Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (103) összesen
Like Tree92Likes

Téma: Petíció indult a Spin & Go megszüntetéséért

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    8 éve kezdtem kb pókerezni akkor még fullring FL holdemmel hud nélkül. Ma meg veszekednek a hyper sng grinderek, hogy egy ilyen spin&go féle játék elviszi a fisheket

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Tomica77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Előre leszögezem ,hogy nem értek az sng-hoz szóval lehet butaságot kérdezek.Ugye a fő probléma az hogy elviszi a fisseket a többi sng asztalról ez a mód,de ez a jéték egyébként verhetetlen?Miért gond egy Hu vagy 6 max,9max regnek átállni erre a játékra ha már úgyis ott van az összes hal?
    Azért gond, mert olyan varianciája van, mintha abból kéne megélned, hogy minden héten kapsz mondjuk 50 ezer forintnyi lottószelvényt.

  3. #33
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Továbbra is azt mondom nem kötelező ezt játszani! Lemegy az újdonság varázsa és visszatér minden a régibe!

  4. #34
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Igazából két táborra fog szakadni a dolog
    1: a h-turbo grinderek, akik csak azt érzik, hogy elmennek a fish-ek (gyanítom egy ideig) és csökken a profitjuk, illetve a szerencsejátokot nem támogatók
    2: akik elkezdenek spin'n go-zni és kihasználják, hogy fish-ekben gazdag tengerben gázolhatnak térdik (gyanítom egy ideig) és bevállalják a szerencsefaktort ezért

    Igazságot meg úgy se lehet tenni...a PS pedig azt fogja csinálni, ami neki gazdaságilag jobban megéri, ennyi.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    A legnagyobb találmány az elmúlt 3-4 évben (rush poker volt hasonló, akkor is ment az elején a rinya).

    Lehet itt rinyálni, de ilyen újítások nélkül annyian játszanának, mint kb a sakk.hu-n. 8 éve pókerezem, szépen lassan lettem nyerőből BE majd bukó.

    Eleve 8 év alatt magát a játékot is megunja az ember (kell az újítás), azt meg főleg, hogy ha beül játszani, olyan érzése van mintha kirabolnák ( kivéve a versenyek, ott továbbra is gyengébb a mezőny).

    Ügyesek, szorgalmasok vagytok tényleg srácok, ezzel nincs is semmi gond, ugyanakkor elcseszitek több millió ember szórakozását ( akinek ez az, és nem munka). Őszintén szólva én nagyon örülök ennek az újításnak és főleg a rinyálásnak, így lesz egy játék ahol nálam hülyébbekkel játszhatok (élvezhetem a játékot) és ha az "én számaimat húzzák ki" akkor pár dolcsiból nyerhetek 1-2k dolcsit.

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Majd akkor lesz ez megszüntetve, ha a fishek írnak petíciót A többiek addig gyakorolhatják a széllel szemben hugyozás művészetét
    trixilw likes this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Én meg peticító indítok hogy PLO-ban is legyen
    CsabiST likes this.

  8. #38
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    ha csak a 2x,4x,6x és 10x szorzósok lennének kifizetve azt jelentené hogy 12% a fee. régen 9%-os fee-nél (gondoljatok a 10+1$, 20+2$ sng-kra) senki sem rinyált. élőben a 10%-nál nagyobb feeknél senki sem rinyál. viszont azt is tudjuk, hogy valójában 7% a fee és 5% amolyan jackpotba megy. ez viszont jó a hobbijátékosoknak, hiszen LEHET sikerélményük és játszanak tovább ellenben pl. a hyperturbokon ahol ha lepörgetnek 500+ sng-t biztos bukók.
    na és hányan játszottak jackpot cg asztalokon közületek?! az nem volt ****ság?! azt nem kellett betiltani mert szerencsejáték?! lol
    a sng regek félnek, hogy a fishek nem hyper sng-znak velük, inkább véletlenszerű ellenfelek ellen játszanak egy számukra sokkal élvezhetőbb hyperturbo játékot!

  9. #39
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg peticító indítok hogy PLO-ban is legyen
    Ott lenne igazán durva variancia.

  10. #40
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kircip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott lenne igazán durva variancia.
    Legyen egyből kicsapós struktúrájú is akkor már, és kész a félkarú rabló.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •