Oldal: 543 / 594 ElsőElső ... 43443493533541542543544545553593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.421 - 5.430 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5421
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Arról nem beszélve, hogy ha ezt nyíltan megbeszélitek csetben, ezért simán kibaszhat a PS szerintem.

  2. #5422
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Velem egy mtt ft-n történ olyan, hogy mikor még 8-an voltunk két román látványosan összejátszott egymással mindig ha az egyik behúzott egy nagyobb kasszát pár osztáson belül áttolt pár 100k-t a másiknak és fordítva. Én akkor sajnos 7. lettem a végén az egyik 3. a másik 1. lett. Később gondolkoztam, hogy jelzem a 888-nak, hogy szerintem csaltak a játékban!

    Hand history-ból még így is jelezhetném a kérdéses leosztásokat?

  3. #5423
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    HRC-ben nézegetem a push range-eket, hogy legyen egy példa: preante 4bb UTG-ből.
    Itt gondolom nem ICM-et kell nézni, hanem elég ha Chip EV-t nézek.
    Úgy jó hogy a díjazásnál csak az első helyhez írok be egy 1-est, a többit pedig üresen hagyom?
    Az a gondom hogy többféle range is kijöhet.
    - Basic mód (nincs flat call): ez nem hiszem hogy jó, mert jellemzően flatelni fognak ahol játszogatok.
    - Advanced mód, engedem a flatet: gondolom ez lesz a jó
    - FGS: így is teljesen más range-ek jönnek ki, de Advanced módban ez nincs, illetve lehet hogy ezt inkább erős ICM hatásnál érdemes használni?

    Szerk: közben kigugliztam nagyjából a dolgokat, meg Aptok új videójában is pont erről van szó.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2014. 10. 09. 18:33

  4. #5424
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem egyszer szóllított meg így játékos, ráfizettem, hogy engedtem neki. Soha többet nem csinálnám! Mi lett a vége?
    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha te vagy a jobb játékos, akkor butaság lenne engedned neki minden második kasszát. Egy nálad jobb játékos meg nem ajánl fel neked ilyet, szóval a válasz egy kategorikus nem.
    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról nem beszélve, hogy ha ezt nyíltan megbeszélitek csetben, ezért simán kibaszhat a PS szerintem.
    Végülis szépen kiejtettük a 3. disconnected játékost és addigra 3x annyi zsetonom lett mint a másik Kolumbiai játékosnak, amúgy sem tűnt erősnek, és ő ajánlotta fel, szóval ez van. Szerencsére neki fontosabb volt,h 83$ helyett 147-t kapjon, ha nem így gondolja és egymásnak esünk még amikor hárman vagyunk akkor lehet felmákolta volna magát 50-50 stackarányra. Szerintem jó volt így, bár kicsit szégyenlem,h néha kiesve a ritmusból 3beteltem szegényt.

  5. #5425
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Velem egy mtt ft-n történ olyan, hogy mikor még 8-an voltunk két román látványosan összejátszott egymással mindig ha az egyik behúzott egy nagyobb kasszát pár osztáson belül áttolt pár 100k-t a másiknak és fordítva. Én akkor sajnos 7. lettem a végén az egyik 3. a másik 1. lett. Később gondolkoztam, hogy jelzem a 888-nak, hogy szerintem csaltak a játékban!

    Hand history-ból még így is jelezhetném a kérdéses leosztásokat?
    b@szok én rá, csak a románokat oda-vissza.

    még szép h jelzed, ne viccelj!
    Netrol likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #5426
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Azt tudom,h el lett b.szva, preflop csak callolnék már, de a river még mindíg fold nekem.
    Az ellenfélről nincs adat.

    No Limit Texas Hold'em Hand, 75/150, lecso10 | BOOM! Hand Replayer

  7. #5427
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tudom,h el lett b.szva, preflop csak callolnék már, de a river még mindíg fold nekem.
    Az ellenfélről nincs adat.

    No Limit Texas Hold'em Hand, 75/150, lecso10 | BOOM! Hand Replayer
    Hát ez szerintem minden utcán el lett baszva.
    lecso10 likes this.

  8. #5428
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tudom,h el lett b.szva, preflop csak callolnék már, de a river még mindíg fold nekem.
    Az ellenfélről nincs adat.

    No Limit Texas Hold'em Hand, 75/150, lecso10 | BOOM! Hand Replayer
    miért lett miniraise pre?
    "Zseton kell, nem imidzs"

  9. #5429
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Sztem pre limp, vagy nagyobb izo. (De inkább limp, én 88+al izolálnék mondjuk 625ig).
    Ezzel a miniraisel semmit nem dobatunk 2 limper ellen, viszont utánunk eldobatunk lapokat amik limpelnének. (SB/BB-bár így sem lesz rossz oddsuk-). Egy 66al én nem bánnám ha minnél többen néznénk floppot 40bb eff.
    Post meg nem értem river betet. Flop 3way check-callolt. Nem fog semmi jobbat dobni(max 77), és nem fog semmi rosszabbal megadni.Szerintem

  10. #5430
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Pre én is belinkelnék. Lecsó meg az is lehet, hogy a river betet varnyúnak szánta, hogy az ellenfél hátha callol splitre mondjuk egy KQ-val.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •