Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (103) összesen
Like Tree92Likes

Téma: Petíció indult a Spin & Go megszüntetéséért

  1. #91
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 26.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Valaki meg tudja mondani, hogy 30$-os téten hány %-ban kell a spin and go-kat nyernem, ahhoz hogy hosszútávon pont 0-ás eredményt érjek el? Úgy is kíváncsi lennék az eredményre, ha a 3 legmagasabb nyereményalap helyett csak 60$-os nyereményalapot számolunk. És mikor van lehetőség alkut kötni?

  2. #92
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 13.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Ez most komoly kérdés? Nem tudod kiszámolni? DD
    Tir-X likes this.

  3. #93
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 26.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    35,7% jött ki, de nem biztos, hogy jó.

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Schneiderus2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki meg tudja mondani, hogy 30$-os téten hány %-ban kell a spin and go-kat nyernem, ahhoz hogy hosszútávon pont 0-ás eredményt érjek el? Úgy is kíváncsi lennék az eredményre, ha a 3 legmagasabb nyereményalap helyett csak 60$-os nyereményalapot számolunk. És mikor van lehetőség alkut kötni?
    Spin & Goban nincs alku. A Full Tilt Jackpot játékában viszont bármilyen téten bármikor köthetsz alkut.

  5. #95
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    No, ahogy ígértem, elővettem az excel+solver kombót, és kicsit hajmeresztő dolog jött ki. Hasonló win%-ok mellett nem jöttek ki (első ránézésre) sokkal jobb hozam a wta-ra. Kicsi, vagy breakeven közeli winrate-ekre (34,5-35%) sem jött ki nagy ROI különbség, kb. ,6-,7%. Viszont ahogy növelem a winratet, úgy nyílik az olló: torzítás nélküli 1%-os ROI-hoz tartozó hozamhoz a jelenlegi 30$-os struktúrában 2,91%-os ROI-t kell hozni! (35,28% vs. 35,97% winrate). 2%-nál torzított érték 5,88%-ra nő.. Szóval minél nagyobb a winrate (fishybb a mezőny?), annál kevésbé kedvez nekünk a díjazás. Szóval ott a pont:
    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az mezőnnyel van gond, hanem a díjazási struktúrával.
    rockett, trixilw and Laci24 like this.

  6. #96
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 06.
    Hely
    Mezőhegyes
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    "fish", "reg", "pro".... A pókert emberek játsszák, a saját pénzükből... Elég érdekes, hogy valaki meg akarja mondani másnak, hogy mire költse a SAJÁT pénzét. Vicc. Elképzelem hogy valaki beáll mellém a boltba, és megmondja hogy mit vegyek, mert az általa ajánlott jobban megéri ( ja és haszna van belőle, mert az ő cége gyártja).

  7. #97
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 30.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    En Full Tilt-en probalkozom a Jackpot SNG-vel.
    Tapasztalataim:
    - Az elejen jol ment, jo jatekkal akar 4-bol 4 jatekot is kepes voltam megnyerni.
    - Jott a "variancia". 0 jatekot nyertem az elmult egy honapban. Kivetel neklkul, vagy jo lapom van meg jobb lappal osszeosztva, vagy a rosszabb lap nyer ellenem (runner,runner, river, etc)
    - Sokszor olyan, mintha botok ellen jatszanek. Ha sikerul valami jobb szorzos jatekot talalni es rakerdezek a deal-re nem is valaszolnak. Meg akkor sem, ha nekem van 1000 chipsem 500 ellen. Sot a legtobbszor barmit felvetek a chat-ben, nem kapok valaszt. Nem muszaj deal-t kotni, de annyit sem valaszolni, hogy nem, illetve soha nem valaszolni semmire szamomra eleg furcsa.

    Erdekelne, hogy masoknak mik a tapasztalatai. En tul oreg vagyok osszeskuves elmeleteket gyartani, es nem is akarok. Engem csak a tapasztalatok erdekelnek. Pozitiv negativ egyarant erdekel.

  8. #98
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    - Jott a "variancia". 0 jatekot nyertem az elmult egy honapban. Kivetel neklkul, vagy jo lapom van meg jobb lappal osszeosztva, vagy a rosszabb lap nyer ellenem (runner,runner, river, etc)˝

    Mennyit játszottál? 10 db-ot? Ezt nem gondolhatod komolyan.

  9. #99
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 30.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Jott a "variancia". 0 jatekot nyertem az elmult egy honapban. Kivetel neklkul, vagy jo lapom van meg jobb lappal osszeosztva, vagy a rosszabb lap nyer ellenem (runner,runner, river, etc)˝

    Mennyit játszottál? 10 db-ot? Ezt nem gondolhatod komolyan.
    Nem szamit mennyit jatszottam. 10db jatekkal valoszinuleg nem irtam volna semmit.
    Nem az volt a kerdes, hogy jol jatszom-e, vagy hogy megtortenhet-e ilyen a valosagban. Termeszetesen megtortenhet a valosagban is.

    A kerdes az volt, hogy kinek mik a tapasztalatai. Nem altalanossagokat akarok gyartani, csak megosztottam az en tapasztalatomat, es erdekel masok tapasztalata. Ennyi.
    Igy mar eleg vilagos?

  10. #100
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok benne biztos, hogy hosszabb távon annyira be fog jönni ez a hobbi játékosoknak. Ok, hogy megvan a varázsa az ezerszeres nyereménynek, de gyakorlatban a kettes szorzó se gyakori. Játék meg nem is nagyon van, néhány bb-s push or fold. Pár spin & go és belefut az ember bicskanyitogató bad beatekbe. Ami nem annyira kedvcsináló a játék folytatására. Legalábbis szerintem.
    SMaster50 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •