Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By kiscash
  • 2 Post By peraspera

Téma: Bejött az Easy Bonus - az FTP cash game forgalma 43%-kal nőtt

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Bejött az Easy Bonus - az FTP cash game forgalma 43%-kal nőtt


  2. #2
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    jópofa volt ez az easy bonus. Annyira személyre szabott volt, hogy ha kétszer annyit játszottam volna, mint amennyit általában szoktam, akkor sem tudtam volna kijátszani.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  3. #3
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet kiscash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jópofa volt ez az easy bonus. Annyira személyre szabott volt, hogy ha kétszer annyit játszottam volna, mint amennyit általában szoktam, akkor sem tudtam volna kijátszani.
    Nekem jól volt belőve. Esetleg MTT-s vagy? Az MTT-sek nagyobb összeget kaptak, valószínűleg azért, hogy a CG, SNG asztalok felé mozdítsák őket a bónusz idejére.

  4. #4
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem jól volt belőve. Esetleg MTT-s vagy? Az MTT-sek nagyobb összeget kaptak, valószínűleg azért, hogy a CG, SNG asztalok felé mozdítsák őket a bónusz idejére.
    mtt a fő profil. Egyébként a bónusz 52%át sikerült kipörgetni. Szóval ha az akció első 3 napjában is tudtam volna a szokásos menetrendet játszani, akkor lett volna némi esély. Na mindegy. Ajándék lónak ne nézd a fogát!
    banoster and Laci24 like this.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 03.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nekem akkorát szabtak ki, amennyi rake kellett hozzá azt általában 3x annyi idő alatt csinálok meg, viszont ráfeküdtem és 8 nap alatt meglett 70%+ visszatérítéssel, jó kis bónusz volt, de egy kicsivel több időt hagyhattak volna rá. (pláne , hogyi lyen pozítív hatásai voltak a cg életre)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Kis segítség annak, akinek még nem járt le a bónusza, s tudja előre, hogy nem fogja tudni időben kipörgetni!

    A kaszinójátékokban rakott tétek után is kapsz pontot. (4 dollárnyi tét 1FTP) Ruletten tudsz úgy rakni, hogy 0 szórással fixen bukjál: 10 cent 0-ra, 1,8 pirosra, 1,8 feketére. Így pörgetésenként fixen buksz 10 centet, viszont kapsz 3,7 dollár tét után 0,925 FTP-t. Tehát 1 FTP-nként buksz 10,81 centet. A bónusz során 1 FTP után kapsz 4 centet vissza. Szumma így FTP-nként buksz 6,81 centet. Iránymutatóként tehát 1000 FTP kb. 68 dollár mínusz.

    Ebből bárki ki tudja számolni, hogy a hátralevő FTP mennyiségétől függően mikortól éri meg a maradékot ruletten kipörgetni. Sarkított példa, de ha kaptál 69 dollár bónuszt, s már csak 1000 FTP hiányzik, hogy megkapd, s 10 perc múlva lejár a bónusz, megéri gyorsan rulettel megcsinálni, s így máris 1 dollárt plusszoltálD
    kiscash and SMaster50 like this.

  7. #7
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis segítség annak, akinek még nem járt le a bónusza, s tudja előre, hogy nem fogja tudni időben kipörgetni!

    A kaszinójátékokban rakott tétek után is kapsz pontot. (4 dollárnyi tét 1FTP) Ruletten tudsz úgy rakni, hogy 0 szórással fixen bukjál: 10 cent 0-ra, 1,8 pirosra, 1,8 feketére. Így pörgetésenként fixen buksz 10 centet, viszont kapsz 3,7 dollár tét után 0,925 FTP-t. Tehát 1 FTP-nként buksz 10,81 centet. A bónusz során 1 FTP után kapsz 4 centet vissza. Szumma így FTP-nként buksz 6,81 centet. Iránymutatóként tehát 1000 FTP kb. 68 dollár mínusz.

    Ebből bárki ki tudja számolni, hogy a hátralevő FTP mennyiségétől függően mikortól éri meg a maradékot ruletten kipörgetni. Sarkított példa, de ha kaptál 69 dollár bónuszt, s már csak 1000 FTP hiányzik, hogy megkapd, s 10 perc múlva lejár a bónusz, megéri gyorsan rulettel megcsinálni, s így máris 1 dollárt plusszoltálD
    Még számold bele az FTP-ok értékét, + kapsz egy casinó flip out tornára jegyet

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem a legtöbb ember kijátssza a bónuszt, aztán tiplizik. Ide visszacsábítani tömegeket már csak az amerikaiak bevonásával lehetne.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  9. #9
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Én is kijátszottam a bónuszt aztán tipliztem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •