Oldal: 82 / 86 ElsőElső ... 32728081828384 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 811 - 820 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #811
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    pubmed.gov-féle lapokon találsz sokat. Ahogy nézem itt is van róla szó, bár most ezt nem olvastam végig: A késő esti evés jobb a zsírégetés és egészség szempontjából? / Tesztoszteron eMagazin

    De kipróbálhatod nyugodtan te is, aztán rájössz, hogy igazán az számít hány gramm szénhidrát/zsír/fehérjét vittél be aznap, nem az időzítés/gyakoriság.

  2. #812
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    S0nnyB1ack:
    Box edzeseket illetoen szerintem nincs limit, hogy hanyszor edzel egy heten, amennyit birsz, max tulhajszolod magad egy ido utan es tartani kell 1-2 nap pihenot. En par eve 2 kuzdosportra is jartam, es mellette katonasagra is keszultem, onszorgalombol. Egy napom ugy nezett ki hogy futas, kempo, otthoni edzes, brazil jitsu. Masnap futas, otthoni edzes, uszas. Ezek valtottak egymast.
    Lenyeg hogy akar sajat testsulyos edzest, akar sulyzost csinalsz meg box mellett, legyen meg a rendszeresseg, es egy heten max 2x dolgozz ugyan arra az izomcsoportra es ne legyen az a ketto egymast koveto nap. Lehet minden nap edzeni, en mai napig heti 6 napot edzek, csak itt arra gondolok, hogy pl ha hetfon sz*rra fekvozod magad akkor kedden ne csinald ugyan azt, hanem pl box es/vagy kardio jellegu mozgas es csak csutortok vagy penteken csinald ujra a fekvotamaszok ezreit :-)
    S0nnyB1ack likes this.

  3. #813
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Shark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    S0nnyB1ack:
    Lehet minden nap edzeni, en mai napig heti 6 napot edzek, csak itt arra gondolok, hogy pl ha hetfon sz*rra fekvozod magad akkor kedden ne csinald ugyan azt, hanem pl box es/vagy kardio jellegu mozgas es csak csutortok vagy penteken csinald ujra a fekvotamaszok ezreit :-)
    Én is így vagyok ezzel, csak kicsit máshogy. Ha pl. hétfőn szarrá sörözöm magam, akkor kedden inkább mást, mondjuk bort iszom, mert akkor a sör nem esik olyan jól. Csütörtökön persze már jöhet megint kifulladásig. Ja, ez nem off, én is gyúrok, májra.
    Faréj, Nex, Maxxxika and 2 others like this.

  4. #814
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #815
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Sok gyümölcs= sok gyümölcscukor. Csak módjával, ne ess túlzásba.

  6. #816
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Futás közben eléggé le szoktam izzadni, hiába vettem "kiválóan szellőző" futópólót ugyanúgy rám izzad, mint akármelyik átlag póló csak utána előbb szárad meg. Most, hogy jön a hűvösebb idő egyre inkább zavar, hogy a futás befejeztével 2 perc alatt kihűlök a póló száradása miatt.
    Melyik gyártót-márkát ajánlanátok emberi áron ami tényleg nem magába szívja az izzadságot, hogy rám tapadjon, mint egy nylon zacskó, hanem nagyrészt elvezeti és legalább részben száraz tudnék maradni? Lehetőleg személyes tapasztalatok érdekelnek, mert teszteket meg gyártói leírásokat már olvastam eleget, de nem igazán volt egyik sem meggyőző.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #817
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Futás közben eléggé le szoktam izzadni, hiába vettem "kiválóan szellőző" futópólót ugyanúgy rám izzad, mint akármelyik átlag póló csak utána előbb szárad meg. Most, hogy jön a hűvösebb idő egyre inkább zavar, hogy a futás befejeztével 2 perc alatt kihűlök a póló száradása miatt.
    Melyik gyártót-márkát ajánlanátok emberi áron ami tényleg nem magába szívja az izzadságot, hogy rám tapadjon, mint egy nylon zacskó, hanem nagyrészt elvezeti és legalább részben száraz tudnék maradni? Lehetőleg személyes tapasztalatok érdekelnek, mert teszteket meg gyártói leírásokat már olvastam eleget, de nem igazán volt egyik sem meggyőző.
    Hi

    Pl tegnap nem tudom hány fok volt, de egy szál hosszúújjú pólóban futottam. Csupa izzadság lett, de 10 perc amíg hazasétálok, egyszer sem fáztam még meg. Persze nem szabad órákig futás után kint maradni. Ha kicsit hűvösebb idő van ettől, akkor egy pamut póló, plusz egy légáteresztős felső/pulóver. Ha már kifejezetten hideg van (10 fok alatt) akkor erre megy egy széldzseki. Ha ku..a hideg van, akkor pedig a széldzseki helyett egy poláros de szélvédős légáteresztő dzseki.

    A decathlonos cuccok telljesen jók, és van választék, jó árban vannak.

  8. #818
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az nem úgy van, hogy kell egy 100% műszál technikai aláöltöző, ami kivezeti, meg fölé egy póló, ami elnyeli az izzadságot? Mint a síelésnél.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #819
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek nem tetszik az járjon teniszezni.

  10. #820
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek nem tetszik az járjon teniszezni.
    Teniszezni szerintem igencsak jó program, pedig jó nagy donk vagyok benne. Már majdnem olyan jó, mint inni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •