Oldal: 204 / 240 ElsőElső ... 104154194202203204205206214 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.031 - 2.040 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #2031
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hi

    Van egy Dell 3214q 4ks monitorom, ami 30hz en megy jelenleg. Vettem hozzá egy display port 1.2-t,amivel elvileg tudnia kell a 60hz et is és 2db radeon 270 2gb kártyám van és próbáltam rá drivert frissíteni az amd catalyst szoftvert letolteni de vmi application install hibát ír ki, elszáll 2 monitor, system restore ral Jon vissza csak. Az eredeti probléma még mindig ott van h miért csak 30hz et ad a monitor dp 1.2 vel?

    50usdt utalok, aki megcsinalja nekem h 60hz legyen és a videó kártya frissitest.

  2. #2032
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Van egy Dell 3214q 4ks monitorom, ami 30hz en megy jelenleg. Vettem hozzá egy display port 1.2-t,amivel elvileg tudnia kell a 60hz et is és 2db radeon 270 2gb kártyám van és próbáltam rá drivert frissíteni az amd catalyst szoftvert letolteni de vmi application install hibát ír ki, elszáll 2 monitor, system restore ral Jon vissza csak. Az eredeti probléma még mindig ott van h miért csak 30hz et ad a monitor dp 1.2 vel?

    50usdt utalok, aki megcsinalja nekem h 60hz legyen és a videó kártya frissitest.
    60hz megoldodott, mar csak a videokartya gazos

  3. #2033
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

  4. #2034
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A termek IP címen kívül még mit néznek ha valaki bejelentkezik,vagy letölti a kliensüket és játszik? Valami még biztos van csak nem tudom pontosan mi az és mit kellene ehhez a pc ben kicserélni? Szakértői véleményeket várok! köszönöm!
    Szerintem kár trükközni, mert ha valami miatt rádfókuszálnak, akkor a kezdőkézskáládtól kezdve, az egérmutató különböző mozgási tulajdonágain át szételemeznek és kibukik a turpisság.

  5. #2035
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Asrock LGA-1155 H67DE3 alaplapon Intel i2500 proci, dedikált videókártya nincs. 27"-os Samsung monitort gond nélkül kezelte, Dell U2711-nél viszont max 1650-es felbontást engedélyez. Próbáltam alaplap VGA driverért frissíteni, nem változott semmi. Van valakinek valami ötlete, tanácsa? DVI kábelt használok.
    Utoljára módosítva: risa által: 2014. 10. 12. 18:47

  6. #2036
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet risa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Asrock LGA-1155 H67DE3 alaplapon Intel i2500 proci, dedikált videókártya nincs. 27"-os Samsung monitort gond nélkül kezelte, Dell U2711-nél viszont max 1650-es felbontást engedélyez. Próbáltam alaplap VGA driverért frissíteni, nem változott semmi. Van valakinek valami ötlete, tanácsa? DVI kábelt használok.
    Nekem is volt régebben ilyen. a Catalyst Control Centerben engedélyezni kellett a "nem támogatott" felbontásokat.

  7. #2037
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt régebben ilyen. a Catalyst Control Centerben engedélyezni kellett a "nem támogatott" felbontásokat.
    Probaltam, de nem engedte...2560x1440@60hrz

  8. #2038
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kár trükközni, mert ha valami miatt rádfókuszálnak, akkor a kezdőkézskáládtól kezdve, az egérmutató különböző mozgási tulajdonágain át szételemeznek és kibukik a turpisság.
    Kár vagy sem, mondjuk úgy hogy muszáj.
    Önhibámon kívül kell "trükköznöm" És akármilyen kedves és jópofa a FT poker support és kedves stábja, le se szarják a mondandómat,stb. Nem hagynak lehetőséget az egyenes útnak,így hát kapják be Tudom hogy megoldható,de hogyan? Persze Új gép,minden új,de próbálok ezen spórolni.

  9. #2039
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Eddig is fagyott a gépemen a HM2 de most használhatatlanná vált Kezd az őrületbe kergetni,olyan szinten befagy minden hogy egy asztalon se tudok játszani,nem hogy többön.Bezárni magát a hm-is percekbe telik mert az egeret addig tart odavontatni. MI A BÁNAT LEHET A GOND? Most húztam újra mindent, a gépet a hmet is.nem értem Mellékelek egy képet,normális hogy így zabálja a memóriát illetve a procit a hm? Ha valakinek van ötlete,javaslata kérem ossza meg velem!

    http://kepfeltoltes.hu/view/141013/j...toltes.hu_.png
    Utoljára módosítva: benyo87h által: 2014. 10. 13. 15:47

  10. #2040
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Eddig is fagyott a gépemen a HM2 de most használhatatlanná vált Kezd az őrületbe kergetni,olyan szinten befagy minden hogy egy asztalon se tudok játszani,nem hogy többön.Bezárni magát a hm-is percekbe telik mert az egeret addig tart odavontatni. MI A BÁNAT LEHET A GOND? Most húztam újra mindent, a gépet a hmet is.nem értem Mellékelek egy képet,normális hogy így zabálja a memóriát illetve a procit a hm? Ha valakinek van ötlete,javaslata kérem ossza meg velem!

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    A helyedben újraraknám a gépet, a legszükségesebb illesztőprogramok után pedig egyből a HM2-t. Így szerintem működnie kell. Utána egyesével az összes többi progit, így kiderülne,h melyikkel van a gond, vagy melyek azok amik összeakadnak egymással.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •