Oldal: 1192 / 1746 ElsőElső ... 192692109211421182119011911192119311941202124212921692 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.911 - 11.920 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11911
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Hi!
    Nálam egyáltalán nincs HUD hm2-ben már 2 napja...

  2. #11912
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 18.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    sziasztok!kerem segitsegeteket!telon probalok belepni a pokerstarsra de azt irja ki h egy masik geprol be vok jelentkezve es eloob jelentkezzeki h belephessek pedig nem vok sehol bejelentkezve!kb 12 oraja ezt irja ki!

  3. #11913
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet szasza11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!kerem segitsegeteket!telon probalok belepni a pokerstarsra de azt irja ki h egy masik geprol be vok jelentkezve es eloob jelentkezzeki h belephessek pedig nem vok sehol bejelentkezve!kb 12 oraja ezt irja ki!
    Voltam már így, írj a supportnak egy emailt,h ez a gondod, és léptessenek ki a rendszerből. Nekem 5 perc alatt megcsinálták legutóbb.
    Netrol likes this.

  4. #11914
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Reménykedj, hogy nem valaki más játszik épp a pénzeddel! Írj supportnak, mást nem tudok tanácsolni!

  5. #11915
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok , Nekem is 'GUI' problémám volt, írtam a supportnak és így lehet megoldani:

    "Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

    A technikai hiba kapcsán, először ellenőrizze, hogy a Win XP service pack 3 csomagot használja. Ennek leellenőrzésére, kérjük, látogassa meg az alábbi linket:

    Learn how to install Windows XP Service Pack 3 (SP3) - Windows Help

    Hogy többet megtudjunk a problémáról, kérjük, töltsön le erről a linkről egy .rar fájlt:

    http://tbf.me/a/hpg9f

    Ezután ki kell csomagolni a fájlt.

    Ha nem tudja ezt kicsomagolni, letöltheti közvetlenül erről a linkről:

    http://tbf.me/a/BwDejU

    Ezután másolja a kapott Pokerstars.exe fájlt az alábbi mappába:

    "C:\program files\PokerStars.EU" folder (vagy a létező telepítő mappába)

    Ne használja a"PokerStarsUpdate.exe" vagy az asztalon, illetve a Start menüben lévő hivatkozást.

    Kérjük, értesítsen minket, ha sikerrel járt. Ha továbbra is hibaüzenetet kap, kérjük, küldje el a legfrissebb verzióját a naplófájloknak.

    Köszönjük az együttműködését!

    Üdvözlettel:

    Henry
    PokerStars Technikai Osztály"
    Kukker likes this.

  6. #11916
    Fanatikus tag dudu2020365 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    316

    Alapbeállítás

    Hali! olyan kérdésem lenne hogy a Step kupont ellehet adni másik játékosnak?

  7. #11917
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet dudu2020365 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! olyan kérdésem lenne hogy a Step kupont ellehet adni másik játékosnak?

    Szia!

    Elméletileg nem. Neked kell felhasználnod.

  8. #11918
    Fanatikus tag dudu2020365 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    316

    Alapbeállítás

    Értem. köszi!

  9. #11919
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 10. 31.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom beállítani hogy a ps7 versenylobby típusa ps6 stílusú legyen? Korábban volt a versenylobby gomb egyik oldalán ps6 másikon ps7 gomb de most nálam nincs (újra lett rakva).
    Másik kérdésem az lenne hogy sharkscope hud-om ps.fr-en rendesen működik de ps.eu-n nem érzékeli a játékosokat ezáltal nem jeleníti meg a statokat.
    Ötlet? (Már írtam mail-t supportoknak)

  10. #11920
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 09.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Volt valaki akit nem akartak kifizetni a first deposit bonusz,illetve az ingyen spin and go jegyek után?
    Megkaptam mmindent,majd játszottam is,igaz nem sokat,de toltam a jegyből 40 db spin and gó+t ileltve cashgame zoom 4asztalon. Skrillre kértem ki a pénzt,erre közölték hogy nem vehetem ki! WTF? idézek:
    After a routine review of your latest cashout it has come to our attention that all of the funds came directly from a bonus credit to your account.


    All bonus credits deposited to your account are intended for play, and are not permitted to be cashed out without significant play.


    In this case, your cashout has been cancelled and the funds have been returned to your account.


    We thank you for your cooperation and understanding.

    Mit szívoznak ezek a gyökerek? Valaki ötlet? Mert ők nem igen magyarázzák meg,csak leráznak. Ilyen tróger banda volna ez is? Danke!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •