Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree8Likes
  • 2 Post By mikki86
  • 1 Post By lourker
  • 2 Post By Flush67
  • 1 Post By Suncitizen
  • 2 Post By misirulez

Téma: NL50 bottom set monoton boardon

  1. #1
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás NL50 bottom set monoton boardon

    Mit gondoltok az alábbi handről? Érdekel, ki hogyan játszaná, mit gondol az ellenfél rangeről flopon, turnön stb, de csak ha indoklás is jár mellé

    Saját image: 30/24 körüli játék, feszes 3bet % korai emelő ellen a vakokból.
    OOP fold to cbet sima potokban 40%.
    Flop c/r csak 6%, de felhívnám a figyelmet rá, hogy ellenfelünk mennyire nem szeret cbet/foldolni (cbet popup jobb alja)

    Ellenfelünk:
    HH_CB.jpg
    HH_MAIN.jpg

    $0.25/$0.50 Zoom No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($52.15) 104bb
    UTG+1 ($54.93) 110bb
    CO ($66.17) 132bb
    BTN ($56.03) 112bb
    SB ($69.96) 140bb
    Hero (BB) ($64.46) 129bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is BB
    1 fold, UTG+1 raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1

    Flop: ($3.25, 2 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $2.50, Hero raises to $8.50, UTG+1 calls $6

    Turn: ($20.25, 2 players)
    Hero bets $13.75, UTG+1 raises to $33.50, $19.75 to Hero ($40.71)?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Ha az a 37 azt jelenti a cbet popup-ban, hogy 37%-ban cbetel flopon nem csoda, hogy nem szeret/szokott annyira cbet foldolni;p

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egy alacsony cbet % nem feltétlenül jelenti azt, hogy vaueheavy a cbet skálája
    De legtöbb játékosnál viszont igen, szóval igazad van. Nem is lepett meg, vagy nem mondtam, hogy ne függne össze. Nyilván a rangeket utcáról utcára kell szűkíteni, nem csak adott utcára koncentrálni.

    Egyébként nekem van egy elképzelésem, hogy mi az, amivel ezt a linet csinálta, csak kíváncsi vagyok, mások hogy gondolkoznak erről a szituációról, mivel foldolnátok, mivel stackelődnétek stb

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    C/r + bet után a PS NL50 mezőny túlnyomó része nem fog rádblöffölni, teljesen sematikus játék megy. Kb az összes meglepő agresszió abból jön, ha valaki megkapja a gutshotját, vagy rivereli a szettjét.

    Nyilván csinálhatná ezt 99-cel meg JhT-vel is, mert a flop megadó rangében (valamilyen súllyal) ott vannak ezek, de nem fogja. KT-vel néha lehet, de azzal is inkább callolni fog.
    Tir-X and crochodil like this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Statjai (nagyon passzív) image-el nem nagyon foglalkozik szvsz.(és ilyen statok mellett sztem igencsak valueheavy;p)

    Sztem nála simán lehet AcAh, AdAh, AhAs, KK, 66, AhKh, AhKc, AhKd, AhKs, a kérdés az, hogy kész flushoket mennyit teszünk a kezébe, mert nem olyan játékos aki nagyon trükközne/slowplayelne flopon sztem. Blöffölni meg nemigen fog itt.
    Tir-X likes this.

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a line, egyedül talán a preflop megadást tartom kicsit lazának.
    Nem hiszem, hogy oop realizálni tudunk elegendő értéket ezzel a lappal.
    A flop cbet méret alapján felmerülne bennem egy sima call, elég passzív statjai vannak, így ha már belekezdett ebben a spotban hadd lője csak tovább az OP+FD, 2OC+FD lapjait is. Ezenkívül a nyitóskálájának nagyobb részében lesz nála kész flush, mintha pl. CO lenne. Persze ha átáll checkback-re, akkor az szomorúsággal töltene el, emiatt talán tényleg jobb a flop x/r. Turn-ön viszont nagyon erős, amit csinál, szerintem nem leszel elégszer elöl.
    Lehet, hogy hülyeség, de flop 3betre hogy reagálnál?
    Tir-X and Suncitizen like this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    A line alapján nekem egy nut flush vagy OP + FD. 66, 99 már floppon aggróbb lenne. Esetleg KK :P
    Tir-X likes this.

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nem tudom mekkora a minta róla de nekem bőven elég ránézni arra a wwsf-re hogy befejezzem a gondolkodást.
    Tir-X and Suncitizen like this.

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Köszi a kommenteket! Egyetértek Veletek, az a WWSF tényleg nagyon kicsi, valamint semmi semiblufföt nem raknék az adott arc kezébe. Inkáb az az érdekes, hogy mely valuehandek lehetnek nála, én leginkább a KK-t tudtam elképzelni, azt is leginkább FD nélkül. Gondoltam egyéb setek, vagy flush vagy emeltek volna flopon, vagy ha ott nem, akkor itt sem. Szóval turnön dobnunk kell szerintem is.

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A flop cbet méret alapján felmerülne bennem egy sima call
    Úgy gondoltam ő az a típus lesz, aki nem dob el semmilyen overpárt itt egy raisere, ezért szerintem jobb a c/r a callnál. A pre call egyébként szerintem azért nem túl laza, hanem inkább tökre +EV, mert ha ránézünka statjaira, látszik, hogy simán explitálható lesz, nyilván nem csak setminingra megyünk. 60%-ban chbackeli majd a flopot, most a turn fold after flop check as pfr-re nem emlékszem pontosan, de arra igen, hogy magas volt. Szóval csomó checkback, aztán turn fold lapja lesz, sok lehetőségünk van egy csomó boardon.

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy hülyeség, de flop 3betre hogy reagálnál?
    Szerintem meg tök jó kérdés, érdemes megvitatni az ilyet
    Szerintm dobnunk kéne. Flop setet és néhány nem nut flush alkotná leginkább a ranget ebben az esetben. Mit gondolsz erről/gondoltok?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •