Oldal: 298 / 377 ElsőElső ... 198248288296297298299300308348 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.971 - 2.980 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #2971
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Megnéztem 4d ben a védelmezőt Denzel papával. egynek elment, de azért a végén már túlzásba estek, amikor egymaga kiírtotta az egész orosz maffiát egy flexkorongal, bár ezt lehet hogy nem kellett volna ide leírnom, de attól még nézzétek meg!

    Ez egy korábbi és jobb filmje:
    https://www.youtube.com/watch?v=yX0_sxnG1j4

  2. #2972
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy korábbi és jobb filmje:
    https://www.youtube.com/watch?v=yX0_sxnG1j4
    Ez pedig egy megkorabbi, megjobb:
    https://www.youtube.com/watch?v=iS4I2Z1RBIw

  3. #2973
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Zimmerit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nagy történelmi filmek kivételével azért a 80-as évek előtt sem voltak olyan jók magyar filmek, kivéve pár Latabár, Páger, Sinkovits (Istenem, A tizedes és a többiek még századszor is nézhető) mozit. A 45 előtti termés, na az jó volt... Egyébként sztem épp a 80-as évek végén volt megint egy fellendülés, Eldorádó, Sose halunk meg...
    Már hogyne lettek volna jók a filmek. Fábri Zoltán kiváló rendező volt - világszinten. Plusz volt még 2-3 rendező, aki igazán tehetséges volt, ellentétben a mostaniakkal.

    Az ötödik pecsét(!!! csak szuperlatívuszokban lehet erről beszélni), a Két félidő a pokolban óriási filmek tőle. De ott van még A Tanú, Mephisto. Nem azt mondom, hogy rengeteg jó magyar film volt, hanem az átlagfilmek sokkal minőségibbek voltak, és azokból néha rohadt jó filmek emelkedtek ki. Ellentétben a mostani felhozatallal, ahol siralmas a minőség minden téren(forgatókönyv,rendezés,színészi játék,stb).
    Pat likes this.

  4. #2974
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    ezek a vígjátékok amiket írtatok a legtöbbje kritikán aluli közönségszórakoztatás a legegyszerübb átlagnak...akinek nem inge ne vegye magára...

    szerintem pl jó vígjátékok: 40 éves szűz,knocked up,ace ventrura,dumb & dumber,amerikai pite 1,apádra ütök,életrevalók (bár ez nem egészen vígjáték),cooltoura,hot fuzz,diktátor,apafej,stb..csak olyanokat írtam amik hirtelen jutottak eszembe,nekem ezek sokkal inkább mint ez a sok újvonalas üresjáratos eröltetett fos...
    Nyilván nem egetrengetőek a mai vígjátékok (amiket fentebb is írtak), viszont amiket te írtál, azokat szerintem már mindenki látta.

    Először azt hittem szarkasztikus a felsorolásod, de mivel valóban jó filmeket is írtál a:

    -Knocked up
    -Ace Ventura
    -Apádra ütök
    -Apafej

    mellé, ezért biztosan komolyan gondolod. Egy olyan kérdésben, ahol a "jó vígjáték" vonatkozásában ezeket hozod fel érvként...hát, picit öngólnak hat számomra.

  5. #2975
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Ha jó vígjátékok,szerintem ezek mindenképp: Haláli hullák hajnala, Halálos temetés, Dilisek vacsorája
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #2976
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 24.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már hogyne lettek volna jók a filmek. Fábri Zoltán kiváló rendező volt - világszinten. Plusz volt még 2-3 rendező, aki igazán tehetséges volt, ellentétben a mostaniakkal.

    Az ötödik pecsét(!!! csak szuperlatívuszokban lehet erről beszélni), a Két félidő a pokolban óriási filmek tőle. De ott van még A Tanú, Mephisto. Nem azt mondom, hogy rengeteg jó magyar film volt, hanem az átlagfilmek sokkal minőségibbek voltak, és azokból néha rohadt jó filmek emelkedtek ki. Ellentétben a mostani felhozatallal, ahol siralmas a minőség minden téren(forgatókönyv,rendezés,színészi játék,stb).
    Az ötödik pecsét tényleg hatalmas film, A tanú szintén, de A két félidő a pokolban nálam nem toplistás. Beismerem, jó időszak volt. Amúgy pl. mit szólsz A napfény ízéhez, vagy A vizsgához, és ott van az Üvegtigris, Köntörfalak, nyilván nem egy kategória, de azért az elmúlt évtizedekben is volt pár jó alkotás.

  7. #2977
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem egetrengetőek a mai vígjátékok (amiket fentebb is írtak), viszont amiket te írtál, azokat szerintem már mindenki látta.

    Először azt hittem szarkasztikus a felsorolásod, de mivel valóban jó filmeket is írtál a:

    -Knocked up
    -Ace Ventura
    -Apádra ütök
    -Apafej

    mellé, ezért biztosan komolyan gondolod. Egy olyan kérdésben, ahol a "jó vígjáték" vonatkozásában ezeket hozod fel érvként...hát, picit öngólnak hat számomra.
    nyílván nem lehet azért ennyire skatulyázni,tényleg csak egy nagyon hirtelen felsorolás volt,lehet többet az idő megszépít,vagy valakivel néztem és jobb élményt adott,de így utólag se érzem ezeket annyira üresnek mint a mostani átlagot

    knocked up: amikor menti a pipát , ace venture: einhorn az finkle,finkle az einhorn!,apádra ütök: de niro zseniális tud lenni vígjátékban is ,na jó lehet az apafej tényleg nem olyan jó...

    nem egyezhet mindenkinek az ízlése persze (sőt nagyon sokszor észreveszem h akkor röhögök fel a moziban mikor mások alig és amikor meg mindenki azt annyira nem találom viccesnek)

    az egésszel tényleg azt akartam érzékeltetni hogy nagyon sok kritikán aluli üres filmről volt szó sajnos itt hajnal tímeával és tsaival,persze ezek másoknak ugyanúgy jelenthetnek "sokat" nincs evvel annyira nagy baj,csak szerintem azért van egy átlag ami alá nem kellene adni...

    ízlésről persze felesleges vitázni úgyse lenne vége

    tuti hogy én se vagyok elég nyitott amúgy

    off:
    Fehér Isten zseniális volt szerintem,tud valaki esetleg valamit dvd megjelenésről?
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #2978
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ha már magyar akkor: Indul a bakterház, Kemény kalap és krumpliorr, Macskafogó, Csinibaba, Sose halunk meg, Roncsfilm, Legényanya és persze a felsorolás nem teljes!

  9. #2979
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Aki az Argót nem látta még az nem ember!
    Argo (film) - Wikipédia
    Riddler1988 and Netrol like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #2980
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki az Argót nem látta még az nem ember!
    Argo (film) - Wikipédia
    Akkor én most mi vagyok? Egy állat?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •