Oldal: 939 / 975 ElsőElső ... 439839889929937938939940941949 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.381 - 9.390 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9381
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet RMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    kérdésem többekhez:
    jelenleg pokerstars $3.50 NL HU, Turbo-n a következő számokkal égetem magam néhány nap game után:

    233/241 wins/loses

    ez ugye értelemszerűen mínuszos. viszonylag kezdő vagyok ha azt nézzük, hogy kb 2 éve nem nyomtam online... vagyis akkor mondjuk úgy újrakezdő.
    mit gondoltok, húzzak vissza $1.50-re tanulni vagy maradjak ezen és nyomjam, mert ez a nagyjából 500-as minta még nem igazán mutat meg semmit?
    a $1.50-es nálam úgy néz ki, hogy 235/186 wins/loses

    először arra gondoltam, hogy talán nem is annyira rossz ez a $3.50-es eredmény ha azt veszem figyelembe, hogy a bukott partik kb minden harmadikát egy hatalmas mákkal vitte el tőlem az ellenfél.
    aztán eszembe jutott, hogy ez ne nagyon nyugtasson engem mert a nyert partikban viszont kb ugyanannyi szerep jut az én mákjaimnak is

    segítő válaszaitokért ezer köszönet!
    Milyen az EV-d?

  2. #9382
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet RMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    kérdésem többekhez:
    jelenleg pokerstars $3.50 NL HU, Turbo-n a következő számokkal égetem magam néhány nap game után:

    233/241 wins/loses

    ez ugye értelemszerűen mínuszos. viszonylag kezdő vagyok ha azt nézzük, hogy kb 2 éve nem nyomtam online... vagyis akkor mondjuk úgy újrakezdő.
    mit gondoltok, húzzak vissza $1.50-re tanulni vagy maradjak ezen és nyomjam, mert ez a nagyjából 500-as minta még nem igazán mutat meg semmit?
    a $1.50-es nálam úgy néz ki, hogy 235/186 wins/loses

    először arra gondoltam, hogy talán nem is annyira rossz ez a $3.50-es eredmény ha azt veszem figyelembe, hogy a bukott partik kb minden harmadikát egy hatalmas mákkal vitte el tőlem az ellenfél.
    aztán eszembe jutott, hogy ez ne nagyon nyugtasson engem mert a nyert partikban viszont kb ugyanannyi szerep jut az én mákjaimnak is

    segítő válaszaitokért ezer köszönet!

    Szia, ez még nem minta, vannak, akik két nap alatt játszanak ennyit. Ilyenkor még az EV sem fog értékelhető információval szolgálni. Bár én soha nem játszottam ezeken a téteken, de furcsállnám, ha nem ugyanolyan mezőnye lenne a kettőnek. Szóval játssz brm szerint, aztán pár ezer meccs után majd körvonalazódik, hogy hogyan tovább.

  3. #9383
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    2 nap alatt közel 500 Hu parti? Az még hyperen sem kevés, nemhogy turbón..

    RMA; egyébként az még tényleg nem nagy minta és valóban érdekes lehet az EV vonal... Ha az felfelé megy, akkor minden rendben van... Viszont, én javasolom, hogy próbálkozz Regspeddel, mert jóval nagyobb az edge... A 1,5$-t szerintem minimum 60% ITM-.el illene verni 6 perces vakszintemelkedéssel... Nagy különbség biztos, hogy nincs a két limit között - vagyis, szinte semmi sem lehet... 7$-on már vannak kompetensebb játékosok, a 15 pedig napról napra erősebb..

    Az a helyzet, hogy csak a magyar regulárok egyre többen vannak - majdnem mindennap látok újakat... Ami tovább rontja a helyzetet, hogy van egy-két "hobbiregulár" is 52%-os ITM-el, akik nem használnak Sharkyt. Bárkire ráülnek, és nem rossz játékosok.., csak éppen romboló a tevékenységük, mert ez senkinek sem jó.Tudom, meg kell küzdeni velük, de talán sokmindent elmond a jelenlegi helyzetről, hogy már KillerSword is beül 15€ regspeedre... Nagyon kellenének az amerikaiak, vagy Kína engedhetne egy kicsit a diktatúrából, mert azok az emberek imádnak játszani.

  4. #9384
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sokmindent elmond a jelenlegi helyzetről, hogy már KillerSword is beül 15€ regspeedre
    Jaja, ezen én is csodálkoztam már párszor.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #9385
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kellenének az amerikaiak, vagy Kína engedhetne egy kicsit a diktatúrából, mert azok az emberek imádnak játszani.
    az összes szegregált piac visszakerülne már az is bőven elég lenne, nem tudom mikor értik meg, hogy bizonyos játékos szám fölé kell emelkedni, hogy mindig normális akció legyen

  6. #9386
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Félórája ülök a lobbiban 15€ regspeeden... Mindez csúcsidőben..

  7. #9387
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félórája ülök a lobbiban 15€ regspeeden... Mindez csúcsidőben..
    Ezen azért nem kell meglepődni. az €-s asztalok elég kihaltak. Valamiért nem nagyon szeretik a népek.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  8. #9388
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    "2 nap alatt közel 500 Hu parti? Az még hyperen sem kevés, nemhogy turbón.."

    Sorry, természetesen hyperre értettem, átsiklottam felette, hogy turbóról van szó.
    Ascent888 likes this.

  9. #9389
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Tegnap átnéztem turbóra, de olyan fogadtatásban részesültem, mintha a hírhedt kartellel szemben kellene helytállnom. Csak regek ültek rám. Nyílván védik a területet, de egy részük alig termel profitot, így nem értem, miért sharky nélkül nyomják.

    És én kérek elnézést Tőled Pat, mert tegnap összefutottam a létező legnagyobb bottal, akit eddig láttam. Nem tudom, hogy csinálja, de az utolsó 3hónapban 13400 turbót játszott le. 55%-ot hoz, s természetesen mindenkire ráül... Elképesztő teljesítmény. Supernova 15$ turbón...
    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #9390
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap átnéztem turbóra, de olyan fogadtatásban részesültem, mintha a hírhedt kartellel szemben kellene helytállnom. Csak regek ültek rám. Nyílván védik a területet, de egy részük alig termel profitot, így nem értem, miért sharky nélkül nyomják.

    És én kérek elnézést Tőled Pat, mert tegnap összefutottam a létező legnagyobb bottal, akit eddig láttam. Nem tudom, hogy csinálja, de az utolsó 3hónapban 13400 turbót játszott le. 55%-ot hoz, s természetesen mindenkire ráül... Elképesztő teljesítmény. Supernova 15$ turbón...
    Kill1509 a legjobb arc 15$-on,velem mindig kedélyesen vált pár szót,jó szerencsét kíván és mehet a chop.De tény, hogy egy vadállat ekkora mennyiséggel
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •