Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree6Likes

Téma: totya0611 vasárnapi verseny % eladás okt5

  1. #31
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    "elvileg elküldtem mindenkinek és köszönöm a lehetőséget, gl az asztaloknál innentől már nélkülem[/QUOTE]"

    Felhagysz a pókerrel??

  2. #32
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Megjött, köszi.

  3. #33
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Az itteni % árulást fejezed be vagy az egész pókert?

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    igen valszeg az egész pokert hagyom abba, a neten szinte 99% biztos hogy nem játszok többet,és talán élőbe megyek le párszor játszani belefáradtam egy kicsit gl mindenkinek és még 1szer szeretném megköszöni mindenkinek aki valaha is vett belőlem %-ot
    Dinokaposvar likes this.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 30.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    igen valszeg az egész pokert hagyom abba, a neten szinte 99% biztos hogy nem játszok többet,és talán élőbe megyek le párszor játszani belefáradtam egy kicsit gl mindenkinek és még 1szer szeretném megköszöni mindenkinek aki valaha is vett belőlem %-ot
    Egy sikeres pokeres csak azt tudja tanacsolni, hogy ne add fel! Mert akkor egy emberrel kevesebb lesz akitol penzt lehet nyerni.
    Sajnos pontosan sejtem, hogyan erzel, mivel en is hasonlo cipoben jarok online. A statisztikam szerint bizonyos jatektipusokban 10-bol 9-szer az underdog nyer ellenem, vegul pedig kapok KK-t AA ellen es vege a jateknak. Sokszor felvetodik a kerdes, hogy online miert drasztikusan gyakoribb es hosszabban tarto a variancia, mint elo pokerben.
    A lenyeg, hogy a siker elmaradasa ellenere nem bantam meg, hogy szazalekot vettem toled, szerintem jol jatszol csak a jelek szerint a rendszer aldozata vagy eppen. Sok sikert kivanok a tovabbiakban, akar jatszol akar nem.
    Dinokaposvar likes this.

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    igen valszeg az egész pokert hagyom abba, a neten szinte 99% biztos hogy nem játszok többet,és talán élőbe megyek le párszor játszani belefáradtam egy kicsit gl mindenkinek és még 1szer szeretném megköszöni mindenkinek aki valaha is vett belőlem %-ot
    Minden pókeresnek vannak völgyek is a karrierjében.
    De felesleges majrézni, néhány hétig nem fogsz játszani, de attól még pókeres vagy, aki előbb-utóbb megint feltűnik az asztaloknál. Lehet keresnék egy jó mtt edzőt, akitől tudsz órákat venni, és úgy nekiállni megint a dolognak.

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden pókeresnek vannak völgyek is a karrierjében.
    De felesleges majrézni, néhány hétig nem fogsz játszani, de attól még pókeres vagy, aki előbb-utóbb megint feltűnik az asztaloknál. Lehet keresnék egy jó mtt edzőt, akitől tudsz órákat venni, és úgy nekiállni megint a dolognak.

    már tavaly is gondolkoztam,hogy abba hagyom a pokert mikor is úgy voltam vele,hogy adok neki még egy esélyt de csak akkor ha olyan választ kapok számomra az ország legjobb pókerjátékostól (bélabácsi)( aki megnézett pár versenynek a hh-jat),hogy ha ö azt mondja akkor csinálom tovább, de sajnos most ott tartok hogy staker az nincs, nekem lóvém sajnos már nincs, így marad az,hogy egyenlőre vége

  8. #38
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már tavaly is gondolkoztam,hogy abba hagyom a pokert mikor is úgy voltam vele,hogy adok neki még egy esélyt de csak akkor ha olyan választ kapok számomra az ország legjobb pókerjátékostól (bélabácsi)( aki megnézett pár versenynek a hh-jat),hogy ha ö azt mondja akkor csinálom tovább, de sajnos most ott tartok hogy staker az nincs, nekem lóvém sajnos már nincs, így marad az,hogy egyenlőre vége
    Nem teljesen fejezted be a gondolatmenetet, vagy én nem értem csak?! Megnézte Béla a HH-kat, és azt mondta, hogy minden rendben, toljad jó lesz ez, vagy más volt a véleménye??

    Mert ha pozitív a véleménye könnyen találhatnál stakert, azért béla véleményét lobogtatva csak akadna aki fektet beléd, ahogy itt is volt!

    Hajrá!

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Dinokaposvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen fejezted be a gondolatmenetet, vagy én nem értem csak?! Megnézte Béla a HH-kat, és azt mondta, hogy minden rendben, toljad jó lesz ez, vagy más volt a véleménye??

    Mert ha pozitív a véleménye könnyen találhatnál stakert, azért béla véleményét lobogtatva csak akadna aki fektet beléd, ahogy itt is volt!

    Hajrá!
    igen, szó szerint ezt mondta,hogy semmiképpen ne hagyjam abba de sajnos én már nem tudom magamnak tolni és az eredmények is ezt mutatják,hogy nincs is értelme
    Dinokaposvar likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    miért nem próbálkozol kisebb téteken, kevesebb nevezős versenyeken, MTSNG-ken esetleg?
    GL akárhogy is döntesz

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •