Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree64Likes

Téma: Tilt :D kinek mekkora volt a legnagyobb bukója? :)

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nyár elején szenzációs ötletnek tűnt hajnal 3 kor elkezdeni bwin rulettezni haverral, hulla részegen, de persze szigorúan csak fejenként 10-10 ezer Forinttal. Haver annyira izgult, hogy elaludt, én meg buktam 500 ezret, amit zseniális érzékkel, gondoltam, vissza nyerem plo600-on. Még 2k bukó. Örömteli volt a reggel...
    A 10K bukó helyett lett majd 1 milla? Ha lúd legyen kövér...
    jak1 and TiffanyMills5925 like this.

  2. #22
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    az enyém 10 centinél nagyobb. Kicsi is a kocsim.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #23
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én egyszer egy sessionban visszabuktam az addig, évek alatt összenyert pénzemet NL5k-n.

    Aztán szerencsére felébredtem, felkeltem és megreggeliztem.
    dr.drogba, danfiu and iKeksz like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    októberem eddig bruttálfos, graphot majd a végén, de -15k, és szintlépés vissza jelenleg
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    egész ****a kis sztorik vannak itt, már is jobb érzettel szarom le a tegnapi bukót naggeri majdcsak kilábalsz belőle.. ezek a tiltes sztorik annyira viccesek így olvasva, egyiken másikon rendesen benyerítettem

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Jó ki topick, benne is van a könyvelzőmbe mostantól haha
    Úgy3 ével ezelőtt mikor még csak 3műszakos állás mellőt toltam hobby szinten csóróként, ugyanis amit kerestem forintot a sok-sok éjszakázással annak 80-hanem a 90%a álltalában a PokerStarson találta végleges helyét .
    Tudni kell , hogy szerettem az elbukott MTT/SNG-n $-kat gyorsan visszanyerni ..nocomment
    Nézegettem a téteket és találtam egy tetsző nevet (valami "haratai" kínai maki) 3/6$ Cap.Az egyik nap kifosztottam nem játszott aznap ellenem semmit ,semmilyen téten. 2,2K nyertem tőle. Másnap már játszott ellenem Visszakellet adnom a PokerStars szerint míg le nem nulláztam a rollom kb 2,5K$ .Ilyen partikat buktam h mindig elől voltam preflop all-in hegyekre emlékszem AA vs KK , KQ vs KJ,

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •