Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Tir-X
  • 2 Post By d-_-b

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 10. 08

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 10. 08

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT döntő asztal
    Játékosok: 5 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: 12,500
    Nagy vak: 25,000

    Online pókerezel a Big 55 döntő asztalán, még öten vagytok játékban. Egy dobás után 50,000-ig emelsz KJ lapjaiddal, amire a gombon ülő jó, agresszív regulár 115,000-ig emel vissza.Te a megadás mellett döntesz, majd a AQ8 flopon passzolsz, amire ellenfeled 93,000-t hív. Te 243,000-ig check/raise-elsz, amit ellenfeled tart. A turn az A, itt all-in mész 550,000 zsetonnal. Hibáztál a partiban, és ha igen, hol?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Azt még fontos észrevenni, hogy kettő kisebb stack is ül az asztalnál, szóval nem túl jó az összes zsetonunkkal vagdalózni oop, lesz ennél jobb helyzet.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyetértek a megoldással. Nem is tudom, melyik a jobb kérdés, hogy mit akarunk itt reprezentálni, vagy hogy mi ellen
    Amit dobatnánk, az ellen elöl vagyunk, és callozhatunk. Többit meg úgysem dobatjuk, nem érdemes ész nélkül c/r/bepakolni, csak mert kaptunk egy nut FD + gutshotot.
    Kertitörp észrevétele is tök jó.
    Dinalt likes this.

  4. #4
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    szerintem a preflop call vitatható mert ha agresszív akkor sokat light 3-betel főleg hogy vannak kisebb stackek ezért megérné a light 4 bet all-in

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem a preflop call vitatható mert ha agresszív akkor sokat light 3-betel főleg hogy vannak kisebb stackek ezért megérné a light 4 bet all-in
    Ha sokat light 3betel, akkor KJs lappal inkább játszani akarnék vele, mert jobb vagyok egy csomó gyenge lapjánál, és postflop is gyakran fel kell majd adnia. Persze ez MTT, ott nem lesz olyan tér a játékra, meg ICM meg mittudomén, én ezekhez nem értek Csak mondom, hogy amúgy nem a legjobb koncepció, hogy KJs-et fordítsunk light 4bet blöffbe, ha sokat light3betel, mert inkább callozni akarunk vele. Vagy lehet hogy azt sem, ilyen stackeknél, de ha bármit is akarunk, akkor callozni.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2014. 10. 08. 16:35

  6. #6
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem a preflop call vitatható mert ha agresszív akkor sokat light 3-betel főleg hogy vannak kisebb stackek ezért megérné a light 4 bet all-in
    ChipEV-ben lehet jó, de ICM miatt vitatható.

  7. #7
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Preflop 3betre én ezt simán bedobom. sztem itt már hiba a call. a többi meg már bitang rossz
    Masters800 and VTomi24 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •