Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (103) összesen
Like Tree92Likes

Téma: Petíció indult a Spin & Go megszüntetéséért

  1. #71
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi idő ebből letolni 20k-t ha rendesen grindolja valaki?
    Nekem átlag 2:10 most egy spin'n go, innentől meg mindenki számolja ki, hogy hány órát tol naponta és mennyi asztalon.
    Hardcore grindereknek nyilván meglehet 1 hó alatt is a 20k.

  2. #72
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet AArmageddon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket amúgy honnan vetted? Bátran vannak leírva itt számok, de hogy jöttek ki? Mekkora ROI-t vettél alapul a variancia számításnál? Megpróbáltam utánajárni szimulátorral és a következő eredményekre jutottam.

    2% ROI-t hozó játékossal 40000-es mintán:
    A: kb. 20% eséllyel leszel mínuszban
    B: 30% eséllyel futsz bele 500BI+ downswingbe
    C: 1000BI-osba alig 1%-ban.

    2% ROI-t hozó játékossal 60000-es mintán:
    A: kb. 15% eséllyel leszel mínuszban
    B: 50% eséllyel futsz bele 500BI+ downswingbe
    C: 1000BI-osba kb 3%-ban.

    4% ROI-t hozó játékossal 40000-es mintán:
    A: kevesebb, mint 1% eséllyel leszel mínuszban
    B: kb. 1,5% eséllyel futsz bele 500BI+ downswingbe

    4% ROI-t hozó játékossal 60000-es mintán:
    A: szintén kevesebb, mint 1% eséllyel leszel mínuszban
    B: kb 3% eséllyel futsz bele 500BI+ downswingbe

    Nem akarom alábecsülni a varianciát, de ennek fényében azért a "milliókat kell generációkon keresztül játszani" is túlzás, illetve tisztán látszik, hogy játék javulása (ROI növekedés) milyen mértékben befolyásolhatja azt. Az, hogy manapság egyes játékokhoz akár 1000BI bankroll kell, tudtommal nem olyan meglepő. Fontos kérdés tehát, hogy reálisan mekkora ROI hozható ezekben a játékokban.
    Nem értem mitől minta ebben a játékban 60k db ha ezidő alatt átlagban mindössze 3-szor(!) csapja a nagy jackpotot. De persze a milliókat kell játszani túlzás... Meglepne, ha:
    -fél millió db alatt bárki produkálna pozitív roi-t különösebben nagy mák nélkül.
    -lepörgetne ennyit bárki mielőtt az életkedve elmegy a pókertől.
    -érfelvágás nélkül vállalsz be 500BI+ downswingeket - egyébként is mi értelme, amikor ugyanakkora bankrollal játszhatsz valamit amire elég 100-150BI is?
    -a kommentelők felének (akik a spin&go-ban nem látják, hogy mekkora gyümigép) lövése lenne arróla bonyolult fogalomról ami matematikának hívnak.

    Nem mellesleg szánalmas, amikor nyerni képtelen emberek (akik azért képtelenek nyerni, mert nem fektettek elég energiát abba, hogy nyerjenek), örülnek, ha nyerő regek profitja folyamatosan lecsökken. Igaz Rezsó Pró (meg az 52 másik nicked) ?
    Boletus and Moniasp like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #73
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Rezsó Pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A "rake beck pró" alatt azt értem hogy a játékban nem termel profitot a bevétele az RB ből származik! Van aki az SNE miatt termel -20-50e$-t. De mégis "Proooo"
    Te lépsz visszafelé szintet ha éppen -10-20-30K ba vagy?
    Kb nem is lenne hs játék ha minden játékos egyforma rb-t kapna mondjuk 30% ot
    Nem mindegy, hogy honnan jön a profit? A rakeback is profit, pont ugyanolyan mintha a játékkal nyernél. HS sng regek, persze, hogy rb prók, mert olyan kibaszott erős a mezőny, hogy nagyon jó eredmény a 0% körüli roi is. Lehetne kevesebb asztalon jobban odafigyelve pluszos roit csinálni, de nem éri meg, mert alacsonyabb roi mellett nagyobb rb-vel többet keresel. Csak ez számít. Próbáld meg utánuk csinálni, hogy 20+ asztalozol 100$+ szinten, ha sikerül, megemelem a kalapom előtted mélyen.

    Ha az rb pró azt jelenti, hogy egy évben bukok játékkal 30k$-t de év végén kapok 120k$ rakebacket, akkor igen, nagyon szívesen lennék rb pró, és még a savazó véleményeket is végíghallgatnám érte!
    BT86, CsabiST and Laci24 like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #74
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    amúgy csak annyit tennék hozzá, hogy mintán töprengtek, de nézzetek már rá pár 6-max hyperes grafjára és lássátok, hogy ott is 100k-s mintáról kell beszélni, hogy beálljon valami hosszútávszerű cucc. Mégis tolják. Szóval nem, az ev az ev és mindig ottvan.
    rockett likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #75
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Rezsó Pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ""
    Nekem például totál mind1 kinek bukom a pénzt, nektek nem mind1
    Ha neked mindegy, akkor bukd nekem, és mindenki jól jár.

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Úgy látom gyorsan kipörög itt a variancia, vagyis hamar kijön az edge. :P 1 Spin & Go-n belül 2x volt pókerem. Nem kell itt félni a varianciától.
    Pedig nincs is nyerő accom a starson.

  7. #77
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát azt letisztáztuk, hogy maga a játék ugyanannyira tudás alapú mint a hyper. Pipa.
    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom, nem sikerült megérteni.


    De itt befejezem, mert nyilván sosem fogom megérteni az álláspontod, mert soha nem voltam olyan, aki örül annak, hogy szépen lassan, folyamatosan veszít, te tudod, milyen lehet ez, és miért jó, és nyilván te sem fogod megérteni az álláspontom, mert ebből kifolyólag valószínűleg nem vagy kompetitív, versengő, győzelemre törekvő típus.
    Idézet tőled: "A Spin&Góban pont az a legnagyobb szemétség, hogy egy olyan tudásalapú játék, ami rövid távon (ami eme játék esetében néhány százezer/millió spin&gót és akár éveket jelent) gyümölcsös nyerőgép."

    Te magad írod, hogy ez is tudásalapú játék... Akkor mit nem értettem meg?

    A sakk tudásalapú játék. Ha Lékó Péternek 100 forintot kell fizetnem minden sakk játszmáért, és győzelem esetén 50 ft-ot kapok akkor már nem tudásalapú játék? -.-'

    Másik része, de, pontosan győzelemre törekvő típus vagyok, azért játszom. Ugyanakkor a pókerre szánható időm durván korlátozott, és az már rohadtul nem hoz lázba, hogy küszködjek olyan emberekkel akik napi sok órát tudnak a játékuk fejlesztésére szánni. Biztos jó dolog lehet Nadal ellen teniszezni, de valahogy napi szinten inkább teniszezem velem hasonló szinten lévő játékossal.

    A harmadik, ebben a játékban is plusszos vagyok, jó semmi összegről beszélünk, de semmi téten is játszom, pontosan azért, mert nekem ez hobbi. Sőt még a mintám is elenyésző, de mivel matematikailag, lehet nyerni és nyerek is ( nem a pénz az elsődleges szempont, de úgysem minuszos) ezért játszom. De te gondolom moziba sem jársz, teniszpályát sem bérelsz, bulizni sem jársz el, mert ezekkel a hobbikkal folyamatosan pénzt veszítesz, te meg ez ellen vagy...

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki egy kicsit is a fejével gondolkozik az megérti a többinek meg mondhatott hogy megvirradt , én mindezeket megirtam a szupportnak hogy ne nézzenek hűjének mert ha lottózni akarok akkor azt játszok , tudják ők nagyon jól hogy kinek éri meg csak bepróbálkoztak elég nagy sikerel.A játék tudásom csak 1-kicsivel több a semminél de még se kérek ebből a sz@rból.
    LOL!!!!! ˝ne nézzenek hűjének˝

  9. #79
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézet tőled: "A Spin&Góban pont az a legnagyobb szemétség, hogy egy olyan tudásalapú játék, ami rövid távon (ami eme játék esetében néhány százezer/millió spin&gót és akár éveket jelent) gyümölcsös nyerőgép."

    Te magad írod, hogy ez is tudásalapú játék... Akkor mit nem értettem meg?

    A sakk tudásalapú játék. Ha Lékó Péternek 100 forintot kell fizetnem minden sakk játszmáért, és győzelem esetén 50 ft-ot kapok akkor már nem tudásalapú játék? -.-'

    Másik része, de, pontosan győzelemre törekvő típus vagyok, azért játszom. Ugyanakkor a pókerre szánható időm durván korlátozott, és az már rohadtul nem hoz lázba, hogy küszködjek olyan emberekkel akik napi sok órát tudnak a játékuk fejlesztésére szánni. Biztos jó dolog lehet Nadal ellen teniszezni, de valahogy napi szinten inkább teniszezem velem hasonló szinten lévő játékossal.

    A harmadik, ebben a játékban is plusszos vagyok, jó semmi összegről beszélünk, de semmi téten is játszom, pontosan azért, mert nekem ez hobbi. Sőt még a mintám is elenyésző, de mivel matematikailag, lehet nyerni és nyerek is ( nem a pénz az elsődleges szempont, de úgysem minuszos) ezért játszom. De te gondolom moziba sem jársz, teniszpályát sem bérelsz, bulizni sem jársz el, mert ezekkel a hobbikkal folyamatosan pénzt veszítesz, te meg ez ellen vagy...
    Az nagyon kevés, hogy egy játék tudásalapú, ha a tudáskülönbség olyan hosszú idő alatt realizálódik, amire nem érdemes építeni. Ezt nem sikerült megértened úgy 3-4. nekifutásra sem. De mondok egy példát, kíváncsi vagyok játszanál-e a következő feltételekkel:
    1. Adott egy játék, amiben te vagy a legjobb az egész világon.
    2. Egy 5 éves gyerek ellen kell játszanod, aki csak a szabályokat ismeri.
    3. Egy játszma 3 percig tart átlagban.
    4. Minden győzelmed 2$-t ér, a vereségért nem vonnak le semmit.
    5. Az összeget egyben kapod meg, ha lejátszottál 10 millió darabot.
    Kérdés: Játszanál-e egy ilyen tudásalapú játékot?

    És akármit mondasz, a kommentjeidből egyértelmű, hogy nem vagy győzelemre törekvő, versengő típus, max. csak azt hiszed magadról. De több időt végképp nem pazarolok rád, mert abszolút értelmetlen.
    Boletus, Pat and tikka_masala like this.

  10. #80
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Látom azért sokan még itt is roiban gondolkodnak, ami felesleges. A szerencse határozza meg a roidat, mivel random hogy a 2x 4x 6x stb tudod nyerni vagy éppen bukni. Csak a winrate számít!!
    Utoljára módosítva: gorcsev01 által: 2014. 10. 12. 13:14
    van Gerwen likes this.

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •