Oldal: 181 / 246 ElsőElső ... 81131171179180181182183191231 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.801 - 1.810 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1801
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    18

    Boldogtalan

    Nálam sincs, nincs mit csinálni, ki kell várni a frissítést.

    Legutóbb mikor ez volt eltartott pár napig ez az állapot

  2. #1802
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Sziasztok mint jelenlegi friss hm2 es használó próbálok kiigazodni a programon. jelenleg sok hibába ütköztem remélem tud valaki segiteni vagy a segítséghez kalauzolni: notehát- én versenyt és sng ket játszok de a hud meg se jelenik az asztalomon holott észleli a versenyt és az sng t a hm2 és azt utólag még elemezni is tudom de ott és akkor játék közben nem látok semmilyen statot... mi ilyenkor a teendő? plusz kipróbáltam cashgame en is ott megjelenik de összevissza vannak a statok és még 30 hand el később is azt jelzi hogy az csak az első hand .. kérem valaki pls help

  3. #1803
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok mint jelenlegi friss hm2 es használó próbálok kiigazodni a programon. jelenleg sok hibába ütköztem remélem tud valaki segiteni vagy a segítséghez kalauzolni: notehát- én versenyt és sng ket játszok de a hud meg se jelenik az asztalomon holott észleli a versenyt és az sng t a hm2 és azt utólag még elemezni is tudom de ott és akkor játék közben nem látok semmilyen statot... mi ilyenkor a teendő? plusz kipróbáltam cashgame en is ott megjelenik de összevissza vannak a statok és még 30 hand el később is azt jelzi hogy az csak az első hand .. kérem valaki pls help
    A klienst angolra, click save hand history és a prefered seatet állítsd be.

  4. #1804
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Üdv! tegnapelott megprobaltam belepni a HM accomba, de az fogadott, hogy email not valied, vagy mi. Okok, olvastam, hogy karbantartas van volt az oldalon, akkor biztos azert. ma sem ment a belepes, irtam a supportnak, h mi a problema? erre jon a valasz, hogy nincs ilyen emailcim naluk, nyissak egy szamlat es vegyem meg, ha hasznalni akarom. ezzz miii? A pokerakademian vettem kb egy eve az egesz accot cakkpakk. emailcim atirva, jelszo megvaltoztatva. valaki tud mondani erre valami okosat? Koszonom

  5. #1805
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! tegnapelott megprobaltam belepni a HM accomba, de az fogadott, hogy email not valied, vagy mi. Okok, olvastam, hogy karbantartas van volt az oldalon, akkor biztos azert. ma sem ment a belepes, irtam a supportnak, h mi a problema? erre jon a valasz, hogy nincs ilyen emailcim naluk, nyissak egy szamlat es vegyem meg, ha hasznalni akarom. ezzz miii? A pokerakademian vettem kb egy eve az egesz accot cakkpakk. emailcim atirva, jelszo megvaltoztatva. valaki tud mondani erre valami okosat? Koszonom
    Kitől vetted? Egy random embertől, akit nem ismersz? És utána átírtad az e-mailt meg a jelszavakat, amit kaptál, hogy ő már ne férjen hozzá, és ne írhassa át, majd adhassa el újra?

  6. #1806
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kitől vetted? Egy random embertől, akit nem ismersz? És utána átírtad az e-mailt meg a jelszavakat, amit kaptál, hogy ő már ne férjen hozzá, és ne írhassa át, majd adhassa el újra?
    nem ismerem az illetőt, de megvolt az adás vétel, át lett írva minden, email, jelszó, névb, user. már használom egy jóideje az accot

    egyik ismerősöm említette, hogy a hm egy olyan emailhez volt neki kötve, ami már nem élt. és a support sittysutty átírta neki az emailcímét a hm-en belül.
    Utoljára módosítva: d-_-b által: 2014. 10. 24. 18:06

  7. #1807
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Van a számlán HM1 és HM2 is, mindkettő ketyeg frankón, de ki tudja meddig.

  8. #1808
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hi lenne egy kérdésem.
    Miért van az hogy a HUD nem mutatja az összes handet ami egy játékosról nekem megvan. Hud settings/Hud filternél be van állítva, hogy Use Last 0 (ez azt jelenti mindet mutassa) de nem. Magamról is van 400 000 hand és ha megnyitom a replayert mutat vagy 15k-t. A nagyobb baj hogy játék közben az ellenfelekről sokkal kevesebbet mutat mint ami az adatbázisban van. Turnament filter menübe sincs vakszámra lebontva semmi.

  9. #1809
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Van egy filter by date beállítási lehetőség is. Esetleg ott nincs túl rövid intervallum beállítva?

  10. #1810
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi lenne egy kérdésem.
    Miért van az hogy a HUD nem mutatja az összes handet ami egy játékosról nekem megvan. Hud settings/Hud filternél be van állítva, hogy Use Last 0 (ez azt jelenti mindet mutassa) de nem. Magamról is van 400 000 hand és ha megnyitom a replayert mutat vagy 15k-t. A nagyobb baj hogy játék közben az ellenfelekről sokkal kevesebbet mutat mint ami az adatbázisban van. Turnament filter menübe sincs vakszámra lebontva semmi.
    Hud settings - hud filter - Include hands.... "x" mounths: nézd meg hány hónapra van állítva.

    A replayer-ben pedig a kis fogaskereket megnyitod, találsz olyat, hogy max replayer hands: ezt is nézd meg, mennyire van állítva.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •