Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 47 (47) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 10. 21

  1. #41
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nekem ilyen esetekben 66 az alja, de mindenki más lapokkal szeret játszani, tudom ezekkel a lapokkal sokszor leszek hátul a partiban!

  2. #42
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Igazmondo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs a skáládban 77 jellegü lap (76s-t nem is merek már irni!), akkor ugyanezt éred el, csak az alacsony flopoknál = dobálsz a cbetekre. Elvileg sosem találod el őket, vagy csak a skálád nagyon kicsi százaléka (99-TT?), de azok sem "igazán".
    nem kell oop sokat callogatni utg ellen.

  3. #43
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek sikerül 10hand után 40/40 statokkal bírnia, annak az utg openje soha nem lesz nit és te még nem láttál ilyet több millió hand alatt.
    Van rá 10k$-om, hogy hazudsz.
    Nekem meg arra van 10k$-om, hogy félreértettél...

    Nem értelek. Te ha látsz egy ilyen statot, hogy 10hand alatt 40/40 akkor neked az ugrik be róla, hogy az ellenfél nit? Megvárod az első 300 handet míg kép lesz a játékáról, és csak aztán kezdesz el hozzá alkalmazkodni? rofl

    btw: Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, de most ne ez legyen már a legfontosabb. Inkább a feladványon törd a fejed, ne azon, hogy hogyan köss bele a másikba.
    Utoljára módosítva: Kamedapro által: 2014. 10. 27. 00:28

  4. #44
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha butaságot írsz, ha kössünk már beléd : )

  5. #45
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez lol. 100bb deepen se lehet már setvájlingolni? Mennyi kéne, 1000 bébé, hogy pluszosra lehessen hozni? Én eddig a 7-es párra azt hittem, hogy az egy jó lap.
    Ez tényleg lol. Ha úgy gondolod hogy 100bb deepen hu potban ismeretlen ellen OOP jó a setmine, akkor lehet nem árt átvenni az alapokat.

    Egyébként megdöbbentő hogy mennyire sok a témában az ökör hozzászólás. Sokan csak beállnak ide fröcsögni azok mögé akik tudnak érvelni is mint pl Tir-X v Bumbanas etc. de lerí a hsz-eiken a hogy nincs önálló gondolatuk.

  6. #46
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Azt tegyük hozzá, hogy korántsem csak setminera calloznánk. Természetesen ismeretlen ellen kellemetlenebb helyzetben vagyunk, hiszen a parti során felmerülő readeken (line, betsize, timing tell) kívül csak a populációs readjeinkre tudunk hagyatkozni.
    Viszont postflop elég gyenge játékot fognak játszani még a regek közül is sokan, így nagyon gyakran nyerhetünk majd set nélkül is. Nyilván ha mi is azok közé a regek közé tartozunk, akik gyengébben, bizonytalanul játszanak postflop, akkor jobban járunk, ha eldobjuk. Ebben BelaKecskének tökéletesen igaza van, a legtöbb játékos valószínűleg el fogja szúrni postflop, nem tudja milyen boardokon floatoljon OOP, hogyan játsza a turnt és a rivert stb.

    Így tehát a call helyessége leginkább azon múlik, milyen játékosok vagyunk a limit átlag regjeihez képest, és bizony őszintének kell lennünk magunkkal szemben, amikor ezt felmérjük.

    Kamedapro, szerintem félreértetted kicsit, amit BelaKecske írt, meg túl is pörögtél rajta
    Azért írta, hogy feszes UTG range, mert UTG-ből emelt az illető, ahonnan fisheket kivéve mindenkinek a legfeszesebb lesz az emelőrange. Nem a 10 hand alatti 40/40 alapján mondta, abból semmilyen következtetést nem vonhatunk le az égvilágon, max annyit, hogy ici-pici esély van rá vele, hogy nem fish lesz, mert 10 handből még nem volt pre callja, csak emeléssel játszott meg lapokat.
    BelaKecske likes this.

  7. #47
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ennyi infóval nem kell pre callozni, postflop tendenciák ismeretében annál inkább, de csak szettért sosem, kivéve ha KK+ a nyitórange-e utg-ből.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •