Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (60) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Spin & Go - megváltás, elfogadható kellemetlenség vagy a gonosz megtestesülése?

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    én a RUSH-hoz tudnám hasonlítani, azt sem a REG játékosokért vezették be....

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ewoksamurai... Te nagyon kis agresszív játékos leszel.....érzem
    1. nem leszek, vagyok
    2. ugy jatszom, ahogy akarok!


  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könnyű belátni,h a teremnek az az érdeke,h minél több hobbi játékos fizessen be minél több pénzt, és minél kevesebb regulár legyen, mert amit kivesznek pénzt azt a terem is kivehetné a rendszerből csak kicsit később és lassabb ütemben.
    Ez akkor lenne igaz, ha a hobbi játékosok által befizetett összeg konstans.
    De ez nincs így, minél többször bukják a rolljuk, annál többször depoznak.

    PS bevétele a rake, az ő érdekük az, hogy minél nagyobb összeg forogjon. Az összeg többségét a regek adják, de ugye még ígyis megéri nekik a fishek miatt. Természetesen ha nem lennének fishek, nem lennének regek, így nyilvánvalóan fontos az ő bevonzásuk, benntartásuk, de hatalmas hülyeség azt állítani, hogy a termeknek semmi szüksége a megélhetési játékosokra.
    ceewyl likes this.

  4. #44
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez akkor lenne igaz, ha a hobbi játékosok által befizetett összeg konstans.
    De ez nincs így, minél többször bukják a rolljuk, annál többször depoznak.

    PS bevétele a rake, az ő érdekük az, hogy minél nagyobb összeg forogjon. Az összeg többségét a regek adják, de ugye még ígyis megéri nekik a fishek miatt. Természetesen ha nem lennének fishek, nem lennének regek, így nyilvánvalóan fontos az ő bevonzásuk, benntartásuk, de hatalmas hülyeség azt állítani, hogy a termeknek semmi szüksége a megélhetési játékosokra.
    Regulárok nélkül a hobbi playerek ugyanúgy elbuknák a befizetett pénzüket, csak lehet,h valamivel lassabban.

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudsz mit csinálni
    Azért mert ,eg vagyok elégedve egy szolgáltatással és nem szeretem ha alap nélkül szidják hát én ilyen vagyok amelet se mennék el, ha valaki a windows-t fikázná.

    De a 2 honapos poker multaddal tuti mindenre jobban rálátsz
    Miért, a windows jó?
    :-))))))))

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regulárok nélkül a hobbi playerek ugyanúgy elbuknák a befizetett pénzüket, csak lehet,h valamivel lassabban.
    Magyarul sokkal kevesebbet fizetnek be, hisz jóval tovább tart a pénzük

    Most forog percenként 100 egység (amiből 80 a regeké), és ebből vesz le 1%-ot a PS.
    Ha eltűnnének a regek, akkor szerinted lenne annyival több új befizető, hogy ezt kompenzálja? Vagy az online póker annyival később halna ki (a forgó összeg annyival lassabb ütemben csökkene), hogy megérné a PS-nek?

    Ha olyan kva nagy ellenségek a regek, miért lehet 24 asztalozni? Miért mondja ki a PS, hogy magasról szarik a HUSNG kartellek működésére? Érdekes módon egyedül a HS HUCG-t baszogatják, ahol relatíve alacsony raket fizetnek...

    Attól, hogy a PS a regeknek kedvezőtlen döntést hoz, még nem jelenti azt, hogy nincs rájuk szükség.
    Szecska likes this.

  7. #47
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regulárok nélkül a hobbi playerek ugyanúgy elbuknák a befizetett pénzüket, csak lehet,h valamivel lassabban.
    Tehát az adott terem később realizálja a profitot, ergó kisebb lesz az éves bevétele.

  8. #48
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát az adott terem később realizálja a profitot, ergó kisebb lesz az éves bevétele.
    Oké, de abban biztos vagyok,h pl egy PS-nek nem az a célja,h minél hamarabb a lehető legtöbb pénzt kivegyék a rendszerből, hanem az, hogy minél többet fizessenek be, és a befizetett pénz minél nagyobb százaléka kerüljön hozzájuk előbb vagy utóbb. Ehhez pedig a spin&go tökéletes eszköz nekik.

  9. #49
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát az adott terem később realizálja a profitot, ergó kisebb lesz az éves bevétele.
    A PS vezetői nem c******k, hogy a rövid távú (az üzletben 1 év az) profitot tartsák szem előtt, hanem hosszú távon gondolkodnak ehhez pedig kell a spin and go nekik mint a falat kenyér, hogy hozza a friss húst, mert az eddigi irányvonalon afelé tartottunk, hogy maradnak a regek és lassan csak rajtuk kívül 1-2 barom akire rögtön héjaként próbál beülni 50 reg, majd mivel nem érkezik friss tőke a fishek részéről lassan a regek nagy része rájön hogy az üres sörösüvegek gyűjtésében és beváltásában is több a pénz a pókerben majd ők is lépnek.

    Így legalább bár most elvándorolnak a halak az egyéb játékok felől, ha megütik a jackpotot úgyis mennek azt "megforgatni" NL1000-ra, 200$ HUSNG-re, WCOOP eventekre és ti is jól jártok hosszú távon.

  10. #50
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PS vezetői nem c******k, hogy a rövid távú (az üzletben 1 év az) profitot tartsák szem előtt, hanem hosszú távon gondolkodnak ehhez pedig kell a spin and go nekik mint a falat kenyér, hogy hozza a friss húst, mert az eddigi irányvonalon afelé tartottunk, hogy maradnak a regek és lassan csak rajtuk kívül 1-2 barom akire rögtön héjaként próbál beülni 50 reg, majd mivel nem érkezik friss tőke a fishek részéről lassan a regek nagy része rájön hogy az üres sörösüvegek gyűjtésében és beváltásában is több a pénz a pókerben majd ők is lépnek.

    Így legalább bár most elvándorolnak a halak az egyéb játékok felől, ha megütik a jackpotot úgyis mennek azt "megforgatni" NL1000-ra, 200$ HUSNG-re, WCOOP eventekre és ti is jól jártok hosszú távon.
    Tulajdonképpen igazad van. Én nem állítottam ennek az ellenkezőjét, csak próbáltam rávilágítani arra, hogy ez a próbálkozás se fog átütő sikert hozni, de talán egy kicsit jobbá teheti a jelenlegi helyzetet.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •