Oldal: 192 / 268 ElsőElső ... 92142182190191192193194202242 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.911 - 1.920 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1911
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Rezsó Pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Simán végig szurkoltam a csapatnak még úgy is hogy vitte a mixet mivel Magyar vagyok! De a kijutásra garantáltan nincs esély sajnos 4-5 hely a reális
    Ha ez a meglátásod olyan jó, mint a tipped volt, akkor örülök, hogy ez a véleményed!
    Egyébként meg 5. hely mint cél olyan, mintha az lenne a célom a pókerben, hogy ne veszítsek, nyerni nem is fontos - lol!

  2. #1912
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 09. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hülye vagy rezsó, menj haza. Ilyen meccs után azt mondod hogy nincs esélyünk a 3. helyre??
    Szerintem simán meglesz a 3. hely
    Milyen meccs után? szerinted olyan jók voltunk? Eleve 2 csapat jut ki egyenes ágon a 3. helyezettek listáján meg nem végzünk előkelő helyen. Ne legyetek már ilyen naivak!!! Talán a következő EB selejtezőbe lesz esélyünk.

  3. #1913
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Rezsó Pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen meccs után? szerinted olyan jók voltunk? Eleve 2 csapat jut ki egyenes ágon a 3. helyezettek listáján meg nem végzünk előkelő helyen. Ne legyetek már ilyen naivak!!! Talán a következő EB selejtezőbe lesz esélyünk.
    Igazad van, ha olyan jók lennénk, akkor már az elejétől úgy focizunk, mint a második félidőben, de hogy ez ott van 3. hely szintjén az tuti és előbb utóbb elhisszük, hogy nem kell beszarni senkitől, respekt legyen, de ebben a csoportban nincs legyőzhetetlen ellenfél. Hajrá Magyarország!

  4. #1914
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Ezen a meccsen nem az eredmény volt a lényeg szvsz, hanem az, hogy csúsztak-másztak a játékosok. Nyilván ez alapkövetelmény lenne, de nálunk ez már az extra teljesítmény kategóriága tartozik. Akkor is elégedett lettem volna, ha marad az 1-0, mert láttam az akarást.
    Flush67 and VTomi24 like this.

  5. #1915
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet Rezsó Pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen meccs után? szerinted olyan jók voltunk? Eleve 2 csapat jut ki egyenes ágon a 3. helyezettek listáján meg nem végzünk előkelő helyen. Ne legyetek már ilyen naivak!!! Talán a következő EB selejtezőbe lesz esélyünk.
    Ugye nem rugtál még labdába mert a hozzá szólásaid alapján ez jön le , most olvastam Piturca nyilatkozatát , itt van románul "Am fost forțați să facem pasul înapoi. Din punct de vedere fizic, mai mulți jucători nu au fost la un nivel optim. N-am dorit să facem pasul înapoi, Ungaria ne-a obligat. Ez az jelenti hogy a Magyar csapat ránk erőltette hogy viszább áljunk , és a Román játékosok fizikailag nem birták a második félidőt.

  6. #1916
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye nem rugtál még labdába mert a hozzá szólásaid alapján ez jön le , most olvastam Piturca nyilatkozatát , itt van románul "Am fost forțați să facem pasul înapoi. Din punct de vedere fizic, mai mulți jucători nu au fost la un nivel optim. N-am dorit să facem pasul înapoi, Ungaria ne-a obligat. Ez az jelenti hogy a Magyar csapat ránk erőltette hogy viszább áljunk , és a Román játékosok fizikailag nem birták a második félidőt.

    Román-magyar: Nyerhettek volna a magyarok - Piturca

    Victor Piturca, a román válogatott szövetségi kapitánya elmondta, hogy a magyar válogatott megnyerhette volna a bukaresti Európa-bajnoki selejtezőt.
    „Sajnos nem úgy alakult a meccs, ahogy akartuk. Korábban szerettünk volna gólt elérni. A végén a magyarok egy szabadrúgásból egyenlítettek. Egyértelműen a három pontot szerettük volna megszerezni. Nem egy dráma a végeredmény. Helsinkiben legalább egy pontot kell szereznünk, hogy feledtetni tudjuk ezt a sikertelenséget” – mondta Piturca.

    „Az a feladatom, hogy a játékosaim rendbe jöjjenek, mert le vannak törve. Kedd este jól kell játszanunk” – mondta a kapitány, aki szerint egyáltalán nem számít, hogy nem adtak meg nekik egy gólt, s hogy szerinte nem történt szabálytalanság Dzsudzsák gólja előtt. A magyar csapat is szerzett egy érvénytelen találatot, ez benne van a játékban. Ezzel a témával nem akart foglalkozni a szakember.

    „A remek első félidőben több gólt kellett volna rúgnunk, nem tettük. A második félidőben egy-egy után a magyarok szerezhettek volna még egy gólt, és nyerhettek is volna – tette hozzá a kapitány, aki szerint az első félidőben fölényben voltak a mérkőzésen, a második játékrészre azonban visszaestek.

    „Huszonöt-harminc percig lehet ezt a játékot játszani, mi egy félidőn át bírtuk. Semmi rosszat nem mondhatok a játékosaimról. Mindenki a legtöbbet hozta ki magából.”

    Piturca nem értett egyet azzal, hogy nem alkotják kreatív játékosok a román csapatot, megismételte, hogy egy szabadrúgásgóllal egyenlített Dárdai együttese.

  7. #1917
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    tavaly a török magyar x után is hasra estünk én akkor sem és most sem esek hasra ettől az x től

  8. #1918
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Kezeljük helyén az eredményt.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  9. #1919
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet junkisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tavaly a török magyar x után is hasra estünk én akkor sem és most sem esek hasra ettől az x től
    Azért valamilyen szinten lehet neki örülni - hasraesés nélkül is - ugye?

  10. #1920
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    akinek ez a siker szintje az örüljön

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •