell a megegyezés szerint, amíg kiesik a harmadik?
    Érdekes szitu...

  7. #5417
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit csináltok olyankor, ha pl egy 180 fős mtsng ft-jén amikor már csak 3-an vagytok és az egyik játékos disconnekted lett, és a másik pedig felajánlja,h 1-1 én és ő visszük a potot felváltva az emelésekkel amíg kiesik a harmadik disconnekt-elt játékos? Ha folyamatosan jó lapok jönnek, akkor is eldobnátok, ha épp dobnom kell a megegyezés szerint, amíg kiesik a harmadik?
    Érdekes szitu...
    Átvenném a CL-séget és szétkapnám, mint hülyegyerek a mesekönyvet.
    Kukker, lecso10 and kertitorp like this.

  8. #5418
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Átvenném a CL-séget és szétkapnám, mint hülyegyerek a mesekönyvet.
    Az vagyok épp, és szégyelltem magam kicsit,h mégis 3beteltem QQ val és AK-val, de akkor ezek szerint belefér.

  9. #5419
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Engem egyszer szóllított meg így játékos, ráfizettem, hogy engedtem neki. Soha többet nem csinálnám! Mi lett a vége?

  10. #5420
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit csináltok olyankor, ha pl egy 180 fős mtsng ft-jén amikor már csak 3-an vagytok és az egyik játékos disconnekted lett, és a másik pedig felajánlja,h 1-1 én és ő visszük a potot felváltva az emelésekkel amíg kiesik a harmadik disconnekt-elt játékos? Ha folyamatosan jó lapok jönnek, akkor is eldobnátok, ha épp dobnom kell a megegyezés szerint, amíg kiesik a harmadik?
    Érdekes szitu...
    Ha te vagy a jobb játékos, akkor butaság lenne engedned neki minden második kasszát. Egy nálad jobb játékos meg nem ajánl fel neked ilyet, szóval a válasz egy kategorikus nem.
    kertitorp likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •