Oldal: 297 / 377 ElsőElső ... 197247287295296297298299307347 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.961 - 2.970 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #2961
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 24.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    A nagy történelmi filmek kivételével azért a 80-as évek előtt sem voltak olyan jók magyar filmek, kivéve pár Latabár, Páger, Sinkovits (Istenem, A tizedes és a többiek még századszor is nézhető) mozit. A 45 előtti termés, na az jó volt... Egyébként sztem épp a 80-as évek végén volt megint egy fellendülés, Eldorádó, Sose halunk meg...

  2. #2962
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idei vígjátékot tudna valaki ajánlani ami jó is? Még 1 vígjátékot se láttam az idei felhozatalból és kb azt sem tudom, hogy mik jelentek meg.
    Guardians of the Galaxy (A galaxis őrzői)

    Nem tudom, hogy eredetileg vígjátéknak szánták-e, de szerintem kifejezetten élvezetes film lett belőle, tele poénokkal.
    kidelpiero and Zimmerit like this.

  3. #2963
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én még az előzetese alapján reménykedem a Dumb és dumber 2 ben.Hátha megkózelíti az1. részt. De valóban régen láttam jó vígjátékot. Nálam a 22 egy kosárba került az adamsandlerésbarátai filmekkel...

  4. #2964
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Ez nálam gondot okozott, mert az un.öcsémnek akartam letölteni, mert az előzetesen annyira nevetett, aztán neten olvastam, hogy akció és 12+-os.de azért megnéztük:-)

  5. #2965
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még az előzetese alapján reménykedem a Dumb és dumber 2 ben.Hátha megkózelíti az1. részt. De valóban régen láttam jó vígjátékot. Nálam a 22 egy kosárba került az adamsandlerésbarátai filmekkel...

    Annak már pont az előzetese alapján lehet tudni, hogy egy nagy kalap fos lesz. Persze nem is lehet mást várni, a trendnek megfelelően felmelegítettek egy egykori, viszonylag nagynevű vígjátékot, hogy termelje a sok-sok pénzt. Nyilván úgy kalkulálnak, hogy gerontofíliával leöntve majd milyen vicces lesz, ahogy 50-60 éves emberek játszanak el 15 éves kamaszgyerekeket. Sigh... Nem, nem lesz vicces.

  6. #2966
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokakkal ellentétben, ez a film nekem elképesztően tetszett. Az a képi világ és az a makulátlan stílus, amit képviselt a "konszierzs" , ha jól emlékszem az volt... Mindenesetre egy felnőtt mese volt, ami elvarázsolt.

  7. #2967
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokakkal ellentétben, ez a film nekem elképesztően tetszett. Az a képi világ és az a makulátlan stílus, amit képviselt a "konszierzs" , ha jól emlékszem az volt... Mindenesetre egy felnőtt mese volt, ami elvarázsolt.
    +1

    ezek a vígjátékok amiket írtatok a legtöbbje kritikán aluli közönségszórakoztatás a legegyszerübb átlagnak...akinek nem inge ne vegye magára...

    szerintem pl jó vígjátékok: 40 éves szűz,knocked up,ace ventrura,dumb & dumber,amerikai pite 1,apádra ütök,életrevalók (bár ez nem egészen vígjáték),cooltoura,hot fuzz,diktátor,apafej,stb..csak olyanokat írtam amik hirtelen jutottak eszembe,nekem ezek sokkal inkább mint ez a sok újvonalas üresjáratos eröltetett fos...
    Riddler1988 likes this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #2968
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a vigjatek mint kategoria valsagban van. Vartam ezt a 22jump ot de egy rakas szar volt. Pedig ez sokak szerint a legjobb vigjatek iden. Wp.
    Idézet olegg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Guardians of the Galaxy (A galaxis őrzői)

    Nem tudom, hogy eredetileg vígjátéknak szánták-e, de szerintem kifejezetten élvezetes film lett belőle, tele poénokkal.
    A két kommentre együtt +1. Valszeg a kifejezés,hogy "jó vígjáték" nem is létezik. A galaxis őrzői sem tipikus vígjáték, mégis jóízűeket tudtam kacagni rajta.

  9. #2969
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azért még ha ez is a megérzés először nézzük meg.:-)

  10. #2970
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még az előzetese alapján reménykedem a Dumb és dumber 2 ben.Hátha megkózelíti az1. részt. De valóban régen láttam jó vígjátékot. Nálam a 22 egy kosárba került az adamsandlerésbarátai filmekkel...
    Szerintem csalódás lesz bemutató alapján, de tévedjek!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •